• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
jacka a Ty nezabudni povedať manžovi, nech urobí cvak na bruško :wink: a kludne môže aj na tváričku :wink: ........však už bolo dosť toho utajovania :wink: ...............čakám :dizzy_face:
14. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ...asi som aj ja slepá :dizzy_face: :dizzy_face:

no akurát prišiel...ale šiel sa kupat s Matkom....tváričku asi len sama...no pokusim sa zajtra niečo vyčarovat :wink:

tak ma dorazil malý,že som musela vypadnut z kuplni...inak by som ho...pekne mu vravim odož si pekne tepláčiky na bok..a čo urobil...pekne ich hodil do vani :angry:
14. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: asi ich chcel oprať :wink:

ešte prší u vás? u nás ešte nezačalo :unamused: mohlo by tak fajne celú noc pršať,aby sa mi dobre buvinkalo,lebo v poslednej dobe spím hrozne :frowning2:
14. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočendy lúčim sa :slight_smile:

idem uložiť malú,na chvíľu sa hodím k telke,ale predpokladám, že tam aj zaspím :wink:

dobrú noc a sladké sny detičky a mamičky :dizzy_face:
14. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale tu sooom...ako to,že ma nevidíte??? :cry:
14. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tuuuuu sooooom!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
14. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha a mám vás!!!!...........no jasné prídem a nikde nikto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. máj 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........idem žehliť
14. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka :confused: :confused: :confused: ...teda ty si ma šokla :slight_smile: :wink: ..nepomylila si sa? :wink:

ĺučim sa aj ja ...muž mi okupuje pc..vraj som tu celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobru noc.... :pensive:
14. máj 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú jacka :wink:
leninka vitaj a príjemné žehlenie :slight_smile:.
Eurovízia je super!!!
14. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...normálne mám zimomriavky z tých našich...brrrr
14. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kua sak aj ja som mala a ake .....normalne som si musela obliect zupan :grinning: :grinning: :grinning: boli fantastickiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
14. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale neviem aky je priemer kedze som videla asi 3 spievajucich :grinning:
14. máj 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj Bubba.
No podla mna boli dnes jedni z najlepsich :wink:
14. máj 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka,snazila som sa aspon zbezne precitat co sa tu dialo.........kua ale sak to sa neda ked ta jacka spusti s aninkou tak sme seci v keli :grinning: :grinning:
ake auto ste vlastne kupili?ak si to pisala sa ospravedlnujem ale naozaj necitam 90 percent z toho co sa tu popise by ma asi piclo :grinning: :grinning: :grinning:
14. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a u nas konecne zacalo prsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat asi okolo 5tej,mala sa uz tesi ako zajtra nastartujeme nas plastovy "ohoz"gumaky a hajde do dazda :grinning: :grinning: :grinning: alebo aspon kaluz....boze dnes som sa dobre modlila aby sm nemusela ist zahradu polievat :grinning:
14. máj 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kupili sme Fabiu kombi, ale spod ruky...Tak si sa dobre modlila :wink:
14. máj 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nepostúpili sme :cry:
14. máj 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú nôcku! Poslednááááá
14. máj 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko........... :slight_smile:
15. máj 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim že ste s snažili...pekne od teba bubba že si sa stavila :grinning:
15. máj 2009 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránečko!!!........jacka, dnes ste si s Maťkom schrupli?? .....že až tak neskoro!!! :wink:
15. máj 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by ...leninka...vonku stále prší tak som aj ja myslela...ale ee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nedalo sa mi odoslat :angry: ..tak som sa na to ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nás prší, ale vraj má byť cez deň 24 st...tak som zvedavá!! :sunglasses:
15. máj 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
to nie je možné ,u Vás prší a u nás nič :unamused: .........som si myslela, že aspoň v noci trochu sprchne,ale ani kvapka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

máme tu síce zamračené dnes,sem tam ale vykukne slniečko :sunglasses:
15. máj 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ani!!!..........pozerala som tvoje fotečky a simi má úžasnú izbičku!!!...skús pofotiť aj iné kúty a hodiť sem, rada sa kuknem!!! :slight_smile: :slight_smile: ..... a tvoja tehuľkovská fotka je tiež peknučká!!!.....zdáš sa tam taká akurátna bruchaňa!!! :wink: ....aj keď tebe sa to asi zdá inak!! :wink:
15. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu už prestalo..ale zima ostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a o :sunglasses: možeme len :pensive:

na tých 24st som aj ja zvedava :confused:

veru ani len pofot :slight_smile:

hádam pojdem s Matkom aspon von na hodku..aj ked sa mi nechce :confounded:

ani ved som ti vraveal že u nás sa vyprší a ku vám to už nedojde :dizzy_face:
15. máj 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berem spät...ešte prší..taky drobny..som len vonku videla :wink:
15. máj 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviete kde by som kúpila marcipán??? ........tecso, hypernova, kaufland????????? :confused: :confused: :confused:
15. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak len pekne zostaňte domka........aby ste nezmokli :wink:

leni,no jasné že sa mi to zdá inak :slight_smile: .........však už som nafuknutá ako balón :angry: ..však aha tie ručiská :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no izbičku som chcela pofotiť,až keď bude mať Simka nový nábytok :wink: .......teraz tam má komody miesto skríň.Ale však pofotím :wink: ..........len musím prdlinku prehovoriť na pózovanie :wink:
15. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok