Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
5. júl 2010

nie sebe som to chcela napísať..ale leninke 😝 😀

leninka75
5. júl 2010

@aninka29 ďakujem!! 🙂

micka sa zobudila....pa, pa zajtra 😉

aninka29
5. júl 2010

pa pa leni 🙂

denisenko
5. júl 2010

fuj...ten hic ma raz zabije...... 😝
@leninka75 krásne fotky, z Lilky bude modelka,že??? 😀 a konečne aj niečo bruškaté...ozaj, kráti sa vám to.. 😅

Nisko bol s tatinkom u doktora, ale len všeobecného, detský ma na potvoru celý týžden volno...... 😔 dostal nejaké nové ATB.....a ráno po ceste do školky si oškrel škaredo kolienko, tak aj to mu ujo doktor ošetril 😅

@aninka29 pošli trošku daždika,máme síce mráčiky...ale žaidne ochladenie, nič...... 😝

denisenko
5. júl 2010

@leninka75 a som rada, že nie som jediná uletená s farbami v dome......ale uznávam, vy ste ešte odvážnejší 😉

a kde sa nám stratila jacka????čo ju chlapi nepustia k PC??? 😠

jacka
5. júl 2010

tu som.....deni no musím si na meniny pýtať laptop---lebo takto to nejde........ 😠 😠

@leninka75 ..to ti tak dlho spinká? 😕 .........kráááááááááááááásna tehoška si......nádherné brušino......ešte je také akurát .......žiadna vellryba 😉

@denisenko ....juj tá choroba 😔 ☹ .....s teda najete tých liekov..chúda malé 😒

@aninka29 si zlatá že si píšeš sama sebe 😀 😀 😀 😀 😉

utka
5. júl 2010

Ahojte!
Ja už som doma a sama ☹...
Ale ubehne to isto veľmi rýchlo a bude piatok a ja budem zase s mojim kuriatkom 😉...

utka
5. júl 2010

Tak dobruuuu... 😔

jacka
6. júl 2010

dobré ránko.... 😎 😎

@utka ..veru tento týžden je kratší.... 😉 .....ako je Vikimu?..lepšie?....

aninka29
6. júl 2010

dobré ránko mamky 🙂 ......

leninka75
6. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........juj aká hmlisko u nás!! 😖 ........počuli ste počasie???...trošku sa nám má na 2 dni ochladiť....

@denisenko @jacka ďakujem!!
😉

@denisenko tie choroby vás majú nejako rady!! ☹ ☹ ☹ ........ešte aj kolienko k tomu ☹ ........no posnažili sme sa s farbami.....chcela som niečo sýte, pestré a veselé 🙂 😉 😉

@jacka no spala dlho, ale aj večer išla spať okolo desiatej, lebo sme boli u známych a s ich synom celý čas vonku lietala a hrala futbal!!.....tak odpadla jak "gaca" 😀 😀 😀 😀 😀..............bude to blbé keď sa sama pochválim?? 😀 😀 😀.........ale mám teraz krajší tvar brucha ako pri lilke 😀......pri nej som mala brucho do bokov a teraz skôr dopredu a celkom guľaté 😉 😉 😉...........preto som si aj myslela, že teraz to bude chlapec 😉................veru, veru len pýtaj od mužíka laptop.....však by sa u vás využil 😵

@utka koľko bude ešte viki u babky??....

bubba
6. júl 2010

šécko najlepšie júlovečkám - už nemám prehľad,že kto a kedy, tak Vám želám všetkým mamám júloviek hromadne - všetko najlepšie k porodeniu takých úžasných detí - ako tie naše.nech sa im v živote iba darí a nech ich choroby obchádzajú ♥ 😵

aninka29
6. júl 2010

@bubba jeeej ďakujeme....kráááásne si to napísala 😵 😵 😵 ...veď aj my tvojej bambulke...len nevieme kedy to má 😵 ...ale my to zistíme 😉 🙂

aninka29
6. júl 2010

padám žienky zachvílu......snáď sa nám s kmotruškou podarí zohnať nejakú supiš pupiš dovču 😵
paaaaaaaaaaaaaaaaa

jacka
6. júl 2010

@aninka29 ...no dlho si tu nepobudla..... 😀 😀

@leninka75 ..však nebud smutná....na víkend hlásia .33st..... 😝 😝 😝 .........sme chceli ísť na detvianske slávnosti...no neviem neviem .... 😖

jacka
6. júl 2010

takže
@utka a
@denisenko ...mali by ste sa začať snažiť o dlašie bábo....a potom
@aninka29 .........a ja otočím dalšie kolo 😉 ................................................... 😀 😀 😀 😀 ....

letty86
6. júl 2010

ahojte 🙂
mali sme pestý víkend, boli sme v zoo, u mamky, po ihriskách sme behali 😉 tak sme sa riadne vyvenčili
leninka, náááááádherne fotečky a bruško prekrásne, cmuk, cmuk,farby dokonalé,Lilka hotová modelka, môžeš byť spokojná 😵 😵so všetkým 😉
mne ide bruško skôr do bokov, asi viac ako pri Vikinke, takže tvar bruška a pohlavie...nesedí to u mňa, ale všetky tabuľky mi vychádzali na chlapčeka 😅 aspoň to sadlo
o chvíľu sa chystáme k mudre, vikinečka má zapálené očká, ach jajjj, moje malé, ráno nevedela rozlepiť očičká ☹ ☹
jacka, ten plán o ďalších vasich bábätkách sa mi páči 😵 , som zvedavá, čo povedia herečky 😀
idem dať moje bruško do albumu 😉

leninka75
6. júl 2010

@aninka29 držím palčeky, aby ste niečo dobré našli!! 🙂 🙂 .....už teraz som zvedavá!!.....

@jacka a čože toľko humoru od rána?? 😅 😅 😅 ......ďalšie kolo?? 😅 😅 .......to by bola pecka keby fakt!!! 😀 😀 😀 .....a tie domáce "detvianske" slávnosti ti nestačia??? 😉 😉 😉

@letty86 ďakujem!! 🙂 ........kde v ZOO ste boli??.......tie očičká sa Vikinke zasa vrátili?? ☹ ...drobček malý...

@bubba ďakujeme!! 🙂 ......pekne si zavinšovala!! 😵

@denisenko ako je to s tou závislosťou na nosných kvapkách??? 😨 😨 😨

jacka
6. júl 2010

@letty86 ......teším sa na fotečky 😵 ..........si sa dáááávno neozvala......to nám nerob 😉

chudatko Vikuška ☹ 😢 ........čo dostala prievan? ☹

jacka
6. júl 2010

@leninka75 ...však sa treba občas zasmiať...... 😉

čakám tu na foto od letty.......a čakám.....

letty86
6. júl 2010

leni, teraz má zahnisané, tak neviem, či to prievan nebude 😒
tu závislosť na kvapkách som aj ja počula, ja ti odporúčam QUIXX, mne veeeeľmi pomohol, keď som bola na jar prechladnutá....obsahuje prírodnú morskú vodu a je bezpečný v tehotenstve, pri dojčení a píšu, že nevyvoláva návyk, tak sa môže užívať dlhodobo....mne to poradili v lekárni, keďže tehuľky moc toho nemôžu...

jacka
6. júl 2010

mne na upachtý nos nepomáhala morská sol......som napokon skončila u dr. s bioparoxom.....

letty86
6. júl 2010

jacka, foto tam je, tretiu fotku mi nedalo, hm, ale tak dve stačia, nie 😉
idem sa chystať k mudre, zatiaľ pa

jacka
6. júl 2010

@letty86 ...našla som už.....krásnučká tehoška 😵

držím palce u dr.

leninka75
6. júl 2010

@jacka moja reč!! 🙂 🙂 .....radšej sa smiať ako plakať
🙂 🙂 ........muža si mala včera doma??....

@letty86 vďaka za tip!!.....dnes si to pôjdem veru kúpiť.....už neviem čo by som si do toho nosa šprcla......cez deň sa to dá vydržať, ale v noci nemôžem poriadne spať a keď už konečne zaspím, tak zobudím muža lebo chrápem ☹ ☹

cez víkend som 1x skúšala domácu pekáreň 😵 😵 😵........super to bolo!!.......nastavila som to tak, aby bol na raňajky čerstvý, teplý chlebík........tak to u nás krásne ráno rozvoniavalo!! 😵 😵.......a ten chlebík, mňam len maslo a rajčina....muž sa zalizoval až za ušami 😀 😀 😀.......zatiaľ som skúšala hotové zmesi....ale včera som si kúpila už len celozrnnú a tmavú múku a semienka a budem si miešať........chcem skúsiť aj bagetky len k tomu potrebujem nejakú múku T55 😕....tak musím ešte tú pozrieť.....

jacka
6. júl 2010

@leninka75 ..ano....bol doma muž........som ho vyhodila do záhrady.......s dvoma detmi....zachvilu prišiel......Peťko plače...... 😠 ...som sa "zlutovala"....a šla kuk ako maká 😀 😀 😀 ...dala deku......pod strom...a nič mi nechýbalo 😀 😀

som aj ja rozmýšlala nad pekárničkou..........vravíš že dobrá vec?.....aku máte?..............hádam lepšia ako laptop k meninám.....že.. 🙂

leninka75
6. júl 2010

@jacka ha-ha-ha tak si chlapec užil 😉 😉 😉 ...........ale dobre si urobila, že deku pod strom a kukala si ako maká 😅 😅 ........dobrý pocit, že??!! 😉 😵 .......

ja som mojich poslala včera byciklovať, aby som mohla pár okien umyť.....ešte kým sa mi ako tak dá....

mám mulinex, ale presne ktorý tip by som musela pozrieť....ale pečie chlieb, bagetky a vie variť aj džem.......kamoška má zasa trošku inú, nemá formičky na bagetky, ale formu na bábovku.......

ani laptop nie je na zahodenie!! 😉 😉

jacka
6. júl 2010

@leninka75 ....no užil.....ani nie 5min. 😝

som nevedela že sa dá aj džem robiť..... 😕 ...tak mi to doma kuk...nahovorím muža......aby sa do augusta posnažil 😉 😀

ja radšej beriem tu pekáren..... 😉 ......som zvedavá na reakciu.................lebo ja som mu na narodky kupil auto nove......(to ako že)......a on na moje narodky ma v nom previezol že ako darček 😝

ideme si hádam urobiť piknik na dvor.....som nenapustila bazen.......škoda.....tak budem kukať do prázdna 😔

aninka29
6. júl 2010

hu huuuu...sme doma žienky....našla som až jeden jediný pobyt,ktorý nám vcelku vyhovuje aj dátumovo aj celkovo......keďže nemám pas,a ani sa mi ho nechce ísť vybavovať,aj tak ho budem mať až o mesiac....tak to sa nestíha......a sorry,ale ja nedám 120 eur za to,aby som ho mala do dvoch dní 😝 ..to si radšej niečo kúpim 😀 😀 ...a keďže chceme ísť na spoločnú dovču s kmotrovcami...tak sme vybrali chorvátsko - ostrov Brač......cena super,apartmán super......máme to už zarezervované....ale pre istotu ešte kukám po niečom inom..takže tak.....mňa chorvátsko moc neláka....no uvidíme,či tam pôjdem prvý a posledný krát...alebo sa mi to tam bude pre zmenu páčiť 🙂 dosť ťažko sa s nami bavilo...mali sme dosť veľa požiadaviek 😀 ...ale zase nie sme nároční 😀 ..chceme len to najlepšie pre naše deti...inak by mi bolo jedno kam ideme

aninka29
6. júl 2010

a ideme vlastnou dopravou 😕 ...čoho sa trošku obávam....ale čo sme to rátali,tak do desiatich hodín sme tam....do basu by ma nikto nedostal.....a letecky sa tam samoška dostanete iba z blavy 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre