Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. júl 2010

leni tak ak by som sem neprišla tak ti prajem krásnu dovolenku......a prídi nás kuk.... 🙂

leninka75
23. júl 2010

@jacka ......pekný kočík!!......aj ja som niečo podobné obzerala, len v červenom 😉 .........to moja babka je taká, keď sa niečo kúpi, tak max 2. otázka je, že koľko to stálo!!........tak ma to vytáča 😠 😠 😠 ..............čo sa divíš, že sa ľudia pýtajú, šak treba mať prehľad!! 😀 ......a tá druhá otázka je kontrolná, že či si pri prvej náhodou necigošila 😀 😀 😀 😀 .......aj u nás to tak funguje!!!.........ďakujem za prianie!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........idem si podriemať...bruško plné karfiolu.... 😔

leninka75
23. júl 2010

konečne!! ........ideeeeeem 😵 😵 😵 ......pa,pa 🙂 🙂 🙂 🙂

aninka29
23. júl 2010

kuk kuk 🙂
@jacka krásny kočiarik,šikovný....určite je ľahulinký ako pierko 😵 😵 😵 ...................si ma pobavila..kam idete,kde ste boli?..............................to je aj u nás.............ešte len z domu vyjdeme smer obchod...a pri každom dome stojíme...lebo tetky chcú klebetiť..........no a mojej Simonke sa to prenáramne páči 😀 😀 😀 😀 .........ju musím trhať,aby sa odlepila ,a aby sme do toho obchodu aj došli 😀 😀 😀
chjuj.....Simuška šla s babkou na prechádzku a hneď sa aj vrátili,lebo spadla.......celú rúčku ma škaredo oškretú ,aj nožičku ☹ ach jáááj...veeelmi dlho plačkala...ju to štipka bogarika môjho...........teraz ležká ...už ani von nechce ísť...............ja nechápem...to furt ked ide niekam s babkou,tak sa jej niečo stane.....lebo tá jej dovolí skákať aj tri metre vysoko.......vraj utekala ako splašená....a na nohách žabky 😠 😠 😠 ....
a predstavte si...dnes poobede si dala dvojhodinového šlofíka 😵 ...................normálne hotová som ostala

aninka29
23. júl 2010

@leninka75 nezabudni na náááááás 🙂 🙂 🙂 🙂 ...uži si dovolenku 😎 😎 😎

aninka29
23. júl 2010

len tak 🙂

jacka
23. júl 2010

@aninka29 ..peknučko pospinkala..... 😵 😵 ...že dve hodky..to mi ani Peťko tolko nespí 😝 .....................pofukaj aj za mna...moja musela velmi prevelmi plačkať...... 😢 ☹

no dufam že nezabudne....

dnes som sa dozvedela dalšiu velmi zlu správu...tento rok to nemá chybu....mamina má rakovinu.....vyrvana som že až....hlava bolí....a ani muž tu nie......

tak vám prajem krásny víkendík

som zvedavá na to ochladenie..už by fakt mohlo popršať....sa nedá dýchať ...vonku 31 ešte teraz 😝 😝 😝

jacka
23. júl 2010

jééééj krásne fotečky...........to čo sa tak zlostí v kočíku...zlatučká je 😵 😵 😵 😵

jacka
23. júl 2010

veru kočík ja ako pierko.....len mu neviem dať kolieska....síce su tam ..ale .....všetky sroby podložky a kadejaké hovadinyky mi ostali 😝

aninka29
23. júl 2010

@jacka to mi je ľúto ☹ ☹ ☹ 😔 .....a čoho?.......je to hrozné...ja si to ani neviem predstaviť ☹ ☹ ☹ ☹ .držím prsty.....prajem mamine veľa,veľa síl

aninka29
23. júl 2010

@jacka manža ti ho zloží raz dva...až dojde domov....................Sabuška je hotová ako langoš na fotke......rovno do hajan

jacka
23. júl 2010

@aninka29 ...hrubého čreva....sestra robí v nemocke na are..tak rozhodila rýchlo všetky siete.....v utorok idu operovať....metastázy vraj nemá....
som revala.....a MAťko mi vraví...maminka neplač ja už budem dobrý 😢 😢 😢

som s nou teraz volala tak je v pohode...verí že vyzdravie.....a mne je hrozne

jacka
23. júl 2010

@aninka29 ...to takto vyzerá?...no pokladík maličký.....už vlastne velký......

no však príde....by som bola bez neho stratená..ale keby som mala čas...žeby mi nikto nič nebral....a nevaravel to nie takto....ale inak....tak by som to možno zvládla 😉

aninka29
23. júl 2010

@jacka ☹ držím silno silno prsty...nech všetko dobre dopadne Janka........ach...... 😔 ................... ☹

denisenko
23. júl 2010

ahojte 😉
zas tak neskoro....... 😠 ale už máme objednanú kuchynu.......oranžovúúúúú 😀 sa teším.... 😉

@jacka ten kočík máš v tej farbe???? super.....a aj tá cena je fajn 😉
@leninka75 ty ideš na 6 týždnov na dovolenku a potom na materskú? tak to si vyhrala....... 😵

a my chceme íst zajtra do ZOO Zlín a tam má pršat.....to naschvál?????????????? 😔 😔
sa nehrááááááám...................
dobrú noc, herečky 😉

jacka
24. júl 2010

dobré ránko....

@aninka29 ..dakujem......

@denisenko ....v tej farbe.......som chcela takú neutrálnu...sa bude lepšie predávať 😉

aninka29
24. júl 2010

dobré ránko 🙂 .....................dnes slávime s manželom 6.výročie sobáša 😵 😵 😵 ..............teda každý sám 😀 😀 😀 ............ten čas ale letí
u nás to vôbec nevyzerá na ochladenie...dusnota 😝
musím ísť na nákup....neskutočne ako sa mi nechce...ale musím...dochádzajú plienky 😝

jacka
24. júl 2010

@aninka29 ..blahoželám....... 🙂 😵 .....aj si niečo kupujete?

tu sa trochu schladilo...ale len preto že fuka ..... 😝 😝

aninka29
24. júl 2010

@jacka ja si niečo kúpim určite 😀 ....len ešte neviem čo
boli sme na nákupe.....aj som uvarila....už sme aj po obede......varila som paradajkovú polievku,pizzové slimáky a Sabuške cukinu plnenú a zemiaky
akože....u nás trošku pofukuje vetrík......ale inak dusnota 😝 .sa zo mňa leje 😝

utka
24. júl 2010

Ahojte!
Už sme domka...konečne 😉...

utka
24. júl 2010

Všetkým 4-ročným oslávencom želáme všetulinko všetko najlepšie...

jacka
24. júl 2010

@utka ...ahoj...sa pochvál...ako bolo...aká voda...aké počasie.....a aj foto bude?

@aninka29 len si kup 😵 ...potom sa pochvál.... 😉 .......a čím si jej naplnila cukinu?........

sa nedá byť vonku....hrozný vetrisko 😝 😝 😝

utka
24. júl 2010

No bolo celkom dobre, ale nie najlepšie...viem si predstaviť aj lepšiu dovolenku. cesta bola v pohode. prvé dva dni bolo super, teplučko, fantastická voda. Do pondelka rána fúkal hnusný vietor a voda sa ochladila asi aj o 6 stupňov...
V utorok sme boli na výlete v národnom parku Krka. Bolo tam krásne. kúpali sme sa pod vodopádmi. Fotky sú na FB.
V stradu poobede som sa pohádala so svokrou, ale riadne... A domov sme šli o deň skôr, lebo som sa kúpala iba ja sama. Ostatným bola studená voda, tak načo zbytočne platiť...Takže asi tak v skratke.

aninka29
24. júl 2010

@utka to už ste doma?...ale to ubehlo....pánabeka......idem hneď kuk foto na fb...................to ste boli na dovči so svokrovcami?.......prečo ste sa pohádali?....teda ak sa ti chce písať,nechcem byť zvedavá,ale som 😉

aninka29
24. júl 2010

u nás to už konečne vyzerá lepšie a dá sa dýchať.....teraz začal fúkať vetrisko....jacka diky zaň 🙂 🙂 🙂 snáď aj burečka nejaká bude

jacka
24. júl 2010

@aninka29 však nemáš zač......aj nabuduce 😉 ...............my sme mali v noci ......okolo pol 3....... 😉

jacka
24. júl 2010

@utka ..teda niežeby som bola aj ja zvedavá..ale som.... 😉 ..ale ked nechceš nemusíš napísať.....pochopím

inak ja si fakticky neviem predstaviť dovolenku so svokrou.........určite .......ako sa tak nad tým zamýšlam....nejde mi to dokopy

idem aj ja kuk foto 🙂

jacka
24. júl 2010

krásne foto...... 😵 😵 🙂 .......by som aj aj šla..... 😉

denisenko
24. júl 2010

ahojte... 😉
@aninka29 gratulujeeeem 🙂
my sme dnes trošku mokli v Lešnej..... 😀 ale len máličko, potom bolo fajn.... 😀 konečne sme prvý krát v živote videli naživo žirafu... 😀 😀 😀 😀

denisenko
24. júl 2010

@utka tak to mi je luto, ako tá dovolenka vyšla...inak aj ja sa teším ako si oddýchnem v robote 😎 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre