Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. júl 2010

idem pomaly pracovať..... 😒 chce sa mi??????asi ani nie............ 😝
pekný večer si užite herečky 😉

aninka29
27. júl 2010

Sabuška už haaa haaa ..my so Simkou sme si dali kúpel......teraz večeria...za chvílu zavoláme tatovi........jáj,idem ešte vyvesiť prádlo

@denisenko ahoj...aj ty si uži 🙂

jacka
27. júl 2010

http://www.lyziarskaskola.sk/kepek/habakuky.jpg
@denisenko .-.tak ak toto nepojde tak si to ak budeš chcieť musíš vygugliť...... 😉

jacka
27. júl 2010

aj mne už Peťulo hajušká.......my sme už pokupaný......už len Maťko hajušky........a potom jááááá

aninka29
27. júl 2010

no mne Simka istotne zaspí pri telke.....keď má prázdniny..tak môže byť dlhšie hore.,....ale do tej deviatej furt odpadne 😀

jacka
27. júl 2010

@aninka29 .. a kedy ti vstáva ráno?.... 🙂

aninka29
27. júl 2010

@jacka o tej siedmej,pol osmej...niekedy si pospí dlhšie....

jacka
27. júl 2010

juj pekne.....mne už aj MAťko spinká..... 😔 😵 😵

jacka
27. júl 2010

tak sa zatial lučim....idem si dobiť baterky .....pa

leninka75
27. júl 2010

asi som tu už sama ☹ ☹ ☹ .........................

@jacka .........takže oplatí sa vidieť habakuky??.....................chceme ísť cez víkend alebo začiatkom budúceho týždňa....na zajtra viac energy prajem 🙂 🙂 🙂

@aninka29....................to sa aj ja pri každom upratovaní skríň divím kde sa tie veci stále berú 😠 😠 😠 ................pekný plán na večer 😉

@denisenko ......novo sú vymaľované len tie 2 nové spálne a zostalo veľa farieb takm už sa rozhodol omaľovať aj zvyšok 😝 😝 😝 ..............som hotová a ešte idem žehliť 😝 😝 😝 ...................dúfam, že sa ti teraz zvýšia tringelty keď šéfovci zistili aký majú v tebe poklad 🙂 🙂 🙂 🙂 ................a ozi, fakt premýšľaš nad mimčom????? 😵 😵 😵

dobrú noc zlatíčka 😔 😔 😔

jacka
28. júl 2010

dobré ránko....

@leninka75 ....len chodte....a dobre sa oblečte.....tam je aj bobova dráha ......tak na nu chodte.....hádam by sme aj my mohli ísť.... 😉

utka
28. júl 2010

Dobré ránko!
jacka si dnes privstala, aby bola prvá ?! 😀

jacka
28. júl 2010

@utka ..tak tak......nenechám nikomu prvenstvo 😀 😀 😉 ..................ty si už v práci?....ako doma?

utka
28. júl 2010

Už som v práci.
Doma bohovsky...bordel všade...A roboty ako na kostole ☹.

aninka29
28. júl 2010

dobré ránko 🙂

@utka Vikimu prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepšie na svete k jeho dnešným 4 rôčkom.....hlavne veľa,veľa zdravíčka 😵 😵 😵 ....posielame cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk veliký 😵 😵 😵 😵 😵

utka
28. júl 2010

Ďakujemeeeeee.... 😉

jacka
28. júl 2010

@utka ......všetučko najlepšie.....k dnešnemu velkému dnu..............vela zdravíčka šťastíčka.....a spokojných rodičov,.......posielame pusky 😵 🙂

letty86
28. júl 2010

ahojte 😉
@utka krásne narodky a všeeetko najlepšie prajeme Viktorkovi, nech je zdravý, šťastný a robí vám radosť....

utka
28. júl 2010

Veľmi pekne ďakujeme... 🙂

leninka75
28. júl 2010

ahojte!! 🙂 🙂 🙂 ........................neuveríte, ale ešte som v pyžamku 😅 😅 😅 😅 ...................sa mi nechce prezliekať a čistiť ten šatník 😝 😝 😝 😝

@utka ............vikinkovi prajeme veľa zdravíčka, radosti a šťastíčka!!! cmuky-cmuk!! 🙂 🙂 🙂 😵 😵......................

leninka75
28. júl 2010

taká som napálená 😠 😠 😠 ................včera večer som sa asi 10x snažila urobiť nám one-line cestovné poistenie a ani za toho svätého to nešlo!!! 😖 😖 😖 😠 😠 😠 ...................musím tam naklusať osobne...... 😝 😝 😝 .....................aj u vás je taká kosa a hnusne????..................a to stred leta!!! 😝 😝 😝 😝 ......................

jacka
28. júl 2010

@leninka75 ...to chce klud...... 😉 kedy to vlastne idete?

je aj tu hnus..sme boli vonku z dáždnikmi.......Peťko prereval 😝

utka
28. júl 2010

leni, ďakujeme pekne.
My sme mali tiež cestovné poistenie on-line, ale robil ho manžel 😉.
U nás je teplo. Dokonca aj slnko svieti. Včera sme mali poobede 27 stupňov.

leninka75
28. júl 2010

@jacka ........budúci piatok......dúfam, že sa tam vyhrejeme 🙂 🙂

@utka ..ahojky! 🙂 ................veď som ráno videla v telke, že máte pekné počasíčko 😵 😵 😵 😵

aninka29
28. júl 2010

bože,to je deň 😝 🙄 ....už nech sa skončí

aninka29
28. júl 2010

idem sa ja vycapiť k telke,kým Sabuška spí....Simka ma už vyhnala z izby,že sa chce pohrať chvílku sama 😀

utka
28. júl 2010

No už sa nám pokazilo počasie...už aj popršalo. Fúka vietor a všade naokolo je čierňava 😖 ...
Za chvíľu padám domov...do toho bordelu 😠 k môjmu oslávencovi 😉 .

jacka
28. júl 2010

@utka ..z roboty do roboty.... 😖 ...kedy budete robiť oslavu?....

@aninka29 ...to je...aj ja chcem aby bol večer.........mi to ide hrozne pomaličky 😔

@leninka75 ..objednávaš si počasie?...... 😉 tam je stále zima..aj v lete 😉

jacka
28. júl 2010

nikto nikde?......tak idem čosi porobiť.......

denisenko
28. júl 2010

a čo také?????? 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre