• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
ja sa lúčim!!!........pekný víkendík!!!!.........pa, pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. máj 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka neboj aj to pride.....a mali ste tu trojkolku?..tam chcel byt... :confused:
15. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka aj tebe ...o niečom takom som nepočula...to bude dočiahnut na zem..nechápem ten princip.... :sweat_smile: :confused:
pa leninka :slight_smile:
15. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ...a ostala som tu sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
už sme domka :slight_smile:
idem variť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tu jacka...
No trijkolku sme mali, tam sa chcel vozit, ale len keď som ho ja tlačila...
15. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne som zistila, kto spieva "moju srdcovku" a stiahla som si to a už to mám aj v mobile. Hurááááá :grinning:
15. máj 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka kto? :wink:

ja utekám na poštu mamky,Simke prišli tie komplety a písmenká na dvere :slight_smile: .........tak sa teškám :dizzy_face:
15. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj Matko sa už zobudil a s :cry: ...to bude dobry zvyšok dna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka a akú....srdcovku :slight_smile:

utka ani sa neodstrkávala na trojkolke?...my sme takto zodrali kopec topánok....neboj...ved ked uvidí ostatných tak sa mu bude hádam chciet :slight_smile:
15. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ty sa dnes nabeháš :wink:
15. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to Marc Almond-Somethingś Gotte Hold Of My Heart :dizzy_face: .
jacka, ani nie, on sa len posadil a vozte ma! A teraz keď vidím tie dribné detičky, že už samé šlapú a on nič :frowning2:
15. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...drobné detičky som myslela...
15. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha...to nepoznám.....

a po kom že je taký pohodlný..po ockovi :wink: :wink:
15. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no poznám..ja som tapa..kto by to nepoznal :astonished:
15. máj 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A vieš ako dlho som ju zhaňala...len kôli tomu, že som nevedela kto to spieva...
No neviem po kom je taký pohodlný...Ja som sa rada bicyklovala a manžel vraj tiež...No proste ho to nebaví... :angry:
15. máj 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už aj tu vyšlo slniečko :sunglasses: ..pojdeme von...

no ved hádam pride na chut..ked zistí že je to dobré :wink:

tak si vytrvala,pokial si ju zohnala :slight_smile:
15. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, som :wink:...
Však aj ja v to dúfam, že ho to začne raz baviť, no nechám sa prekvapiť :grinning: .
Aj my pôjdeme von, ale ešte spíme len hodinu, takže ešte ho aspoň pol hodku nechám...
15. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vonku je nenormálne dusno..teplo ..bez kyslíka....to počasie sa zbláznilo...včera som kurila a dnes... :sweat_smile:

len tak dalej...ja som veru taká nie...mna to rýchlo prejde...tá vytrvalost :astonished:
15. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideme von.Paaaaa
15. máj 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy nenormálne horúco je tu :slight_smile: :sunglasses:

tie vecičky sú perfektné :dizzy_face: ......nech je cez víkend krásne teplúčko,aby som Simku vyobliekala :slight_smile: .....v nedeľu ideme na návštevu k mojej tete,a moja malá sesternica bude mať vystúpenie tak sme pozvaní :slight_smile:

veru jacka,včera sme kúrili a dnes sa možme opaľovať :wink:

no idem von za Simi :slight_smile:
15. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som už tuuuu...idem chystat večeru :slight_smile:
15. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:
my sme ešte vonku :sunglasses: ........akurát som si prišla pre nejakú mňamku :wink: ........ale o chvíľu už ideme aj my :wink:
15. máj 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha ...my sme ...už...máme plné brušká...ešte som spravila koktail..tak sa dorazím :grinning: ..ale maličkemu chutí...kopká a mrvy sa ako o život :slight_smile:
15. máj 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka aký koktail si robkáš? :wink:

Simka sa už potápa vo vani :grinning: už sa teším kedy pojdem aj ja :slight_smile:

zajtra chcel ísť tatko do zoo.............no šalena sa nevolám,sa tam pojdem dať skántriť a ešte by som aj decko stratila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........vraj má byť celý deň vstup zadara,tak to tam bude celé východné slovensko :grinning: :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani...banánový...asi mi roztrhne brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

len chodte...Simonku na obojok..a ideš :wink: ... :slight_smile:

my ideme zajtra ku našim..hurááááááááááááááááááááááááááááá...ideme na oslavu..ocko mal narodky aj meniny,muž narodky a ja tiež :wink: ....budu varit gulášik..mnami...

ja sa teším ked ten moj čert už bude spat :grinning: :pensive:
15. máj 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj,a zabudla som vám povedať...........manželík si robil preventívku,komplet vyšetrenia,a dnes bol na očnom a musí nosiť okuliariky na diaľku :unamused: ..........tak sme mu boli vybrať okuliariky,a viete aký feši je v nich :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som sa normálne druhýkrát zamilovala :wink: ............v stredu ich bude mať hotové,už sa teším aký bude krásavec :wink:

a ja som si skúšala slnečné okuliare esprit..............ale keď mi povedala pani cenu,tak mi aj samé zleteli z očí :grinning: :grinning: ............nikdy v živote som si nekúpila slnečňáky za štyri tisícky..............akurát vtedy,keby som si peniazmi aj zadok vytierala :unamused: ..........čo sa nikdy nestane :grinning:
15. máj 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka daj postup........rozmixuješ banány s mliečkom,alebo ako?alebo máš prášok?

takže zajtra oslavujete........len nech vám výjde počasíčko,lebo predpokladám že guláš budete variť vonku :slight_smile: ............joj,jacka daj si jeden tanier aj za mňa :wink: alebo radšej dve :grinning:

ja na zajtra nemám žiadny program :unamused: ..........chcem aby manža konečne dokončil to zábradlie,tentokrát na balkone,nech je pokoj už.......možno na poobedie niečo vymyslíme :wink: ............a nedeľu máme istú
15. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj v tom predošlom prispevku som myslela, že nikdy BY som si nekúpila kuky za štyri tisícky :wink: .........pardón
15. máj 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikto????????? :confused:

my už spíme :wink: :wink:
15. máj 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme pred chvíľou prišli z vonku a teraz chlapi papaju sendviče :wink:...
aninka, to nejako skoro??? Či vy nespíte cez obed, že?
15. máj 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok