• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. októbra 2017 
@jacka a keby si s tým išla k Dr.????........lebo fakt to máš už nejaké čudné!!!!.........zavolaj mužovi nech ti cestou kúpi hlavu kapusty :wink: ...........na výstave boli napodobeniny pyramíd, oblečko aké sa nosilo, sochy, tutanchamónov sarkofág a také kadejaké veci.......pekné to bolo a hlavne netreba chodiť do múzea v Káhire :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:......... no veď aspoň niečo dobré je u našich :wink: :wink: :wink:..............len prídi, zober deti.....voda ich umorduje a budú ako lilka včera :grinning: :grinning:........sa pýtala spať už o 19:30....čo je u nej skoro.....bežne chodí až okolo 21:00 a v sobotu sme vonku grilovali tak išla spať až o desiatej :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....ked sa bojím že mi dá atb....... :pensive: ........
tak bolo super .... :dizzy_face: ...ešte to tam je?.....

neviem či by ich to umorilo............akurát len to žeby som im vybrala baterky :grinning: :grinning: ....len neviem kde ich majú :grinning: :grinning: :wink:
12. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile: ....za chvílku ideme na očkovanie....
idem si vás prečítať
12. júl 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj teplotuješ??? :frowning2: .....podla mňa by si s tým mala skočiť k dr...ale ten ti dá určite tie atb :frowning2:
@leninka75 fajný víkendík ste mali :dizzy_face:
12. júl 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ale niekedy to bez tbl. nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........a už dosť dlho trpíš :cry: ..........porozmýšľaj nad tým...alebo mu aspoň zavolaj............tá výstava už bude končiť :frowning2:

@aninka29 ahoj ani :slight_smile: ........sabuška dostane do nôžky??? :frowning2: ..........ozaj a ako vírus??.....dievčatá odolali??? :fearful:
12. júl 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Pozdravujem vás od našich. ideme sa kúpať do bazenika. Nemám net, len som s tatkom na Obecnom úrade na chviľku. paaaa
12. júl 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme doma žienky
@leninka75 áno...do nožičiek..................malá sa mi tááák zašla :frowning2: ....sestrička ju musela fŕkať vodou :frowning2: ...ja som sa strašne zľakla.....ked už nepomáhalo ani fúkanie do pusy :frowning2: ...som sa tam normálne rozrevala.....dievčatá našťastie odolali...všetky sme ok...........sesternica tu už nie je....ale príde ešte budúci týždeň
@utka ahoj...... :slight_smile: užívajte si
12. júl 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 juj moja si trpela ja za ňu!! :frowning2: ...........teda to sa riadne zašla :confused: .......
12. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
padám z tohoto skleníka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........pa, pa :slight_smile:
12. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......fuj, hiiiicc...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my sedíme stále doma, denisko má ešte do večera ATB, ale aj tak nechcem riskovať bazén, ved v nedelu už cestujeme.... :grinning: :grinning:

@leninka75 tá výstava je dokedy?????ja zhánam tú egyptskú sochu šakala...ja to volám mačkopes, toho boha Anubisa, stráááášne som to chcela, už ked sme boli na dovči v Egypte...ale som si nekúpila a teraz lutujem.... :sweat_smile:

@aninka29 to ju tak zobralo to očkovanie???chudatko, denisko a ni necekne,odmalička je hrdina na injekcie :grinning:

@jacka ked nájdeš kde sú tie baterky, hned daj vedieť...aj nám by sa zišlo vybrať ich :grinning: :grinning: :grinning: ach, jaj...bazéééééénik........ja ho tak akurát pucujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: zas nikto....asi všetci močia nohy v bazene..... :unamused: :sunglasses:
tak obed dovarený a o chvílku pádlujem do práce... :confounded: fakt sa mi chce..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
12. júl 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.... :slight_smile:
12. júl 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....božinku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .....ja by som tiež revala.......juj len dufam že my nebudeme takto plačkať :cry: :cry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

@leninka75 ...no ved uvidím....teplotu stahujem ......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....dufam že zajtra budem bez.......a bude len bolieť.....ktovie či sa mi to nevrátilo zato že ma tam Peťko kusol :confused:

@utka ....ahoj utka......si zlatá že na ná takto myslíš.... :slight_smile:

@denisenko ...jasné že močíme ...a nielen nohy :wink: .......len chod pracovať ...niekto predsa musí :wink: ........................a s tými baterkami ....si rozmyslím či ti poviem :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!!! :slight_smile: ...........my sme včera večer napustili taký väčší nafukovací bazén, dúfam, že ho cez deň slniečko vyhreje a keď prídem z práce tak som tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........mne je tam voda po pás, takže keď si sadnem po krk vo vode :slight_smile: :slight_smile:

@denisenko ..prečo máte zasa atb??? :fearful: :fearful: ........výslava konči tuším dnes.......anubisov som videla aj v tescu alebo potom v takých tých "etno" obchodoch.......juj sa tešíte na sk, že ??? :wink:

@jacka ......tak ako s teplotou?? :confused: ...vás kedy čaká očkovanie??...

@aninka29 .......dúfam, že sabka to zvládla bez teploty..... :frowning2:
13. júl 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :sunglasses: :sunglasses:

@leninka75 ..ty si ma predbehla pokial sa ja rozhýbem,.... :pensive:
13. júl 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....juj leni.....že po krk......hned by som menila...... :wink: .......neboj vyhreje...už teraz je 20 ...pečie.......fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplota už dufam nie je......ale bolí....... :confounded:

som chcela povedať že som MAťkovi kupila tie kuzelne slamky......vypil dve......ale asi s deci mliekom :confused: ..aj to je uspech...... :wink:
13. júl 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...veď keď neprší aspoň kvapká...aj deci je lepšie ako nič!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......a ako sa tváril???.....chutilo mu to???........a tie ochutené mliečka antiviro si neskúšala???.....vyzerá to ako krabicový džusík....možno by sa dal opinkať :wink: ........
13. júl 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...aj to som skušala.........aj som si ho sama vypila :confounded: .................aj ja vravím lepšie ako nič :slight_smile:

ako v práci?....dokedy si tam?.....................a bruško poslucha? :slight_smile: :dizzy_face:
13. júl 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka..... to je teda malá potvora!! :angry: ...... teraz máme v práci veselo :wink: .....celý týždeň máme detskú univerzitu a dnes sú deti u nás, tak im všeličo ukazujeme v labákoch :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......práve som bola pozerať muchy, komáre a vážky na mikroskope.........keď lilka trošku podrastie aj ju sem vezmem...bude sa jej to páčiť!!!.........malinkej je asi tiež dosť teplo lebo je nejaká kľudná :grinning: .......
neviem čo navariť na zajtra lilke :unamused: .....asi sa moc nemám pýtať, že poraď, čo???? :wink: :wink: :wink:.....
13. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mamky
dnes to tiež vyzerá na horúci deň, sa v autobuse riadne zapotím :unamused: ale už sa na svojich taaak teším :sweat_smile:

@leninka75 prajem lilke kááááásne narodeninky a všeeetko najlepšie, nech vám robí len a len radosť a krásne si užíva detské chvíle, posielam pusinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..som veadel že som na niečo doležite zabudla... :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lilke všetučko naj..naj...naj......nech je dobručká ..a nech ju rodičia posluchaju....a nech má krásnu a zdravučku sestričku.... :dizzy_face: :dizzy_face: ....posielam pusky :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 @jacka ....ďakujeme babuľky!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....odkážem a pusinky odovzdám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

veď včera sme s mužom robili lilke do polnoci narodeninovú výzdobu.....naťahali sme girlandy, povešali sme balóny a lampióny.......som volala svokre, že ako sa ráno lilka tvárila........že bola nadšená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..... škoda, že sme to nevideli :frowning2:.........potom neskôr bola volať aj deduša a ukazovala mu to.......skúsim odfotiť :wink:.......

@letty86 ...oddýchni si u svokruše a poriadne si uži tatina a vikinku!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........a keď budeš pri PC nezabudni na infošky :wink: ....
13. júl 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 tak to musela byť lilka very happy :wink:
ďakujem, budem oddychovať, v dome majú fajnučký chládok, sa teším, lebo tu v byte sa idem uvariť :unamused:
pc tam nebude, tak sa ozvem až potom
opatrujte sa, uživajte si leto :dizzy_face: :dizzy_face:
13. júl 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....príjemný oddych..... :slight_smile:

@leninka75 ..super....Lilka musela byť zlatučká :dizzy_face: ..veru len pofotť :slight_smile:
13. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: v kancli máme tak hnusne, že sedím a po chrbte mi tečie pramienok potu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........začalo hrmieť.....žeby prišiel dážď?? :confused: ....
13. júl 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Zase som na úrade, tak som vás prišla kuk...som trošku pripečená od slnka, ale aspoň Viki má rozum a je vo vnútri, v chládku :grinning: ...
13. júl 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile: ...Lilinke prajem všeeeeetko len to najlepšie na svete k dnešným narodeninám....hlavne veľa zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:.posielam cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuky veľké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.fuuuuuj,dnes horúco....na zomretie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....trošku nám tu poobede sprchlo...ale fakt len trošilinku
Sabuška je v pohode.....teplotky neboli....taká som rada :dizzy_face: ...už spinká chrobáčik......Simonka je ešte vonku...špehuje cez plot susedu,kedy vylezie von...aby mohla ísť popletkovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....

@utka len sa trošku popripekaj, aby si potom v chorvátsku nemala šok zo slniečka :wink: :wink: :wink:

@aninka29 ďakujeme!! :slight_smile: ........teším sa, že sabi to tak dobre zvládla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:..........simka je tuším celá maminka :grinning: :grinning: :grinning:...

@jacka ......a s tebou je čo?? :confused: :confused: :confused:

my sme mali včera super deň!! :dizzy_face: :dizzy_face: ....lilka nás už čakala pri bráne....samoška netrpezlivá :grinning: .......priniesli sme jej tortu....takú zelenú húseničku :slight_smile: .....lilka sa hodila do gala :wink: ......prišla aj lilkina krstná a sestrenička, tak sme mali takú mini párty........expresne rýchlo boli darčeky rozbalené :grinning: :grinning: ..............a tá radosť!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........a lilka sa večer ešte aj kúpala v bazéne....voda mala horko-ťažko 22 st., ale asi to nevadilo, lebo ani von nechcela ísť :grinning: :grinning: :grinning:.....do postele som sa dostala zasa až o pol noci a ráno o piatej budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:..........zasa mi tu budú celý deň oči klipkať :pensive: :pensive: :pensive:........
14. júl 2010 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....

@leninka75 nešla nám včera elektrika......som len trpla čo bude z mrazákom...ale nič katastrofálne..našťastie

tak pekná oslava......čo budu aj foto?.....hlavne tá zelená husenička by ma zaujmala..... :wink: .....a taká vleku práty budete kedy...už už stačilo.... :wink:

@aninka29 -.......celá mamina je tá tvoja najstaršia,že? :wink:
14. júl 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok