• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. októbra 2017 
@jacka aj to bude...keď ju nebudem počúvať :grinning: :grinning: :grinning:
moje dieťa ešte furt spí.....idem si hodiť sprchu...a pôjdeme pre Simku a do mesta
28. jún 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..čoby som ja dala zato keby mi spinkal :frowning2:

28. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No diagnózu nám doktorka nepovedala, ale podľa mňa má zapálené hrdlo a určite aj dýchacie cesty...
My kúpime Vikimu len nejaké lego, oblečko a hotovo!!!
Jasné, že v piatok ideme za ním...ja tam budem do pondelka, lebo je štátny sviatok...v pondelok si pre neho prídu moji rodičia. Ja idem potom do BA busom sama, lebo manžel má dovolenku a zostáva vo ZV, lebo idú svokrovci prerábať kuchyňu. A Viki bude teda zatiaľ u našich, do kedy vydrží, neviem, ale však tatino bude len 60km od neho, tak môže ísť kedykoľvek po neho.
28. jún 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
jacka, tak si zvládla návštevu u svokry v zdraví :wink: ja som myslela, že bývate spolu, ďaleko je od vás?
aninka, perfektný darček si vybrala pre bambuľky, jaaaj, byť tak dieťa, tak v ňom aj spávam :grinning: :dizzy_face:
utka, tak nech ste rýchlo fit, aj Vikinka začína pokašlievat :unamused:
28. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 jej, super darček...aj my sme chceli minulý rok, ale kedže sme stále preč, neviem, kto by ho využil....starká má sliepočky, tak asi oni :grinning:

@utka neboj, ešte trpezlivosť...aj my sme boli hned po vybratí mandlí chorí a každú chvílku...ale po polroku to prešlo, ale radšej si zaklopkáááám...klop, klop,klop :wink: držíme si palce :wink:
@jacka ....lentilky......aj my máme takú starkú, len čo sa otočím chrbtom, hned mu dá niečo do pusy...ibaže papulka malá, vytára všetko :grinning: super, že máte bazen doma....my sa zas asi dnes budeme trepať na kupalisko, sa mi nechce, ma z toho slnka bolíííííí hlava...stráááášne.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a že dnes prvý den v školke.... :grinning: denisko si fixkou počmáral nove Carsové tričko, mal ho presne druhý krát oblečené...a počúral sa....čo viac si možem priať?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, však to som sa ťa chcela spýtať, ako dlho ste vy vydržali byť, alebo nebyť chorý po mandliach...
Som zvedavá, čo bude, keď Viki v auguste pôjde do škôlky...
jacka, tak ty si mala "super" víkend. Nezávidím... :frowning2:.
28. jún 2010 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka po tej operácii nebol chorý asi tri týždne a potom to nanovo začalo....asi dva mesiace a odvtedy je celkom klud ale radšej klop,klop, klop :wink: s tým asi treba rátať u všetkých detí.... :wink:
28. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem off...a zobudiť mojho sedmospáča...jacka, prepáč.... :wink:
28. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hu huuuu :slight_smile: ...čafte....a leninuška naša je kde?....jacka, ty más prehľad....zo škôlky sme šli do mesta na zmrzku...sme sa prežrali...domov som prišla hotová ako langoš :rolling_eyes: ...ale Simka chcela ísť von,tak som sa premohla....cestou som bola objednať kvetinky pre učky....niečo pokúpiť.....na kávičke ....a som hotová.........a konečne som si kúpila plavky :wink: ...už len na tú dovču ísť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. jún 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....leninka je v BA na školení .....a kde idete na dovolenku.... :slight_smile:

akúúúúúúúúúú krááááááásnu burku sme tu mali :dizzy_face: :dizzy_face:

@denisenko ......to ako že je prečo prepáč?..... som 4 roky na materskej ...spraví to svoje
28. jún 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no men už asi načito šibe.....ked som šla kupať Peťka ....tak aj s ponožkami :angry: :angry: ....pomoc potrebujem dovolenku :pensive:
28. jún 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to sa stáva...ale oddych by si si zaslúžila :wink:
28. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc!!!
28. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:

@utka dik :slight_smile: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
@jacka nemáš začo, aj na budúce :grinning: .
Dnes máme ale super teplučko, škoda, že musím sedieť v kancli...
29. jún 2010 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..... :wink: :wink:
kde je krásne teplučko?..... :sweat_smile: ....my tu máme pekne hmlisto :angry:
29. jún 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
u nás svieti slniečko, ale dosť fúka :unamused:
a kde ste všetky :fearful:
29. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ......jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .....to nič moja....ja som minule šupla malú do vane s pokakanou plienkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....aj ja porebujem dovolenku :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ráno sme zašli za riaditelkou....rozlúčiť sa,poďakovať....tak už to mám z krku.....už iba zajtra a koneeeec :frowning2:
29. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka :frowning2: mne je tiež trošku smutno, vikinka už zrejme od nového školského roka pôjde do inej triedy :frowning2: je tam veľa predškolákov, tak asi budú len oni a pár detičiek, ktoré k nim pribudli od septembra pôjdu asi k mladším deťom, teda v rovnakom veku :frowning2: Vikuška si zvykla na učiteľky, aj detičky, taaaak uvidíme, ako to bude od septembra
jaaaj, mamky, to nič :grinning: :grinning: dovolenku potrebujeme vsetky :grinning:
29. jún 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky bambuľky!! :slight_smile: :slight_smile: ......hlásim návrat z veľkomesta!! :wink: .....prežili sme v zdraví....aj jazdiť autom po BA sme celkom zvládli, veď nás vodila tetuška z navigácie :grinning: :grinning: :grinning:...........v nedeľu sme boli pol dňa v ZOO, super nový pavilón opíc!!.......a krásne mláďatko bieleho tygra :slight_smile:......dinopark sme len preleteli lebo Lilka sa bála hýbajúcich sa a revúcich dinov :frowning2:..........a ešte tam boli mraky komárov :angry: :angry: :angry:......takže som Lilku stále plieskala po chrbte a rukách :sweat_smile: ........Ikeu sme už samoška nestihli, lebo Lilka bola taká uchodená, že sa pýtala spať už okolo pol siedmej :grinning:..........a včera to bolo také fajn, nakoniec som aj rada, že som sa nechala mužom prehovoriť a išla som si tam pre diplom a nie na poštu :wink:.......a nebola som jediná pupkatá, čo bolo tiež fajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.........

teším sa, lebo začína moje obľúbené počasíčko!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:........horúco a slnečno!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@jacka lentilky!!??? :fearful: :fearful: :confused: :confused: :angry: :angry: :angry: ..........a nenapchala si jej ich do krku aj a s obalom???.....

@utka juj dúfam, že Viki sa rýchlo vylieči!! :frowning2: :frowning2: ........

@denisenko teba sa slniečko moc nechytá?? :frowning2:

@aninka29 peknučký domček!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....škoda, že si nekukla poľské stránky, tak sú ešte také iné.... :wink:
29. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, prečo si ma neprišla pozrieť???
29. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj utka, veď som aj na teba myslela, že ak by sme stíhali tak sa ozvem......ale do BA sme prišli v nedeľu okolo obeda......a v pondelok na obed sme zasa utekali domov :frowning2: .........ale teraz cez prázdniny by sme chceli prísť ešte raz a na dlhšie, tak sa snáď ohlásim :wink: .....
29. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni.... super víkendík ste mali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to sa budem tešiť...ak budeme my v BA :wink:.
29. jún 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 veru aninka, konečne bol taký iný........nie len po dvore sa motať :slight_smile:

@utka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........a idete niekam na dovolenku???..
29. jún 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, ale som pripečená!!! :sweat_smile: :sweat_smile: .....od rána rozmýšľam, že ktorému Peťkovi som to chcela vinšovať!!!??

jacka, malému drobčekovi prajem všetko naj naj, zdravíčko, šťastie a lepšie spinkanie :wink: ........blahoželám cmuky-cmuk!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,tak to som pripečená aj ja :zipper_mouth: ...jacka Peťulkovi prajem všetko len to najlepšie na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak tu máme ešte nejakých Petrov,Pavlov....tak tiež blahoželám....si nespomínam,ako sa volajú vaši mužíčkovia :wink:
29. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lúčim sa mojenky....zbehnem ešte čo to nakúpiť a potom pre Simonku..a zdržíme sa v meste,lebo som jej sľúbila,že pôjdeme na ihrisko...papaaaaa
29. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok