• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
idem pomaly pracovať..... :unamused: chce sa mi??????asi ani nie............ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekný večer si užite herečky :wink:
27. júl 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuška už haaa haaa ..my so Simkou sme si dali kúpel......teraz večeria...za chvílu zavoláme tatovi........jáj,idem ešte vyvesiť prádlo

@denisenko ahoj...aj ty si uži :slight_smile:
27. júl 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

http://www.lyziarskaskola.sk/kepek/habakuky.jpg
@denisenko .-.tak ak toto nepojde tak si to ak budeš chcieť musíš vygugliť...... :wink:
27. júl 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne už Peťulo hajušká.......my sme už pokupaný......už len Maťko hajušky........a potom jááááá
27. júl 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne Simka istotne zaspí pri telke.....keď má prázdniny..tak môže byť dlhšie hore.,....ale do tej deviatej furt odpadne :grinning:
27. júl 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .. a kedy ti vstáva ráno?.... :slight_smile:
27. júl 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka o tej siedmej,pol osmej...niekedy si pospí dlhšie....
27. júl 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj pekne.....mne už aj MAťko spinká..... :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. júl 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa zatial lučim....idem si dobiť baterky .....pa
27. júl 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi som tu už sama :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........................

@jacka .........takže oplatí sa vidieť habakuky??.....................chceme ísť cez víkend alebo začiatkom budúceho týždňa....na zajtra viac energy prajem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@aninka29....................to sa aj ja pri každom upratovaní skríň divím kde sa tie veci stále berú :angry: :angry: :angry: ................pekný plán na večer :wink:

@denisenko ......novo sú vymaľované len tie 2 nové spálne a zostalo veľa farieb takm už sa rozhodol omaľovať aj zvyšok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............som hotová a ešte idem žehliť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...................dúfam, že sa ti teraz zvýšia tringelty keď šéfovci zistili aký majú v tebe poklad :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................a ozi, fakt premýšľaš nad mimčom????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrú noc zlatíčka :pensive: :pensive: :pensive:
27. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....

@leninka75 ....len chodte....a dobre sa oblečte.....tam je aj bobova dráha ......tak na nu chodte.....hádam by sme aj my mohli ísť.... :wink:
28. júl 2010 o 06:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
jacka si dnes privstala, aby bola prvá ?! :grinning:
28. júl 2010 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..tak tak......nenechám nikomu prvenstvo :grinning: :grinning: :wink: ..................ty si už v práci?....ako doma?
28. júl 2010 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som v práci.
Doma bohovsky...bordel všade...A roboty ako na kostole :frowning2:.
28. júl 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

@utka Vikimu prajeme všeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko len to najlepšie na svete k jeho dnešným 4 rôčkom.....hlavne veľa,veľa zdravíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....posielame cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk veliký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujemeeeeee.... :wink:
28. júl 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ......všetučko najlepšie.....k dnešnemu velkému dnu..............vela zdravíčka šťastíčka.....a spokojných rodičov,.......posielame pusky :dizzy_face: :slight_smile:
28. júl 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
@utka krásne narodky a všeeetko najlepšie prajeme Viktorkovi, nech je zdravý, šťastný a robí vám radosť....
28. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veľmi pekne ďakujeme... :slight_smile:
28. júl 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........................neuveríte, ale ešte som v pyžamku :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................sa mi nechce prezliekať a čistiť ten šatník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@utka ............vikinkovi prajeme veľa zdravíčka, radosti a šťastíčka!!! cmuky-cmuk!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:......................
28. júl 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taká som napálená :angry: :angry: :angry: ................včera večer som sa asi 10x snažila urobiť nám one-line cestovné poistenie a ani za toho svätého to nešlo!!! :confounded: :confounded: :confounded: :angry: :angry: :angry: ...................musím tam naklusať osobne...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....................aj u vás je taká kosa a hnusne????..................a to stred leta!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......................
28. júl 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...to chce klud...... :wink: kedy to vlastne idete?

je aj tu hnus..sme boli vonku z dáždnikmi.......Peťko prereval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, ďakujeme pekne.
My sme mali tiež cestovné poistenie on-line, ale robil ho manžel :wink:.
U nás je teplo. Dokonca aj slnko svieti. Včera sme mali poobede 27 stupňov.
28. júl 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ........budúci piatok......dúfam, že sa tam vyhrejeme :slight_smile: :slight_smile:

@utka ..ahojky! :slight_smile: ................veď som ráno videla v telke, že máte pekné počasíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože,to je deň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: ....už nech sa skončí
28. júl 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa ja vycapiť k telke,kým Sabuška spí....Simka ma už vyhnala z izby,že sa chce pohrať chvílku sama :grinning:
28. júl 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už sa nám pokazilo počasie...už aj popršalo. Fúka vietor a všade naokolo je čierňava :confounded: ...
Za chvíľu padám domov...do toho bordelu :angry: k môjmu oslávencovi :wink: .
28. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..z roboty do roboty.... :confounded: ...kedy budete robiť oslavu?....

@aninka29 ...to je...aj ja chcem aby bol večer.........mi to ide hrozne pomaličky :pensive:

@leninka75 ..objednávaš si počasie?...... :wink: tam je stále zima..aj v lete :wink:
28. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde?......tak idem čosi porobiť.......
28. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo také?????? :grinning:
28. júl 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok