• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
ahoj......

@denisenko ....no ako ....Niskovi je lepšie?......

pekný víkendík :sunglasses: :sunglasses:
17. júl 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem asi pomaly baliť tak aj notebook ide do kufra.... :wink: ešte dnes večer a zajtra do práce a huráááááá.......volno......zaslúúúžené :stuck_out_tongue_closed_eyes:

denisko sa dnes tvári akože včera sa nič nedialo...a to vracal od rána askončil o 1O-tej večer..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dnes akože úplná normálka.....zvládol pol žemle, čaj na ranajky a aj antibiotika .....a stále ma chuť na sladkosti....čiže je už ok... :grinning:

babiky lučim sa, už dnes isto neprídem a ani zajtrra....až v pondelok sa snažím urobiť kukuč :grinning:
17. júl 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj.....

@denisenko ....tak predsa to bol vírus...ale hnusný....fuj.....neberte ho zo sebou :wink: ......len sa snaž urobiť kuk.......tu je nejak pusto :unamused:

vraj ochladenie.....ha ha ha :angry: :angry: :angry:
18. júl 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :sunglasses:

dnes ideme do poradni ...sa teším..... :dizzy_face:
19. júl 2010 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile:.............dnes sa hlásim z domu...idem na poradňu :slight_smile:.............lilka sa rozhodla, že ide so mnou tak to vyzerá nacelý deň v PB.....mám naplánovaný kopec vecí a pešo s lilkou to potrvá......no čo už budeme mať babský deň :grinning: :grinning: :grinning:............

babuľky ďakujeme za pochvaly!!! :slight_smile:

@aninka29 šikovnica si ty...........dovolenkové nákupy už hotové!!!! :slight_smile:............cestovné poistenie už máš???

@jacka bože to bol hrozný sen!!! :frowning2: .............dúfam, že už sa nebude opakovať!!.............teším sa na infošky z poradne!! :wink:

@denisenko to bol riadne hnusný vírus!! :frowning2: ..............a tie mandle už je rozhodnuté na 100%, pôjdu von?? :frowning2: ....akú ste mali cestu??...
19. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo..neviem či sem siwi ešte chodí kuknúť, ale v sobotu mal simon narodky :slight_smile: :slight_smile: :wink: ..............všetko najlepšie prajem, cmuuuuuuuuuuk!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute denisenko už si na svk?siwike odkážem idem jej napísať.čo máte nové?angína v lete?nepríjemnééééé :sweat_smile: cúďa malinké...
19. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ješiš mi vynechalo písmenko...ospravedlnujem sa... :sweat_smile:
19. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:

@denisenko šťastnú cestu..a ohlás sa nám :slight_smile: .dúfam,že je už Denisko v úplnej pohode :dizzy_face:
@jacka ....prosíme si potom info z poradne :slight_smile:
@leninka75 taktiež :slight_smile: ................samoška,že poistenie máme...to musí byť :wink: :slight_smile: ..príjemný babský deň :dizzy_face:
@bubba čááááu.....a kedy oslavuje Tvoja babulka? :slight_smile:
19. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja oslavuje 26.teho.v sobotu bude oslava,pár fotiek potom hodím na fb :wink:
19. júl 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že hodím info.....som zvedavá kolko ten moj tučniačik váži :dizzy_face:

@aninka29 ...a malej niečo berieš na jedlo či jej tam budeš zvlášť variť?......a tešíte sa..taká mini otázočka....to len aby reč nestála.... :slight_smile:

tak aj ja sa pripájam k leninke.......všetko naj....naj...naj......posielame pusky...nech je zdravučký a má čoskoro surodenca :dizzy_face:

no idem si hodiť do doky....o pol 2 tam máme byť aby som to stihla :slight_smile:
19. júl 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no jasné,že sa tešíme :grinning: :grinning: :grinning: ...akurát tej cesty sa bojím bojím...ako to herečky zvládnu....dúfam,že dobre..........budeme zvlášť variť s kmotrušou pre detičky.......a nám starým guláš.....a hocičo :grinning: :grinning: :grinning:
ideme aj my za chvílu do mesta...potrebujem si niečo vybaviť ako vždy......to môj muž len zavolá a ja nech behám s deťmi...ešte k tomu tu mám zase sesterničku...aaaach jáj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk kuk.....už sme doma......
Peťulo je zdravučký.....10740g.........o 2mes očkovanie :pensive:

všade na okolo hrmí blýska sa....a tu nič...dusno teplo....fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. júl 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...tak to budete mať riadne zásoby.... :slight_smile: :wink: ...

nejaká som hladná..aj vlka by som......zjedla :grinning: :grinning:

kde je deni?....
19. júl 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no super váha :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ....dunkáčik malý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....
19. júl 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...... :slight_smile:

@aninka29 .....no super...len keby už aj chodil žeby som ho nemusela vláčiť na rukách....
20. júl 2010 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
sme domka, bolo fajn, až na tu horúčavu :frowning2:
u dr. všetko o.k., až na to. že bábo je trošku nižšie položené a cítim také tlaky zospodu, tak snáď sa to nebude zhoršovať :cry: ...nemala ste to niektorá? beriem Magne, ale necítim zatiaľ výraznú zmenu
hormóny pracujú, som nejaká bez nálady
včera som poprala a ožehlila vecičky maličké :dizzy_face: , radšej teraz, kým ešte vládzem, ešteže sa včera trošku ochladilo, nebolo to až také strašné pri žehličke, dnes sa perie ďalšia várka....
20. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, babule..... :wink:
joj, včera som si nenašla ani volnu minútku, ale dnes vás aspon pozdravím.... :wink: ideme k sestrám na návštevu, pozrieť deti, takže asi až večer kuknem...... :grinning: včera sme boli s Niskom u Mudrej a zobrala mu výter z hrdielka, ale podla toho, aké má príznaky už asi rok to bude mononukleoza... :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíme v piatok, ideme na krvičku..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekný horúci dníček..... :grinning:
20. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, vitaj doma, pekne si to tu uži :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Niskovi držím palce
jaaaj, dievčatá, kráááásne fotky ste pridali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :dizzy_face:

@denisenko ..ako je doma?.........juj no dufam že to mono nebude.....daj vedieť

@letty86 ......a ty sa ako máš.....už perieš..... :dizzy_face: :dizzy_face: krásne... :slight_smile: ...zlaté časy..ja som to robila takto pred rokom......
a ozaj aký bude kočík?
20. júl 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bazen napustený.......padááááme :slight_smile:
20. júl 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žubrienky!! :slight_smile: :slight_smile: .....konečne som sa sem dopracovala.......včera na poradni som pochodila ako väčšinou....Dr. tam nebol :angry: :angry: ........že vraj dovolenkuje, len nechapenzi prečo mi dával poradňu, veď určite vedel kedy plánuje dovču :confounded: :confounded: .........tam mi aspoň sestrička zmerala tlak a dnes ma poslala na cukrovkový test lebo Dr. ktorá to robí ide od zajtra na dovču a potom sme zasa my preč........do roboty som sa dotrepala len pred chvíľkou a aj to mi už stihla 2x vypadnúť elektrina :unamused: :unamused: .........cukor mám v norme aj keď blízko 7...ale to bude tým, že už týždeň sa napchávame tortami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .............

@aninka29 kde ste sa dali poistiť???.....

@denisenko ...ani si nestihneš užiť SK, keď budete teraz chodiť po návštevách :frowning2: ........som zvedavá čo to vlastne denisko má?? :fearful:

@jacka ...parádna váha!!!.....ty už musíš mať svaly ako stalone :wink: :wink: :wink: ............kupky, kupky ....veru tam je najlepšie :dizzy_face:

@letty86 ....tak už si sa pustila do výbavičky, šikulka!! :slight_smile: :slight_smile: .....včera som si kúpila 3 bavlnené plienky s potlačou, neodolala som strašne sa mi páčia a po lilke mám len biele.....ja plánujem pranie až po taliansku......super, že je drobček OK!!....... :slight_smile:
20. júl 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nič....pa, pa :slight_smile:
20. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni.... :wink: ...pa.....

u nás aj svieti aj prší........si možem vybrať 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru dobre je v bazene...sme museli kupiť nový........spravila sa diera....a nič nelepilo....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo............. :grinning:
už sme domka, denisko unavený v posteli ale aspon sa poriadne vyhral s detičkami.....u sestry rovno školka..aj suseda jej doniesla deti na stráženie :grinning: :grinning:
a zajtra budú výsledky z výteru......som zvedavá :sunglasses:
jej, tehulky, ako vám to uteká......čoskoro budú nové detičky...... :wink:

@jacka aj ja chcem bazéééééééén.......ale zo solidarity k Niskovi sa varím vo vlastnej šťave :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, pršííííííííí.......................
20. júl 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :sunglasses:

@denisenko ....ja chcem dážd.......... :wink:
21. júl 2010 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: .........na porazenie včera!! :angry: .......trošku večer pohrmelo, popršalo a vypadla elektrika na viac ako hodinu, zrovna v čase keď lilka už vypytovala kakavko!!!...........ešteže máme v pivnici plynový varič!!.........ako sme tam mlieko ohriali, tak zapli elektriku!!! :sweat_smile: :sweat_smile:.......

@denisenko ..veru deni strašne to letí!! :frowning2: :frowning2: .........sme zvedavé na výsledky!!
21. júl 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni......zákon schválnosti?

vyzerá to u nás ako v auguste ráno....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..ako v poradni?........všetko tak ako má byť? :slight_smile: ...rastiete :dizzy_face:
21. júl 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok