• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. októbra 2017 
ja sa pripájam k dvojičkám :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

len som zvedavá ako často tu budu buduce dvojmamy

30. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka čo fajné varíš jacka?? :slight_smile:
ja napustím bazén až zajtra..sa mi dnes nechce...ani neviem čo budeme poobede robiť
30. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj sabi bude papkať karfiol, či jej robíš niečo iné??........vy už od zajtra prázdninujete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......ešte ma napadlo, koľko je dodacia doba na ten domček??.....

@jacka no veru môj muž je zaťažený na sukne:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....... zasa sekcia, takže tipujem, že do nemocky ma dr. pošle tak cca okolo 2. 11..........od kedy je peťko hore??? :frowning2: .....
30. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 bude papať aj Sabinka karfiol zapekaný...som jej odobrala nekorenené,akurát s rascou to má
domček je už na ceste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: super....v sobotu som objednávala a včera posielali
30. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..vyprážanu cuketu.... :wink: ..mnam :slight_smile: ....Peťkovi som podusla na cibulke...

@leninka75 ..tak preto doma samý babinec :wink:
30. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka on ešte bude ľutovať :grinning: :grinning: ........včera polieval kvety a v jednom prelial, že voda tiekla po stene na zem, lilka dobehla, ruky v bok a začala mu dohovárať..........tak som sa s chuti smiala a hovorím mu, že počaj keď do teba začneme hučať tri!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

fajnotky varíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............
30. jún 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fajnučký obedík máte :slight_smile:
@leninka75 sa vrátim k tým vložkám čo si spomínala....môj otec nám bežne robil hanbu v obchode....že on musí pre nás objednávať dva kamióny s vložkami,aj to je nám málo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ešte,ak mal náhodou cestu do obchodu,tak sme mu kázali nech nám kúpi vložky....a on si pekne krásne opýtal "dajte mi pindafače pre ženy" :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..ty máš čo na obed?.....

tá moja striga že akou dobrou sa spravila...dám vám nove zemiaky?:....že dobre......a kde som ich doma vysypala.....keby sa to dalo tak si myslím že pod všetkými zemiakmi pozbierali tie malilinkaté najmenšie....tka čo dáva ked nemá....ááále darovanemu konovi na zuby nepozeraj že :wink:
30. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..však aj vy ..mnam karfiol....

a k tým vložkám moj ocino ich volal.....to neviem či to tu možem napísať..... :confused: :sweat_smile: .....a my sme bol 4 ks.....tak kupoval v kartonoch :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
leni, tak super...dve baby...totižto tri :wink:.
aninka, no aj ti dám, že dvojičky...fuuu...to neviem ako by som zvládla...
30. jún 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ahoj ....aaaale,čo by si nezvládla :slight_smile: ...ale tak dobre no...obe s deni budete mať dievčatá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...po jednom kuse
30. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni...spinkal do pol 6.......a o pol 8 len ležkal....

no..obed tam kde má byť....idem dať Peťka spinkať...ja ešte niečo porobím ...a ...šup rybička do bazena

@utka ...čoby si nezvládal..zvláda..........ja keby som niečo nezvládala tak vychovávať chore dieťatko :pensive:
30. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zvládla by si aj to :pensive: ...ale našťastie máš krásne zdravé detičky,ja tiež....ostatné mamky tiež a dúfam,že detičky všetkých nás budú zdravé,zdravé,zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
maminky lúčim sa...padáme za chvílu pre Simonku..papapa...ešte sa ukážem :slight_smile:
30. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to som ešte nepočula, že pindafače pre ženy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .....perfektný výraz!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..pa

ja si tiež hovorím, že dvojičky by som nezvládala, ale keby na to prišlo tak by to určite nejako išlo :slight_smile: ........možno viac stresu a nervov, ale veď by sa vychovali........

@jacka a čo má dnes peťko za deň??? :frowning2: .......nechystá sa spávať už len 1x?? :frowning2: :frowning2: :unamused:

@utka čo viki??....už dobre??

ja som dnes mala na obed tofu na čínsky spôsob.......
30. jún 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, dík za opýtanie...Viki sa má vraj už dobre...ale ATB bude brať až do pondelka, takže cez víkend budeme čučať asi dnu a nie niekde na kupku. Ale nevadí, len nech je zdravučký...
A čo sa týka chorého-postihnutého dieťaťa, tak to by som ani ja nevedela sa oň postarať. A keby som vedela, že bude také, asi by som šla na interupciu :unamused: ...
30. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. :slight_smile: fuj, ten hic....nedá sa to už vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@utka aj Niso má takmer 110 a 18 kil, ale má ťažké kosti, inak mu ich všetky možem spočítať....chodí jak RTG snímok....fušuje m i do remesla :grinning:

@leninka75 blahoželám k dievčatku....možno aj ja se ešte niekedy v tomto živote dopracujem :wink: a veru, vložky nie sú lacná záležitosť :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29 tak blahoželáme aj my k babatinku, takto nechať ženy trpieť....poznám..... :pensive:

denisko zaspal pri rozprávke, chudatko moje...toto teplo je fakt o nervy.....jacka, ten bazén to istííííííííí....čakaj náááás :grinning:
30. jún 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a takto to vyzerá::::::
30. jún 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...zlatučký je.... :dizzy_face:

čakáááááááááám........ :grinning: :grinning:

juj mali sme tu búrku a dobre sa ochladilo...aspon spravím prievan..juchu ...dobre že pred hodkou sme boli v bazene a teraz je všade mokro :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..aj ja....... :unamused: ...... :confounded: :pensive:
30. jún 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....no nie 1x...však on mi spí len pol hodku.....to nemože.....som ho dala o pol12......o 12 kuk......a potom o pol 3...a o 3tej kuk...... :pensive:
30. jún 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola hodiť tortičku nášmu havinkovi.....svokra mu napiekala :wink: ....to normálne kosa.....18st :confused: :sweat_smile: ...kto chce :wink:

dobre som si pokecala možem ísť :slight_smile:
30. jún 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, to vážne je taká kosa?
Keď som išla z práce o 15:30, tak tu bolo 33,5 stupňa... :sunglasses:
30. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko zlatunký je Nisko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...keby tak aj Simonku aspoň raz za čas zmohla únava...si už ani nepamätám,kedy cez deň zaspala
mamky,tak náš nový domček už stojí...Simonka je tam už nasťahovaná :grinning: ....aj kuchynku si tam preniesla,aj stoličky aj deti...no proste :grinning: :grinning: :grinning: ...ešte zajtra dokončíme fasádu :grinning: /nálepky /..a bude to hotovo
30. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu sa trošku ochladilo teraz k večeru,aj sa zamračilo...už som iba čakala kedy sa rozprší...ale prešlo to...Sabinka už hajká,hrala sa vonku v krabici od domčeka :grinning: ...jáj,to bolo lážo pre ňu......ani jej nevadí,že susedia robia humbuk...čosi oslavujú....a Simonku neviem kedy stiahnem dovnútra.....či vôbec :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak super a hod aj nejké foto nového bejváka v akcii, už si bola pozvaná aj na kávičku????či ešte len zariadujete???? :grinning: :grinning: t :grinning: aká škatula je super zábavka, ako bambulka :grinning:

@utka tak aj vám sa tak pekne oteplilo?my o 21-ej máme už len 26...dom sa nám vyhrial na 28, ani okenice už neotváram, povadli by sme ako kvetinky v sklenníku... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jacka tých 18 stupnov si prosím ja, len nech sa mi po tej dlhej ceste niekde nezohrejú... :grinning: a podakovala si svokre, že pečie pre havinka???? :grinning: aspon niekto má radosť,že?
30. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :slight_smile:
1. júl 2010 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko žienky...ach,normálne mi už teraz chýba ten frmol chystania sa ráno do škôlky :frowning2: ...no čo už

@denisenko jasné,že hodím fotečky.....si predstav,že bola aj káva,aj pizza,aj špagety...aa veľa,veľa jedla mi Simonka ponúkla...som sa najedla do popuku...tak som asi veľmi poslúchala,keď pre mňa nachystala takú hostinu :grinning: :grinning: :grinning:
poobede ideme do nemocky kuk malého :slight_smile: ...
1. júl 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: :slight_smile: ........Juj naša l.ilka včera mrčala, že už nechce ísť do škôlky, lebo veľa detí už nepríde!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: ......nejako som ju ukecala, ale ešte celý budúci týždeň...to budú boje!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@jacka dunčinko žije?? :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29 no veď aspoň cvične sa schystajte :grinning: :grinning: :grinning: ......super, že vám ten domec tak rýchlo prišiel!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. júl 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa nám začal mesiac našich detičiek........juj to letí.....už 4 roky :dizzy_face:

@leninka75 .....havino....no musím kuk či žije :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko ...jasné že podakovala....však je to člen rodiny tak musí aj pre neho stále niečo ukuchtiť...nie?...............kedy to ideš domov?
@aninka29 ....veru hod foto....a posluchala si?..... :wink:
1. júl 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka vy ste prví v poradí,že?....Maťuldo má zajtra svoj deň.......čo ste pre neho nachystali?.....robíš aj oslavu?
1. júl 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok