Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2010

aaaaaaaaaaaaaaa...už viem čo som chcela.....
@aninka29 všetko najlepšie k meninám....nech tu s námi stráviš ešte kooooopu času 😀
a bambulke sa pripájame k blahoželaniu....všetko naj, naj, naj........ 🙂

aninka29
26. júl 2010

@denisenko ďakujem ti mojenko 🙂 🙂 🙂 ...................kým budem vidieť....tak sa ma nezbavíte 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2010

idem aj niečo robkať.....večer príííídem 😉

jacka
26. júl 2010

@denisenko prídi........však by si niečo iné napísala 😀 😀

jacka
26. júl 2010

@aninka29 😀 😀 😀 😀 ..... 😀 😀 😀 ...tak ti prajem zdravé očká 😀 😀

bubba
26. júl 2010

@aninka29 ďakujem cicuša 😵 😵 😵

jacka
26. júl 2010

ani..no čím si sa obdarovala..... 🙂

ja som niečo pekne pofotila...tak nech aj vás poteší...... 🙂

jacka
26. júl 2010

to nemalo byť ono....ako to tearz vymažem ☹

jacka
26. júl 2010

tu je to čo som chcela.......

to je na figu že sa to nedá vymazať 😝

jacka
26. júl 2010

ešte čosi..ked Peťko spinkal tak som nemala čo od radosti tak som cvak toto 😉 🙂

jacka
26. júl 2010

tak to by pre dnešok stačilo......... 🙂

jacka
26. júl 2010

ideme niečo schrumnúť.........potom pokupať......nech je už 8 h večer...nejaká som dnes unavená..to bude asi počasím... 😉

denisenko
26. júl 2010

@jacka nirmálne profi fotografka....tie kvetinky sú nádherné, až cítim ako vonajú...... 😵 a čo vám to vyliezalo súpoza strechy?????taký tvar ako nejaké zvieratko, alebo si tam videla niečo iné? 😀

denisenko
26. júl 2010

no nejako som si neodkontrolovala, čo za blbosti píšem...takže normálne a spoza 😀

aninka29
26. júl 2010

@jacka fotografka istá 🙂 ....kvetinky krásne...milujem gladioly....to sú moje milované kvietky 😵 😵 😵 ...aj ja ich mám vo váze 🙂 ............a ten obláčik....neviem čo vidíte vy....ale ja tam vidím myšiaka Jeryho 😀 😉

aninka29
26. júl 2010

@denisenko inak to súpoza......to je fakt dobré slovo 😀 😀 😀 😉

denisenko
26. júl 2010

a čo sa mi stalo????bola som na skype s deniskom, akože videohovor...a totálne mi zamrzol notebook....ani pohnúť, nič..ani vypnúť.......ešteže sa dá vybrať bateria 😀 😀 😀 😀 sakra, asi potrebujem nový..... 😉 aj by som napísala Ježiškovi, ale ten už má na zozname viac vecí ako dosť 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 mohlo by to byť aj srdiečko.... 😉

jacka
26. júl 2010

teda...ja tam tiež vidím srdiečko 🙂 😵

jacka
26. júl 2010

@aninka29 ..ja tiež zbožnujem gladioly......sa pochválim ..to su z mojej zaáhradky 😵

jacka
26. júl 2010

ani..kde tam vidíš Jerryho???? 😀 😀

jacka
26. júl 2010

@denisenko ---heš z FB........

a dákdy skorší sviatok nemáš?

jacka
26. júl 2010

dáky.....malo byť 😝

denisenko
26. júl 2010

@jacka už som všetky mala........ 😠 no nevadí, ja si nejaký ešte nájdem 😀 😀 čo robia detičky?

denisenko
26. júl 2010

@jacka asi sa o tie kvetinky dobre staráš, ked sú také pekné 😉 ja si ešte na svoje počkám,ale potom budú určite žlté ruže.....inak Denisko má momentálne zelené obdobie, takže on povedal, že zelené kvetinky budeme mať......ešteže nepovedal, že na obed bude mať masko ...a zelene.... 😀 😀 😀 😀

aninka29
26. júl 2010

@jacka akože,nechcem sa chváliť ...ale aj ja mám gladioly zo záhradky...vlastnoručne sadené a polievané.............a krááááásne.....všelijakofarebné 😀
tak dooobre...môže aj srdiečko...ale ja som viac za toho Jeryho 😉

aninka29
26. júl 2010

@denisenko nejaké výročenko,alebo tak...a ak nie..tak aj Mikuláš by mohol 😉

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 ved može byť aj jery 😀 vy už ste oslavovali?alebo budete tento víkend????ozaj a kedy príde manža? 😨

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 a do Mikuláša je ešte daleko......poviem deniskovi nech si pýta na meniny, on je v novembri 😀 😀 😀 😀

aninka29
26. júl 2010

@denisenko myslíš,či sme oslavovali výročenko??.....ešte nieee....manža dojde domov tretieho............ani Simuškine narodeniny nebudeme teraz oslavovať...až keď sa vrátime z dovolenky.....a spojíme to so Sabuškinými...akurát presne vyrátané 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre