• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
u nás ešte nepršíííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........ale cítim v kostiach,že bude :grinning:

práve nás boli oficiálne pozvať na svadbu :slight_smile: sa teškáááááááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. máj 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ..super...ja by som sa tiež tešila :slight_smile:

ked citiš tak bodaj by aj u vás.....ale hádam sa u nás vyprší a ku vám už nestihne :zipper_mouth: :wink:

kde máš foto :confused:
14. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nech pekne krásne prší aj u nás :wink:
jáj foto...........no idem sa fotiť :wink:
14. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo....požehlene :wink: ...som si kupila praci gel rex a najradšej by som ho vyliala..šmejd..akoby som ani nedala žiadny prach do práčky...kolena ostali zelene...zlatý ariel :wink:

ani čakám :slight_smile:
14. máj 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to tam :slight_smile:
14. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ariel je dobrý,ale ja ho nemôžem ani cítiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .......keď som bola tehu so Simonkou,tak sa mi zhnusila tá vôňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a veru tie gély so na prd :wink:

ja používam tide alebo persilček :slight_smile:
14. máj 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka nádherná fotka...konečne aj s usmevom :slight_smile:
14. máj 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja len ariel...ešte mi nesmrdí :wink: :wink: .....ale tento šmejd čo som kupila ..NIKDY :angry: ..a aku reklamu na to robia...hnusáci hnusný :angry: :angry: ....bodaj by mi vrátili prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme už napapaný :wink:

čo ideš zajtra varit..hod tip... :slight_smile:
14. máj 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja mám nenormálny nerv,keď ide reklama na vanish :angry: :angry: :angry: ..........to sú takí klamári, že až...............ja vylejem celý obsah flaše na škvrnku,sa mi to močí dobre že nie týždeň :wink: .....a výsledok žiadny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veď ja neviem čo mám variť.............vôbec nič ma nenapadá :confounded: ............ja som už chorá z toho
14. máj 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ti verím...a nielen vanish.... :angry: ...ja ked vidím reklamu na rex ako tam všetci stupaju po plachte a potom ZáZRAK....všetko čiste :angry: :angry:

ja som tiež chora s toho varenia...mám pocit že varím všetko dookola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :fearful:

fuj ako ma začal pálit záhla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som normálne zapla kúrenie.............taká zima mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky!!!
Už sme doma. Stroj na panoramatický snímok zubov mali pokazený :frowning2:...
Tak sme aspoň boli v Adlo objednať dvere :wink:.
nepozeráte Súdnu sieň? Je tam môj bývalý kolega...nechápem??? Ja som myslela, že tam sú "herci"...hmmmm...
14. máj 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka :slight_smile: ...................no možno je ten tvoj kolega herec,ani o tom nevieš :wink: ............ja to nepozerám,u nás taký čas beží minimax :slight_smile:
sa mi normálne krúti hlava :confounded: ..........to bude tým počasím,a aj tým, že som si nedala poobede kávičku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka a aké dvere ste objednávali?vchodové?
14. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes poobede navarila a budeme mať papaníčko na dva dni...
Taku zasmaženú mrveničková polievočku s kalerábom, mrkvou a karfiolom. A ryžu s mäskom na hríbikoch :wink:
14. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani aj ja kurim..ale tentoraz uhlim..elektrikou len ráno.. :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,fajna polievočka :slight_smile: ...........keď ja nechcem mäso :unamused: ...........ale asi urobím :unamused:
14. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, áno, vchodové...
14. máj 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ja to tiež nekukám....momentálne je vypnuta telka tak nejdem pokušat čerta :slight_smile:
14. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keď ja by som si dala napríklad aj lečo :slight_smile: ,mňam.............ale môj milovaný by sa toho ani nedotkol,nemá rád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to mám :slight_smile: .....bude ryžový nákyp :wink: ...............možno :grinning:

práve chrúmem zeleninkový šalát :slight_smile: ..........babulke asi veľmi chutí,lebo nenormálne kope :wink: .........alebo žeby jej nechutilo? :grinning:
14. máj 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja lečo nemusím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi jej nechutí... :grinning: :grinning:

ja ryžovy nemožem ..ryžu sme jedli z grilovaným mäskom :frowning2: :confounded:

Matko nemá rad nič čo je vo vajci ...teda zmiešane....praženicu zje ale budem mu to preberat...čo som šibnutá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja ľúbim lečo :slight_smile: ..........ale také z čerstvej zeleninky,nie z flaše :wink:

idem okupkať Simonku,lebo už zaspáva :wink:
14. máj 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme mali dnes parené buchty, ale kúpenské
14. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka my sme tiež mali minule kúpenské :grinning: .............a kamoška sa ma pýtala,bože sa ti chce džabať s buchtami? a ja som jej na to povedala, no jasnééééééééééé,mňa to baví :grinning: :grinning: :grinning: ......však nech som za šikulku,nie :dizzy_face:

no idem..............prídem
14. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnami parene ...ale zas sladke varit nemožem :angry: ...ja už som zufala :frowning2: :sweat_smile:

ved ja lubim lečo...ale čo ho budem robit pre seba :sweat_smile:

idem sa aj ja okupat...zmyt dnešný den :slight_smile:
14. máj 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj, tak aj ja budem tak na budúce hovoriť aninka :wink:. Však nech som aj ja za šikovnú :wink:
14. máj 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ..pekne od teba že si nás prišla kuknut...väčšinou sme tu len my dve o takomto čase :sweat_smile:
14. máj 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, veď ja som furt tuuuu :grinning:
14. máj 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heeeeeeeeeeeeeej, utka? a kde si? ja ťa tu máločo vidím :wink:
14. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok