Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
15. júl 2010

na dnes odrobené 🙂 .....pa,pa 😉

jacka
15. júl 2010

pa pa leni.... 🙂

juj už dosť......máme 35.,......a to nám isto posiela deni 😝 ..sa nedá žiť 😝 😝 😝 .....

vyzerá to tak že dnes sme tu boli len my dve s leninkou...

denisenko
15. júl 2010

@jacka samozrejme, že ja.......ale nejako sa nám to tu neochladilo, ani ked vám pošlem 😀 😀
fuj, strašnýýýýý hicccccccccccccc 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
15. júl 2010

@denisenko ..si zlatá že sa podelíš....... 😝

juj mohla by prísť taká peknučká burka..... 🙂

denisenko
15. júl 2010

a to zas chceš povodne???,,krááááásne fotky......holotrti malí.....nezaprú sa že sú bratia 😉
aj Denisko má taký traktor, len trošku vačší a aj tie korytnačky šlapočky má najradšej 😉
a ešte jaká hezká mamina 😉 😉

denisenko
15. júl 2010

fuj, keby aspon tá sprcha pomohla.......ale nie......mám nápad, nepošleme niečo aj na severný pol????? 😅

jacka
15. júl 2010

@denisenko ...vraj hezká......hotové strašidlo do maku 😀 😀 😀 😉

no nevie či s tým polom je dobrý nápad......pošli niekam inam......... 😉

denisenko
15. júl 2010

@jacka tiež sa bojíš globálneho oteplovania??? 😀 😀 tak potom neviem...... 😀 jej, kym čumím na net a hladám ZOO Lešná vykypeli mi cestoviny.....parááááda 😀 zas.....

jacka
15. júl 2010

@denisenko ..jasnééé 😀

to sa stáva.....aj mne sem tam niečo ujde na sporáku 😉

jacka
15. júl 2010

a ja že čo je to moje díte tak potichu...a on sa hrá zo sudocremom 😠 😠

denisenko
15. júl 2010

vy používate sudocrém??????nám ho detská slušne zakázala....vraj, síce pomáha, ale ......nejaké vedlajšie účinky, či čo :-
a nepapá ho????

denisenko
15. júl 2010

no, ja už letííííím.....do práce.... 😎

jacka
15. júl 2010

@denisenko ..to vážne?.......on bol z neho celý biely. aj zuby...........jéjda....som ho mala vydrhnuť.......nevieš aké?

let let......ale aby si dobre pristála 😉

denisenko
15. júl 2010

už som doletela naspiatky.... 😀 jedinej mi zabudli povedať že večera sa odkladá o pol hodinu neskor, tak som si to zase nadrobila 😖 😖 aký sú zlatý, že?????

@jacka neviem, aké následky...ale povedala že radšej niečo iné ako sudokrém, lebo my sme ho tiež používali, dostali sme ho v porodnici a Nisko mal také exemové pupáčiky, ked sa narodil a na to mu to zaberalo.....čo už, zistila som, že každý detský doktor ti úovie niečo iné.....a my sa z toho máme vysomárikovať 😀 😀

jacka
16. júl 2010

dobré ránko..... 🙂

@denisenko ...dikes 😉

leninka75
16. júl 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 ........hrmííííííííí!!! ........žeby búrka hneď ráno?? 😕
čo je s aninkou, že včera ani nekukla?? 😨

@denisenko aspoň si včera preštartovala motory 😀 😀 😀 ..........chystáte sa do lešnej???......

@jacka koná sa šaľa, či nie?.....aká bola odpoveď na sms?...

jacka
16. júl 2010

@leninka75 ........pošli ....aj ja chcem aby aspon popršalo.... 😅 😔 ............nie nie...nekoná sa..sms zabrala... 😀 😀 ........

aninka na nás kašle....už dlhšiu dobu 😠

aninka29
16. júl 2010

dobré ráno herečky 🙂 ......aaaaaaaaaaaaaale kde,nekašlem......len nejak nemám kedy sadnúť za pc 😝 ..

aj my používame sudocrem ...od malinka......tak teraz neviem........deni nestraš,lebo ťa budeme volať strašiačik 😀 😀 😀
@leninka75 supiš pupiš fotoš 😵 ................idem niečo hodiť aj ja 😉

aninka29
16. júl 2010

@leninka75 ešte som chcela ...tá torta je úžasna......krásna...škoda spapať 😵

jacka
16. júl 2010

hrmííííííí.....blýska sa......ktovie či aj poprší....... 🙂 .....lebo aj svieti 😎 😝

aninka29
16. júl 2010

aj u nás včera hrmelo,blýskalo...a ništ...ani kvapka 😝
dala som nejaké fotečky,tak ak chcete kuk 😉 .....

jacka
16. júl 2010

@aninka29 idem kuk......

no tu z jednej strany tma...hrmí blýska sa......a z druhej svieti slnko......tak si vyber 😝

aninka29
16. júl 2010

@jacka to len tak prefrndží...a nebude z toho nič.......alebo noo..snáď dve kvapky aj spadnú..aby sa nepovedalo 😀 😀 😀

jacka
16. júl 2010

niekde musí riadne liať.....ale tu to asi nebude...

a už nám tri krát vypli prud 😝....to dnes ani nedoperiem 😝

jacka
16. júl 2010

ja som mala horor sen......že mi Peťko umrel......som sa zobudila celá spotená a urevaná....fuj....ešteže len tak 😔

aninka29
16. júl 2010

@jacka ☹ heš heš,také sny............ani na to nemyslieť

fuj, boli sme v tej pekote v meste na nákup...... 😝 😝 😝 😝 ..........ale musela som..zajtra ideme na celý víkend mimo domu,tak som šla čo to pokúpiť..................a pokúpila som už niečo na dovču...krémy,dievčatám klobúky,sebe žabky,kraťasy,tričko.......Sabuške koleso do vody....Simonka má....a zabudla som na nafukovačku...čo mám doma je puknutá..tak ešte to..............
idem ja porelaxovať,kým Sabuška spinká 😔

denisenko
16. júl 2010

😉 @jacka no preč s takými snami a aj myšlienkami, šla si sa rýchlo presvedčiť, či spi nká???? 😔

@aninka29 mohla si nakúpiť ajpre mna, mne sa táááááák nechcéééééé 😀 ale v pondelok ma to čaká 😵

@leninka75 teda fotečky......krásna oslávenkyna, torta úplne na zjedenie, nebolo jej luto že ju rozkrája??? 😉
a tá ťava.....kym mi nedošlo, že ste boli na tej výstave, úplne som bola v tom, že ste si odskočili cez víkend do egypta na minidovču 😀 a ten mačkopes...úúúúúúžasný....super fotky, 😉

denisenko
16. júl 2010

a že teraz pikošky.........Denisko od rána ogrcal celú postel, moju postel, potom šiel do školky...sťazoval sa, že ho bolí bruško, ani nič nejedol...v školke vraj majú črevnú chrípku, ale ked už ho ani nemali do čoho prezliecť, musel tatinko dieťa zobrať a rovno k doktorovi.....chudatko moje, vyzerá tak zle, že ho dokonca doktor zobral prednostne, čo neurobil, ani ked tam bol so 4O.tkami teplotami...a vraj angína za všetko može, tie ATB nezabrali, dostal dalšie a zrejme ešte črevná chrípka k tomu.......a to máme cestovať, vonku je 37 stupnov, auto u mechanika, lebo nedošiel náhradný diel, dieťa grcá kade chodí.......a že dovolenka 😝 takže doma musí isť zas k MUDrej, a potom asi mandle von.......... 😔

denisenko
16. júl 2010

a už je to tu zas........práve ogrcal posledné čisté postelné prádlo, dvoch havkov, 2O vreckoviev, macka a celú komplet postel.......a to sa len napil a lahol si pospinkať.......baby, dajte radu, prosíííím

denisenko
17. júl 2010

dobré ránko, ja som dnes prvá..... 😉
včera strašný den a ešte strašnejšia noc ale už dlhšie kludne spí, tak hádam bude lepšie......iba ja už naozaj nevládzem 😝 😝 a vlastne ani neviem kedy pobalím.....nemože mať ten den aspon 3O hodín??????????????
pekný víkendík, a nech vás všetkých bacily obchádzajú 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre