Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. jún 2010

fíha bubba!!!.......tí naši krpci sa dosť podobne správajú, len na každého platí niečo iné......a pokiaľ na to človek príde, ta sa poriadne vynervuje!!!..........tá naša si vlastné ja uvedomuje na môj vkus až príliš!! 😠 😠

a čo takto ako darček trampolínu??..........

utka
15. jún 2010

Ahojte.
Dnes som bola na kontrole...doštičky sa trošku zdvihli oproti minulému týždňu, tak sa teším. Ale čomu sa neteším je, že mi doktorka zakázala tú detoxikačnú kúru ☹. No čo už. Aspoň som to vyskúšala jeden deň a budem to naďalej piť, ale iba na miesto jednáho jedla cez deň. Najlepšie bude asi vynechať večeru...

aninka29
15. jún 2010

@leninka75 ..aj Simonka nosí 26tku.......zatial som problém so šlapkami nemala...ani teraz,ani minulý rok..to mala menšiu nožku

jacka
15. jún 2010

no to čo písala bubba.....u nás už neplatí...platilo asi týžden..... 😝 ..a ked mu poviem že si bez sladkostí že dobre 😠 ......

jacka
15. jún 2010

tak potom my máme lode.....28-29 😅

@aninka29 ....už dávaš Sabínke aj polievočku?......mne ju zatial nechce..... 😝 ..
@utka no super...... 😵 😵 ....a prečo povedal že to nemožeš držať?...........nesmie sa pri tvojej liečbe schudnuť?......či ako?

my sme už po obede...som bola hladná.......ideme pomaličky von....konečne

aninka29
15. jún 2010

@jacka áno dávam...mňam mňam...... 🙂

aj ja sa lúčim..idem za chvílu pre Simušku....zatím pa

utka
15. jún 2010

aninka papa.
jacka, schudnúť môžem, ale nie takouto cestou...Je to pre mňa a moje doštičky nebezpečné ☹.

bubba
15. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moja má veľkosť nohy č.23 😀 😀 😀

utka,to je hrozné,ale neboj,všetko bude dobre. 😉

utka
15. jún 2010

Viki má nohu 28-29...

leninka75
15. jún 2010

to je smola utka ☹ ........ja som práve myslela opačne, že keď sa organizmus vyčistí, tak aj ostatné sa polepší....

jacka, a šunkofleky ti nestačili?? 😀 ...hladoška jedna 😉

bubba, tak tvoja cica-mica bude ako popoluška nosiť sklenené črievičky!! 😵

leninka75
15. jún 2010

jacka, beriem späť, zle som prečítala 😔 ...

leninka75
15. jún 2010

juj taká som zábudlivá 😒 ......mimčo sa už tak viacej hýbe, takže ho aj viac cítim 😵 😵 ........včera začalo byť aktívne okolo jedenástej večer......tak ma poty zaliali, že ak to tak bude aj keď sa narodí, tak koniec 😝 😝 😝 .....

utka
15. jún 2010

leni, aj ja som si to myslela, s tou očistou...ale asi to tak nie je...asi to naozaj nie je až teké zdravé...

leninka75
15. jún 2010

pôjdem ja pomaly babuľky.....idem si pozrieť nejaké šaty na promóciu.........pa, pa

denisenko
15. jún 2010

ahojte 😉
tak denisko nosí tiež 28-čky, čiže je jasné že chlapi majú odjakživa väčšiu labku ako dievčatká 😀
bubba, taká som rada, že nie som jediná macocha na svete, my to riešime presne tak, u mna platí len nezáujem, pokým neurobí to, čo má......niekedy aj záchvaty hnevu, ale s kamennou tvárou po pol hodine vidí, že nezaberá..tak prestane a chodí sa mi líškať, že ako ma on lúúúbi.....tiež mi to až srdce trhá, a cítim sa ako macocha najväčšia na svete.....ale nemožem povoliť, na to ma tatinka 😀 😀 😀
aninka, do kočky zas budeš, čooooo??????? 😉 ja som si tento rok kúpila rovno dvoje plavky a nosím len staré 😀 😀 😀 tie sú najlepšie....... 😀 😀 😀 😀
utka, asi by si nemala experimentovať.....vlastne až teraz mi došlo, že máš problémy s krvou, tak to asi vobec diety nehrozia, že????
jacka, ked nie šunkofleky...tak parkovrtáky??????? ja mám dnes na obed tuniakové kolienka so šalátom 😀
baby, ja tu v Taliansku jem cestopviny 6 dní v týždni......a tuniaka 4 dni, a stále sa nemožem obžrať 😀 😀

denisenko
15. jún 2010

@leninka75 ty sa chystáš rodiť už teraz??????nestrááááááááš.......... 😔 len nech si pekne babuliatko pocvičí 😀

utka
15. jún 2010

deni, veru, veľmi nemám na výber...asi mi zostáva len zdravá strava...prípadne oddelená...
Ja mám tiež rada cestoviny y aj tuniaka...dala by som si 😉...

denisenko
15. jún 2010

inak, delená strava je fajn......a sa chystáš chudnúť do plaviek????? 😎

aninka29
15. jún 2010

aj mne by trebalo ešte pár kilečiek schudnúť do plaviek......ale to už asi nestíham 😝 😝 😝 .....no čo už..............som ako mechom udretá..najradšej by som zaľahla 😔 .......večer idem ešte cvičiť....aaaaach 🙄

jacka
15. jún 2010

@denisenko ja s teba nemožem....párkovrtáky 😀 😀 😀 😀
veru tak nepolaviť...lebo to hned využije....za mno chodí že sa chce postískať.......a pusku dať.... 🙂

@utka .....a už si nejaku dietu držala?

jacka
15. jún 2010

@aninka29 .....aj ja ...ani tehotná nemusím byť......už ma aj hlava začína bolieť 😝 .........vidno na cvičení že si neičo zhodila?.......

ja o sebe bez komentára....muž si stále myslí že som ešte tehoná-.....by som ho 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
15. jún 2010

vraj ochladenie...a vonku 27 😝 😝

aninka29
15. jún 2010

nooo...tak schudla som ďalšie 2 kilá.....už iba 6 a som spokojná 🙂 ....okolie vraví,že som schudla...ale ja to nejak nevidím

denisenko
15. jún 2010

baby,a ja pekne priberám 😀

denisenko
15. jún 2010

to mám z toho nočného vyjedania a pivka 😀 😀 😀 😀
alebo žeby zas s tých tabletiek??????asi........ 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. jún 2010

deni,moja,ty akože v ktorých partiách priberáš?????....myslíš tým rast vlasov..preto sa cítiš ťažšie? 😀 😀 😀 😀

lúčim sa s vami mojenky......zastepujem si aj za vás 😉 ...papa

utka
15. jún 2010

Do plaviek už asi nestihnem schudnúť, ale potrebujem dať dole aspoň 20kg. Veľmi som pribrala z tých liekov a teraz ich už nejem, tak chcem využiť. Jasné, že som už držala nejakú dietu...a koľko 😝 . No najlepšie sa mi osvedčila delená strava...
Keby som mala s kým chodiť cvičiť. Celkom sa mi pozdáva Zumba 😉 .

jacka
16. jún 2010

dobré ránko......

leni......neboj nič.....najviac kopcuje večer ked si v klude..... 🙂 😵 .......a myslíš že toto teho je ine ako prvé?

utka...... však hádam schudneš ked lieky neberieš......ja tiež nestihnem schudnuť......do plaviek 😝 .......hlavne z brucha..... 😔

aninak...ako sa ti cvičilo?

deni.....ty si už držala delenu stravu?

men už asi hrabe....varím obed.... 😔 😅 😉

leninka75
16. jún 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 ..........to čo sú zy výkyvy počasia 😠 😠 😠 😠 😠 ............

baby nedráždite s chudnutím!!! 😠 😠 😖 😖 😖 😖 .................
súhlas s utkou, delená je taká akurátna diéta 🙂 .......nehladuješ a chudneš 😵 😵 😵
jacka, na 100% iné ako pri lilke!!........spočiatku mi bolo zle, pri lilke nie, mám väčšie brucho, asi mi kolíše tlak, lebo v poslednej dobe sa mi občas zatočí hlava, zapcháva sa mi nos, stále som unavená..........aj tvar brucha mám iný 😀
čo dobré dnes varíš??...

včerajšia misia splnená 😀....šaty kúpené....vybrala som si také strieborno sivé, bez rukávov, s hlbokým výstrihom a vpredu z bruška idú záhyby......hodím na to čierne bolerko a ide sa 😀 😀 😀

jacka
16. jún 2010

no to su ...na nravy to počasie...vraj na nedelu hlásia dennu teplotu 18 st......tak u vás leni bude kosa 😝
ej tak budeš kočka.....hádam sa konečne odfotíš a uvidím bruško 🙂 😵

varím kyslé zemiaky.......s mäskom 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre