Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
28. jún 2010

@jacka aj to bude...keď ju nebudem počúvať 😀 😀 😀
moje dieťa ešte furt spí.....idem si hodiť sprchu...a pôjdeme pre Simku a do mesta

jacka
28. jún 2010

@aninka29 ..čoby som ja dala zato keby mi spinkal ☹

utka
28. jún 2010

No diagnózu nám doktorka nepovedala, ale podľa mňa má zapálené hrdlo a určite aj dýchacie cesty...
My kúpime Vikimu len nejaké lego, oblečko a hotovo!!!
Jasné, že v piatok ideme za ním...ja tam budem do pondelka, lebo je štátny sviatok...v pondelok si pre neho prídu moji rodičia. Ja idem potom do BA busom sama, lebo manžel má dovolenku a zostáva vo ZV, lebo idú svokrovci prerábať kuchyňu. A Viki bude teda zatiaľ u našich, do kedy vydrží, neviem, ale však tatino bude len 60km od neho, tak môže ísť kedykoľvek po neho.

letty86
28. jún 2010

ahojte
jacka, tak si zvládla návštevu u svokry v zdraví 😉 ja som myslela, že bývate spolu, ďaleko je od vás?
aninka, perfektný darček si vybrala pre bambuľky, jaaaj, byť tak dieťa, tak v ňom aj spávam 😀 😵
utka, tak nech ste rýchlo fit, aj Vikinka začína pokašlievat 😒

denisenko
28. jún 2010

@aninka29 jej, super darček...aj my sme chceli minulý rok, ale kedže sme stále preč, neviem, kto by ho využil....starká má sliepočky, tak asi oni 😀

@utka neboj, ešte trpezlivosť...aj my sme boli hned po vybratí mandlí chorí a každú chvílku...ale po polroku to prešlo, ale radšej si zaklopkáááám...klop, klop,klop 😉 držíme si palce 😉
@jacka ....lentilky......aj my máme takú starkú, len čo sa otočím chrbtom, hned mu dá niečo do pusy...ibaže papulka malá, vytára všetko 😀 super, že máte bazen doma....my sa zas asi dnes budeme trepať na kupalisko, sa mi nechce, ma z toho slnka bolíííííí hlava...stráááášne.... 😝

a že dnes prvý den v školke.... 😀 denisko si fixkou počmáral nove Carsové tričko, mal ho presne druhý krát oblečené...a počúral sa....čo viac si možem priať?????? 😀 😀 😀 😀 😀

utka
28. jún 2010

deni, však to som sa ťa chcela spýtať, ako dlho ste vy vydržali byť, alebo nebyť chorý po mandliach...
Som zvedavá, čo bude, keď Viki v auguste pôjde do škôlky...
jacka, tak ty si mala "super" víkend. Nezávidím... ☹.

denisenko
28. jún 2010

@utka po tej operácii nebol chorý asi tri týždne a potom to nanovo začalo....asi dva mesiace a odvtedy je celkom klud ale radšej klop,klop, klop 😉 s tým asi treba rátať u všetkých detí.... 😉

denisenko
28. jún 2010

ok, idem off...a zobudiť mojho sedmospáča...jacka, prepáč.... 😉

aninka29
28. jún 2010

hu huuuu 🙂 ...čafte....a leninuška naša je kde?....jacka, ty más prehľad....zo škôlky sme šli do mesta na zmrzku...sme sa prežrali...domov som prišla hotová ako langoš 🙄 ...ale Simka chcela ísť von,tak som sa premohla....cestou som bola objednať kvetinky pre učky....niečo pokúpiť.....na kávičke ....a som hotová.........a konečne som si kúpila plavky 😉 ...už len na tú dovču ísť 😝

jacka
28. jún 2010

@aninka29 ....leninka je v BA na školení .....a kde idete na dovolenku.... 🙂

akúúúúúúúúúú krááááááásnu burku sme tu mali 😵 😵

@denisenko ......to ako že je prečo prepáč?..... som 4 roky na materskej ...spraví to svoje

jacka
28. jún 2010

no men už asi načito šibe.....ked som šla kupať Peťka ....tak aj s ponožkami 😠 😠 ....pomoc potrebujem dovolenku 😔

utka
28. jún 2010

jacka, to sa stáva...ale oddych by si si zaslúžila 😉

utka
28. jún 2010

Dobrú noc!!!

jacka
29. jún 2010

dobré ránko..... 🙂

@utka dik 🙂 😵

utka
29. jún 2010

Dobré ránko.
@jacka nemáš začo, aj na budúce 😀 .
Dnes máme ale super teplučko, škoda, že musím sedieť v kancli...

jacka
29. jún 2010

@utka ..... 😉 😉
kde je krásne teplučko?..... 😅 ....my tu máme pekne hmlisto 😠

letty86
29. jún 2010

ahojte
u nás svieti slniečko, ale dosť fúka 😒
a kde ste všetky 😨

aninka29
29. jún 2010

ahojte 🙂 ......jacka 😀 😀 😀 😀 .....to nič moja....ja som minule šupla malú do vane s pokakanou plienkou 😝 ....aj ja porebujem dovolenku 😀 😀 😀

aninka29
29. jún 2010

dnes ráno sme zašli za riaditelkou....rozlúčiť sa,poďakovať....tak už to mám z krku.....už iba zajtra a koneeeec ☹

letty86
29. jún 2010

aninka ☹ mne je tiež trošku smutno, vikinka už zrejme od nového školského roka pôjde do inej triedy ☹ je tam veľa predškolákov, tak asi budú len oni a pár detičiek, ktoré k nim pribudli od septembra pôjdu asi k mladším deťom, teda v rovnakom veku ☹ Vikuška si zvykla na učiteľky, aj detičky, taaaak uvidíme, ako to bude od septembra
jaaaj, mamky, to nič 😀 😀 dovolenku potrebujeme vsetky 😀

leninka75
29. jún 2010

ahojky bambuľky!! 🙂 🙂 ......hlásim návrat z veľkomesta!! 😉 .....prežili sme v zdraví....aj jazdiť autom po BA sme celkom zvládli, veď nás vodila tetuška z navigácie 😀 😀 😀...........v nedeľu sme boli pol dňa v ZOO, super nový pavilón opíc!!.......a krásne mláďatko bieleho tygra 🙂......dinopark sme len preleteli lebo Lilka sa bála hýbajúcich sa a revúcich dinov ☹..........a ešte tam boli mraky komárov 😠 😠 😠......takže som Lilku stále plieskala po chrbte a rukách 😅 ........Ikeu sme už samoška nestihli, lebo Lilka bola taká uchodená, že sa pýtala spať už okolo pol siedmej 😀..........a včera to bolo také fajn, nakoniec som aj rada, že som sa nechala mužom prehovoriť a išla som si tam pre diplom a nie na poštu 😉.......a nebola som jediná pupkatá, čo bolo tiež fajn 😀 😀 😀 😀.........

teším sa, lebo začína moje obľúbené počasíčko!!! 😵 😵 😵 😵........horúco a slnečno!! 🙂 🙂 🙂

@jacka lentilky!!??? 😨 😨 😕 😕 😠 😠 😠 ..........a nenapchala si jej ich do krku aj a s obalom???.....

@utka juj dúfam, že Viki sa rýchlo vylieči!! ☹ ☹ ........

@denisenko teba sa slniečko moc nechytá?? ☹

@aninka29 peknučký domček!! 😵 😵 😵 .....škoda, že si nekukla poľské stránky, tak sú ešte také iné.... 😉

utka
29. jún 2010

leni, prečo si ma neprišla pozrieť???

leninka75
29. jún 2010

juj utka, veď som aj na teba myslela, že ak by sme stíhali tak sa ozvem......ale do BA sme prišli v nedeľu okolo obeda......a v pondelok na obed sme zasa utekali domov ☹ .........ale teraz cez prázdniny by sme chceli prísť ešte raz a na dlhšie, tak sa snáď ohlásim 😉 .....

aninka29
29. jún 2010

leni.... super víkendík ste mali 🙂 🙂 🙂

utka
29. jún 2010

@leninka75 tak to sa budem tešiť...ak budeme my v BA 😉.

leninka75
29. jún 2010

@aninka29 veru aninka, konečne bol taký iný........nie len po dvore sa motať 🙂

@utka 🙂 🙂 🙂 ........a idete niekam na dovolenku???..

leninka75
29. jún 2010

teda, ale som pripečená!!! 😅 😅 .....od rána rozmýšľam, že ktorému Peťkovi som to chcela vinšovať!!!??

jacka, malému drobčekovi prajem všetko naj naj, zdravíčko, šťastie a lepšie spinkanie 😉 ........blahoželám cmuky-cmuk!!! 😵 😵 😵

aninka29
29. jún 2010

no,tak to som pripečená aj ja 🤐 ...jacka Peťulkovi prajem všetko len to najlepšie na svete 😵 😵 😵 😵

aninka29
29. jún 2010

a ak tu máme ešte nejakých Petrov,Pavlov....tak tiež blahoželám....si nespomínam,ako sa volajú vaši mužíčkovia 😉

aninka29
29. jún 2010

lúčim sa mojenky....zbehnem ešte čo to nakúpiť a potom pre Simonku..a zdržíme sa v meste,lebo som jej sľúbila,že pôjdeme na ihrisko...papaaaaa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre