• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
aaaaaaaaaaaaaaa...už viem čo som chcela.....
@aninka29 všetko najlepšie k meninám....nech tu s námi stráviš ešte kooooopu času :grinning:
a bambulke sa pripájame k blahoželaniu....všetko naj, naj, naj........ :slight_smile:
26. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ďakujem ti mojenko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...................kým budem vidieť....tak sa ma nezbavíte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj niečo robkať.....večer príííídem :wink:
26. júl 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko prídi........však by si niečo iné napísala :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..... :grinning: :grinning: :grinning: ...tak ti prajem zdravé očká :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ďakujem cicuša :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. júl 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..no čím si sa obdarovala..... :slight_smile:

ja som niečo pekne pofotila...tak nech aj vás poteší...... :slight_smile:
26. júl 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemalo byť ono....ako to tearz vymažem :frowning2:
26. júl 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je to čo som chcela.......

to je na figu že sa to nedá vymazať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte čosi..ked Peťko spinkal tak som nemala čo od radosti tak som cvak toto :wink: :slight_smile:
26. júl 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by pre dnešok stačilo......... :slight_smile:
26. júl 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme niečo schrumnúť.........potom pokupať......nech je už 8 h večer...nejaká som dnes unavená..to bude asi počasím... :wink:
26. júl 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka nirmálne profi fotografka....tie kvetinky sú nádherné, až cítim ako vonajú...... :dizzy_face: a čo vám to vyliezalo súpoza strechy?????taký tvar ako nejaké zvieratko, alebo si tam videla niečo iné? :grinning:
26. júl 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejako som si neodkontrolovala, čo za blbosti píšem...takže normálne a spoza :grinning:
26. júl 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka fotografka istá :slight_smile: ....kvetinky krásne...milujem gladioly....to sú moje milované kvietky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...aj ja ich mám vo váze :slight_smile: ............a ten obláčik....neviem čo vidíte vy....ale ja tam vidím myšiaka Jeryho :grinning: :wink:
26. júl 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko inak to súpoza......to je fakt dobré slovo :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
26. júl 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa mi stalo????bola som na skype s deniskom, akože videohovor...a totálne mi zamrzol notebook....ani pohnúť, nič..ani vypnúť.......ešteže sa dá vybrať bateria :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sakra, asi potrebujem nový..... :wink: aj by som napísala Ježiškovi, ale ten už má na zozname viac vecí ako dosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 mohlo by to byť aj srdiečko.... :wink:
26. júl 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda...ja tam tiež vidím srdiečko :slight_smile: :dizzy_face:
26. júl 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..ja tiež zbožnujem gladioly......sa pochválim ..to su z mojej zaáhradky :dizzy_face:
26. júl 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..kde tam vidíš Jerryho???? :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ---heš z FB........

a dákdy skorší sviatok nemáš?
26. júl 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dáky.....malo byť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. júl 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka už som všetky mala........ :angry: no nevadí, ja si nejaký ešte nájdem :grinning: :grinning: čo robia detičky?
26. júl 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka asi sa o tie kvetinky dobre staráš, ked sú také pekné :wink: ja si ešte na svoje počkám,ale potom budú určite žlté ruže.....inak Denisko má momentálne zelené obdobie, takže on povedal, že zelené kvetinky budeme mať......ešteže nepovedal, že na obed bude mať masko ...a zelene.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka akože,nechcem sa chváliť ...ale aj ja mám gladioly zo záhradky...vlastnoručne sadené a polievané.............a krááááásne.....všelijakofarebné :grinning:
tak dooobre...môže aj srdiečko...ale ja som viac za toho Jeryho :wink:
26. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nejaké výročenko,alebo tak...a ak nie..tak aj Mikuláš by mohol :wink:
26. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved može byť aj jery :grinning: vy už ste oslavovali?alebo budete tento víkend????ozaj a kedy príde manža? :fearful:
26. júl 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a do Mikuláša je ešte daleko......poviem deniskovi nech si pýta na meniny, on je v novembri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko myslíš,či sme oslavovali výročenko??.....ešte nieee....manža dojde domov tretieho............ani Simuškine narodeniny nebudeme teraz oslavovať...až keď sa vrátime z dovolenky.....a spojíme to so Sabuškinými...akurát presne vyrátané :slight_smile:
26. júl 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok