• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
@denisenko aj tak sa dá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak 3 v 1? :slight_smile: to máte pekne na kope :slight_smile:
26. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nad tým rozmýšlam.....žeby som si skočila k susedom do bazena????sú ešte tento týžden na dovolenke.... :grinning:
26. júl 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru.................ale som rada,nemusím sa ja starať o darčeky pre deti...všeeetko nakúpil manža v Nemecku...aj ten pultík s náradím pre Simušku,čo som rada,lebo tu som ho nikde nevidela.......ja jej už len dokúpim nejaké oblečko a toť vsio....a samoška torty objednám..mňam mňam

26. júl 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko jááááj.......veď si skoč..treba trošku rozvíriť vlny :grinning:
26. júl 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a ty nepečieš? :fearful:
26. júl 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne tatinko tiež kúpil kufrík na náradie..... :grinning: mamina má celý arzenál šrobovákov a podobne, tak treba :grinning:
26. júl 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani neviem čo dnes dávajú v telke...idem kuk...včera som si kukla Tróju..som to videla tisíckrát...ale kto by odolal pohľadu na Erica Banu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....Pitt sa môže schovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to fakt.....no super....ty si kutyil s.r.o.?? :grinning: ...čo všetko sa v tebe skrýva :slight_smile:
26. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no niekto tie rozbité hračky opraviť musí......tatinko hodí do koša ale ja tým smutným Deniskovým očkám neodolám....staré ale oblubené, tak lepím a opravujem a :grinning: drotikujem :grinning:

ja idem kuky kuk asi staré české.....panoptikum, predsa som už trochu stará :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejaké medové týždne dávajú.......ak si myslím,že je to to čo si myslím...tak aj zaspím pri tom :grinning:
26. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to dojdi aj k nám......u nás sa všetko vyhadzuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......aj dnes som sa chystala robiť inventúru............ale potom som si spomenula,že mám sviatok..tak som nerobila nič :grinning:
26. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no čo, tak pospomínaj na medové týždne :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj ja by som to najradšej všetko vyhádzala, ale niekto to potom hladá v koši..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudatko moje, ked iné nemá....... :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem sa skúsiť utopiť... :grinning: :grinning: :grinning: dobrú noc :wink:
26. júl 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..och....tak to by som musela asi dlho loviť v pamäti :grinning: :grinning: :grinning: .....srandujem..my sme si naše medové týždne užili....každý večer naliatí v moku na disce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale inak,to je pekné,že si tak váži hračky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............ja tiež musím so Simonkou dlho dlho vyjednávať,keď chcem vyhodiť nejakú hračku...napr. minule som šla vyhodiť jednu bárbinu,lebo Simuška ju omalovala ani neviem s čím všetkým...vraj "mami,ja som chcela,aby bola pekná"...a potom ju celú dolámala..nohy,ruky.....vraj" ja som chcela vidieť,kde má pindulu" :grinning: .......nasadiť späť sa to nedalo.....mňa to nerváčilo...tu noha,tu ruka tu hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...........a proste
26. júl 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko neutop sa nám :slight_smile:

idem aj ja....dobrú nocku ženičky :slight_smile:
26. júl 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že ste to už zabalili......veru deni..neutop sa.....

ja padám......do hajan......dobrú...

posledná a žeby aj prvá?.... :slight_smile:
26. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte kočulky moje došla som vas pozriet na želanie z *Facebooku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Všetkym našim Julovim :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: detičkam prajem všeeeeeeeeeetučko najlepšie k narodeninkam,krasnim 4 kočkom.Cmaaaaaaq
26. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinka27 ..........fíha ty si rýchla :slight_smile:
@mucinka27 dakujeme.....
AKO BLESK:slight_smile:)
26. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Žeby prvá? :wink:
Idem pracovať. pekný deň vám prajem.
27. júl 2010 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré.....

tak žeby ani prvá ani posledná... :confounded: :wink:

@utka aj tebe utka......príjemnú prácu :wink:
27. júl 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem. Dnes sa mi nejako nechce... :confounded:
27. júl 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:
@mucinka27 naša ďakujeme :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: ...
@utka príjemný a rýchly deň v práci :slight_smile:

nám tu prší už od rána........taký čas len vylyhovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a ja mám dnes tolko práce.....nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko.... :wink:
ešte som tu, šefka volala, že na 9-tu stačí..... :dizzy_face:
@utka ani mne sa tak nechcéééééééé..... :angry:
@aninka29 tak to máme rovnako, aj nám pršalo ale už prestalo......a voda včera bola studená brrrr a ten vietor.... :confounded:
@mucinka27 dakujeme :slight_smile:

27. júl 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja už idem pomaly offf......pekný den :wink:
27. júl 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My dnes našťastie nemáme veľa práce. Tento týždeň som v kancelárii...
U nás svieti slniečko :sunglasses: ... Huraaaa
27. júl 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile: ..................konečne sa mi podarilo vytlačiť muža od PC.....furt napaluje nejaké video :angry: :angry: ..................včera u mudry nič moc...dostali sme sirup na alergiu a ak by moc puchlo tak hydrokortizónové čípky.......a že ak chceme pošle nás na alergológiu.....som sa pekne poďakovala :confounded: :confounded: ........................ako som si myslela, že si pred dovolenkou posedím s vyloženými nohami, tak nehrozí!!!...............muž vymyslel maľovanie......práve ma čaká kúpeľňa!!!!. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .............

@jacka .....krásne kvietky :slight_smile: :slight_smile: ..............a tie fotečky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...............peťulko sa už púšťa...šikovný chlapček!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ............fakt celá maminka!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .............ozaj Habakuky sú od vás ďaleko???...........

@denisenko .............ďalší skrytý talent...domáci kutil!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................dnes už pracuješ???

@utka ..kde máš teraz vikinka???

@aninka29 ..už bola oslava???..........

mini bubbe prajem všetúčko najsamlepšie k 4 rôčikom!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. júl 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok