• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
dobré ránko žienky :slight_smile:
@denisenko ak vám ešte z tortičky zvýšilo....hoď kúsok aj na východ....ale taký väčší....je nás tu veľa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes bude zase pekota :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......ja som aj za,že bude chladnejší víkend.....ale nie moc
ideme za chvílu do obchodu...neeeeeeeeeeeechce sa mi..............detičky si dnes k obedu zmysleli parené buchty :angry:....ale čo mám robiť...........Lucinku dnes už vezieme domov..........tak musím byť dobrá :grinning:

22. júl 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky,ja už ani neviem ako vyzerá môj manžel...........je preč od 25 júna :frowning2: :frowning2: :frowning2: ................už sa na neho táááák teším............Simonke sa minulú noc o ňom asi snívalo......lebo ráno sa zobudila....hned vyskočila z postele....tatík,je tu môj tatinko.....a chytro utekala do obývačky..a nikde nikto :frowning2: .............tak,vraví,že mu hneď ide volať,nech sa okamžite vláááti domov............puska moja malá :dizzy_face:
22. júl 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......pekne, že mesiac mužík preč!! :frowning2: .......a kedy príde??..vieš...
22. júl 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :frowning2: :frowning2: .......aspon si ho užije cez dovolenku..... :frowning2: ...chudatko moje.......a Sabínka ako reaguje ked príde domkov.............no čo volala?.... :dizzy_face: :dizzy_face:
22. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabudla vypnuť vodu v bazene....ak som si z rána zamakala vylievaní vedier :angry: :angry:
22. júl 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mňa tie horúčavy tak ubíjajú, sa teším, že sa ochladí, včera doobedu sme sa boli prejsť vonku a prišlo mi zle :angry: , som si musela posedieť na lavičke, jaaaj a v obývačke máme 29 stupňov :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ešteže ventilátor trošku chladí, poobede sme boli u mamky a v dome sa teda oveľa lepšie dýchalo :dizzy_face: ...budeme musieť poriešiť klímu, lebo je to hrúúúza...
tak som sa vysťažovala :grinning:
@jacka ja mám kočiarik po Vikinke, zelený :wink: moja naj farba....mám aj šporťák(zelený :sweat_smile: ), ale kúpim si nový, je síce super v tom, že sa preklápa rúčka, ale potom sa s ním zle manévruje :unamused:

@aninka29 zlatá Simonka :dizzy_face: , veru, vychutnáte si tatíka na dovolenke :dizzy_face:
deni, super torta krásne zachyteni na fotke, ako Niskovi chutilo :sweat_smile:
@leninka75 už si bola na tom sladkom teste? ja idem v piatok a náramne sa teším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. júl 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste, mamky?
tak padám aj ja :wink:
22. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
príde tretieho :slight_smile:
@jacka Sabuška najprv pozerá,že kto si,čo si :grinning: .....potom nahodí blažený úsmev a už je tatíkova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
pôjdeme sa poobede schladiť ku kmotruške....kúpili velikánsky bazén.....tak chodíme na kupko....vstup zdarma :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 je ťažké znášať tie horúčavy s bruškom...len si dávaj na seba pozor.........................a to ešte máte s leninkou lepšie...my s jackou sme na tom boli horšie.....sme mali za pár pred pôrodom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....až mi je teplo,keď si na to spomeniem :grinning:
22. júl 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ..bola som v utorok.....o 7:00 som vypila šálku čaju s 2 lyžičkami cukru a spapkala som 2 obyčajné rožky a o 9:00 pich do prsta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............aj my máme strašné teplo doma....radšej sme až do tmy vonku pod stromami :slight_smile:
22. júl 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa, pa :slight_smile:
22. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...juj no zlatá musí byť.....pokial zaostrí.....že ty si kto???? :dizzy_face: :dizzy_face: ..odkial ťa poznám???? :dizzy_face: :dizzy_face:

veru....sme si odtrpeli celé leto z brušiskom....a to sme ešte prenášali...... som sa vytešovala že skor porodím.....teda okolo termínu.....a ništ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..................................ale tehošky...poviem vám nezávidím vám to.......

leni chutila fajná sladká vodička?..........no nám to takto vobec nerobili........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...

strašne je horuco ;sa teším na ochladenie.......čo je vela to je moc
22. júl 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááááááááj, u nás fajne popršalo.už sa dá aj dýchať :slight_smile: ..........sesternicu som už odviezla domov............užívam si klud :grinning: ...........taká búrka nás chytila cestou v aute domov,niiiiiiiiiiiiič som nevidela...ešte dobre,že predo mnou šlo auto.....som sa navigovala podla svetiel :grinning:
22. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....tak pošli sem....sa tu nedá dychať...síce som počula hrmenie.......ale zo strašnej dialky......ktovie či to nebolo počuť od vás :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, žienky. konečne mám 5 minút...ja fakt neviem, kam ten čas letí..... :unamused: :slight_smile:
a už zajtra skoro ráno ideme k starkej.... :dizzy_face: baby, zlá správa, torta už nezvýšila, bola tu sestra s deturencami a už je po nej :grinning: :grinning: ospravedlnujem sa.............................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fuj veru, pek je poriadny, mna tak strasne bolí hlava už tretí den..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@leninka75 herečka, to vážne kočík 12 rokov???tak to si dobrá, ja mám doma po Deniskovi taký pekný oranžový a stále rozmýšlam, že možno bude aj pre druhé.... :grinning: :grinning: v dalšom storočí,,,,, :grinning:

@aninka29 a toho svojho ešte budeš aj poznať? :sunglasses: fakt dosť dlho...predlho :pensive:
22. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to bolo určite počuť od nás :grinning: :grinning: :grinning:
@denisenko však neva....ved ešte nejaká tortička bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..tak na nás mysli :slight_smile: .................no dúfam,že drahého spoznám :grinning: .........aaaaaaaaaale,určite hej :dizzy_face:
22. júl 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko..... :sunglasses:

konečne posledný horúci den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Peťko dostal taký záchvat revu ....že som fakt nevedela čo sním....stále sa len hádzal do zadu....na rukách sa odtláčal....a reval a reval.....tak som ho vzala do spálni ....priložila...podudkal a bolo dobre....až mi odlahlo

muž mi príde až zajtra....to bude zas víkend :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@denisenko ....ale mi sme boli prvý čo sme chceli tortičku :wink: :wink:
23. júl 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
@jacka ..už s nami asi detičky začínajú točiť.......Sabinka,keď nie je po jej..napr.vezme niečo do ruky,čo by nemala..a ja jej to vezmem......ty...ona sa začne pučiť,čertiť......kričať na plne hrdlo,pišťať až ma z toho uši bolia......štumpel malý.......ešte ani rok to nemá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...........tak si ešte užijeme teplúčko jacka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:...........inak to ochladenie,.... brrrrrr......práve hovorili, že v čechách sa ochladilo o 20 st.........zasa ďalší extrém :frowning2:.............

@denisenko ....ten kočík je skoro ako nový......a ja nie som moc na módne nepraktické výstrelky :grinning: :grinning: :grinning:..... takže dnes ste tu blízko?? :wink: :wink: ........zostanete dlhšie??...

@jacka ......to teda muselo byť!!! :frowning2: ..........keby sa tie deti rodili tak 3,5 ročné :grinning: :grinning: :grinning: ......s takým sa už celkom dá.......juj sa ti povlečú dni, keď budeš sama :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. júl 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ahoj...fuu 20 st........tak až niee....dúfam,že u nás sa až tak neochladí.....neviem.....nekukám tv :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
23. júl 2010 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....v rádiu hovorili........ja tiež dúfam, že u nás to nebude až tak moc.........to by bolo tak na nejaké prechladnutie :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .........

tak sa teším!!!......od pondelka mi začína dovolenka!!!.......jupíííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ......6 týždňov!!!!......
23. júl 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo navarené idem dať Peťka spať...

tak to zas nie takú kosu........len také mierne ochladenie beriem :wink:
23. júl 2010 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....mna ide švihnuť s hračkami....to je moje...to mu nepožičiam....... :angry: :angry: ...........a ked ho mám prebaliť :pensive: :zipper_mouth:

@leninka75 ..že nás sem prídeš aj kuk ked budeš mať dovolenku......až tak predlho :slight_smile:
23. júl 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...čo dobré si navarila???...........maťko si bráni svoje??......juj a keď začne aj peťko.....to bude!!!......ale vám s aninkou ja závidím, vy toto už budete mať za sebou a s tým budem bojovať :frowning2: :frowning2: :frowning2:......potom budete radiť ako na tých krpcov :wink:......to vieš, že kuknem...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:.......veď by ste mi chýbali :slight_smile:
23. júl 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..vyprážala som cuketu......dala mi susedka..ale musela byť stará je horká.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja mám pocit že budeme bojovať celý život....a toto je len ten lepší začiatok.... :unamused: :confounded:

sme si objednali golfáč.....včera....dnes prišiel....a ja také technické drevo ho neviem poskadať :pensive: ..a muž príde až ...že až :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ....no máš pravdu...veď sa hovorí "počkaj bude aj horšie" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......ale snáď to nebude až také zlé....možno nás v dobrom prekvapia :wink: ......hoď potom foto golfáča.....ja stále nad tým uvažujem, že na jar kúpim.....som videla taký celkom šikovný za 52 eur....teba koľko vyšiel??
23. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto sa pýtal čo som kúpila svokruši na meniny.........vyriešilo sa to celkom pekne....klub dôchodcov poriada 3 dňový zájazd do Prahy, tak sme sa rozhodli, že svokrovcom dáme peniažky, aby si to cvakli.....a rovno máme vybaveného aj svokra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........celkom mi to zapasovalo, lebo už neviem čo im mám kupovať :frowning2: .........
23. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som nebola kupovala....ani pri Maťkovi som nemala....ale tento došiel...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tiže mohol ešte polroka vydržať :pensive:

61 aj s poštovným....

@leninka75 že aká optimistka :slight_smile: :dizzy_face: ..aj ja budem :dizzy_face:
23. júl 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..oj šikovnica si...ja svkore nekupujem nič.....nech jej kupi synček :wink: ..ona aj tak nikdy nič nechce....a počuvať tie jej reči a prečo a načo a kolko to stálo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka sa už asi špliecha v tom obrovskom bazene...... :dizzy_face: :slight_smile:

aj my pojdeme idema sa najesť...som hladná

sme boli kupiť tatarskú ..a z jedného domu že kam idete?.......ideme naspäť ..kde ste boli? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
23. júl 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok