• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. novembra 2017 
no moj muž nemá asi všetký doma pokope..chce v týchto horučavách isť až do Šale za bratom........vonku 33....v aute 50.....škrvarka to istí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....bude fotos....len včera som už nevládala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............a čo ste včera mali dáku búrku, keď vypadla elektrina???................budete v tom aute ako my keď sme išli do trenčína :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:............ťa ľutujem už teraz :cry:......
14. júl 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....teším sa na fotos..... :dizzy_face: :dizzy_face: ....
neviem či nezruším návštevu....však sa Peťko s Maťkom uškvaria.........nemá rozum ten moj :angry: :angry:
14. júl 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu ani burka nemusí byť :angry: :angry: :wink:
14. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som muža ukecať na 1/2 dňa dovolenky.......a tá trúba nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..........už sa dávno mohol s lilkou močiť v bazéne........
14. júl 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a ktorý chlap má rozum?????ten moj dal napriek mojmu zákazu Nisinkovi nanuk...takmer ostal bez hlasu :confused:
zas je taký zachrípnutý...... :angry:

baby, ja už nestíham ani žiť, neviem kedy budem baliť..... :confounded: a ostávam doma len týžden, moja stará nkoho nezohnala kto by makal ako ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: fuj a toto teplo......ráno 24, na obed 37 a večer o desiatej stále 3O...na obesenie :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ani net poriadne nejde, sa na to možem...... :pensive:
14. júl 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 Lilke dodatočne blahoželáme, srdiečko...cmuky, cmuky :wink: Denisko mal ATB lebo mal zahnisanú pravú mandlu....a ešte stále má, ale neteplotuje, tak fajn..... a toho Anubisya si videla v Tescu v Ziline????budem tam asi od stredy, musím kuky kuky :wink:
@jacka a Peťko ma už všetky zubky, ked tak hryzie???alebo vyskušaj ten klobúčik, ked mávaš také problémy.... :zipper_mouth: ja neviem, ja som len odsávala......niekedy som od bolesti videla ja všetkých svatých :pensive:
14. júl 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa asi všetci poslušne kúpete, že???už aby bol budúci týýýýžden.......možno si nájdem čas na bazénik aj ja :sweat_smile: aspon ten malý nafukovací u babky určite...a vlastne u starkej je velký, supeeer :grinning: len aby počasie vydržalo.... :sweat_smile:
14. júl 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..no podla toho ako to tu vyzerá tak žiadny......a to mám doma troch......pekne :pensive:

my sme sa už dokupali....Peťko sa aj napil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....tak už som ho tam radšej ani nedala..... :unamused: .......

ja sa sťažuje že tu je 33...... :pensive: .....ale aspon viem ..odkial vanie to teplo...ty nám ho posielaš......tak láskavo.....nechaj si taktéto horučosti :wink: :wink: :dizzy_face: ....všetkého vela škodí

ešte som niečo chcela....
14. júl 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo také si chcela?
14. júl 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, navarené, možem ísť do práce......komu som čo urobila?????????????? :confounded: :confounded:
hádam sa tu dostanem kukučom aj zajtra....čúúúúúúúús :grinning:
14. júl 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:
chjoooj,idem zomrieť..pomoooooooooooc....tá horúčava ma ubíja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@leninka75 na tú húseničku som zvedavá aj ja :slight_smile: ...a aké darčeky dostala Lilka??..
@denisenko nech ti rýchlo ubehne čas v práci :slight_smile:
@jacka ako?...už lepšie s didkou?...dúfam,že áno a bolesť ustupuje

idem sa hodiť do vane

papa žienky
14. júl 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......že sa aj ozveš.......pekné od teba......čo že na nás nemáš čas?.........s prsníkom už dobre.....ešte jeden zápal a padám k dr......

14. júl 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som pár foto........ak sem niekto príde kuk.... :slight_smile:
14. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa......
14. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka krááásne fotečky.....chlapcom bolo hej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........neskutočne sa podobajú chalani...fakt.......až moc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....krásni sú obaja...tie okáliky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....a som rada,že si dala aj svoju fotečku...super.....krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ty si tu?
@aninka29
14. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za detičky dakujem....na to strašidlo sa nekukaj.....nie nie
14. júl 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak šup aj ty sem s fotečkami........nech vidím ako je aj vám dobre.....
14. júl 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.....

teplo.....už stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2010 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: .........
@jacka veru zasa teplo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........že vraj až do nedele :slight_smile: .........strašne máš zlatučkých chlapcov!! :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: ......šak sú po maminke :wink: :wink: :wink:

@denisenko juj deni, v robote sa kúpeš vo vlastnom pote!! :angry: :angry: :angry:.......nezávidím.........nisko zasa hrdielko?? :frowning2:.......ešteže neteplotuje.....anubisa som videla v tescu v PB, ale možno bude aj v ZA........ale možno skús max, tam sú také obchodíky :wink:.........ďakujeme za blahoželanie!! :slight_smile:.........kedy cestujete???

@aninka29 všeličo dostala cicuška.....od nás nový bicykel, knižky, padajúce opice, oblečko, sponky.....od krstnej víli zvonylku a pyžamko a od svokrovcov hru, krátke pyžamko......a ešte od našich dostane lehátko ku bazénu.....ale to je také úžasné!!!......ako som ho zbadala v drakovi hneď som sa do neho zaľúbila :grinning:....tak dúfam, že aj lilke sa bude páčiť :wink:....

včera večer som sa posnažila a hodila som nové fotos!!!! :slight_smile:
15. júl 2010 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...ako pozerám ak pozerám......nevidím nove foto...žeby teplom som slepla?
15. júl 2010 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....dakujem..... :slight_smile: ....ved po mužovi nemaju mať čo dobré :wink: .....( len srandujem... :wink: ..)

pekne podostávala.......musela posluchať :slight_smile:
15. júl 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....aaaaale šak čo je pravda je pravda :wink: ............s chlapmi sú len starosti.......kuknem tie fotos....možno som nastavila nezverejniť :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..jej super......krásne foto.....tá vystava bola v nákupnom centre?........škoda že som o tom nevedala......nahovorila by som muža :slight_smile:

ani mi o chlapoch nevrav...ja by som ho.... :angry: ..som mu napísala sms......aby zrušil návštevu tak som zvedavá na reakciu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to moje najmenšie.....si ťapká a ťapká.......nepozerá pred seba......a zrazu rev....narazil do kuchynskej linky......dufam že tam nebude hrča :pensive: :wink:
15. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ........hej bolo to po celom jednom poschodí obchoďáku Laugaricio v TN.......tiež sme tam išli na poslednú chvíľu........to by ste do Šale mali ísť terz cez víken??......aj spať či na otočku???...........mi nehovor, že peťko už bežká!!! :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ..................joj drobček sa musel dobre tresknúť :frowning2: ......takú parádu ako je tá torta by som nezvládla :unamused: ......robila to maminka lilkinej kamošky zo škôlky.........je to roláda naplnená čoko plnkou a džemom a v strede je ešte kokosová plnka........z tej sa idem zblázniť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .........ja kokosové stráááášne ľúbkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........a doma bežne nepečiem lebo okrem mňa to nikto nemá rád :cry: .........ako je u vás????..........tu sa práve zamračilo a zdá sa, že tá búrkovo - prehánková predpoveď sa splní......
15. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .........dufam že prídu aj do BB......do europy........tam pojdeme určite......vlani tu boli dinosaury.....tak hádam príde aj Egypt :wink:
nie spať....v tej naj.....horučave domov..... :unamused: ...................................nie nechodí....to by som dala vedieť...ťapkal po štyroch.....asi som to blbo napísala......ale vie až celu sekundu stáť bez držania :dizzy_face: ..........................................to musela byť fajnotka...dala by som si ...ja tie kokosvé zbožnujem...len tu to nefrčí :angry: .....................................tu je....horúúúúúúúcooooo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....vonku 30...dnu 27.....žiadny rozdiel..ale pojdeme do bazena...........schladiť sa....
15. júl 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..keď spomínaš BB...kolegyňa tam bola minulý týždeň na služobke a chválila, že aké je to pekne tam v centre porobené......normálne som dostala chuť sa tam ísť pozrieť :wink: ....muž tam má bratranca, tak by sme spojili výlet s návštevou......no, len kedy :unamused: .....tak aj ty si taká kokoska??!! :slight_smile: :wink: .......keď sa nám niekedy podarí to stretko, tak obe upečieme kokosové koláče a dáme si riadne do nosa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........
a peťko sa sám vie postaviť???........
15. júl 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok