• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
@leninka75 Veru leni...cvik...
A načo ti je brúsny kotúč?
My už máme vystierkované. Dnes to len poupravujú, poupratujú z tej veľkej špiny. Budúci týždeň začneme maľovať a už môžem upratovať...Ale celý byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Som zvedavá, kedy to bude v takom stave, že sa tam vyvalím na novú sedačku pred telku...
30. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste všetky???
30. júl 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pekný víkendík. Paaaa
30. júl 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, chlapi moji zajtra dojdu.....sa tešííííííííím :grinning:
30. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ty že plačkáš za Lilkou?????a čo mám robiť ja, už som od nedele rána bez Deniska.... :pensive: ale aspon viem ako sa cíti, ked je stále sám ....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
30. júl 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný víííkend, ja sa ešte zastavím...niekedy :wink:
30. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka dočkáš sa vyvaľovania v novej obyvke :slight_smile: ....a ja ti budem tíško závidieť...v dobrom samozrejme :wink: :slight_smile:

@denisenko tešíš,tešíš,že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....uži si svojich chlapov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jacka kde si moja pekná :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. júl 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa teším....zajtra večer dorazí manža domkov :dizzy_face: .....sa ma pýtal,že čo mi má priniesť....tak mu vravím..dva kartóny piva :grinning: :grinning: :grinning: ....nemyslite si,že som nejaká alkáčka alebo čo :grinning: ....chcem to pivko....čo má len závan po pive....citrón a grep som si objednala.....vezmem na dovču...nech máme s kmotrou do čoho namočiť ústa :grinning:
30. júl 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby :slight_smile: ...dnes tu asi nik nekuk.........tak vám prajem krásny víkend :slight_smile: :sunglasses:
31. júl 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som túúú......len zopár starostí.....ale čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes:

31. júl 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ....no ako...uvítanie bolo veliké?..... :dizzy_face: ....ste už všetci po kope ako má byť :wink:

@aninka29 ...mužík už dorazil?.........tak dobre si objednala.....aby ste smädom nemumreli :wink:

@utka ...neboj nič....si šikuka rýchlo si poriadiš a budete krásnučký :dizzy_face: :dizzy_face:
31. júl 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ---no čo Lilka....bola rada že ťa vídí.....ale bo ešte chcel ostať?

tu bolo celkom fajnové počasie....mohlo by takto ostať......ale vraj už hlásia kadejako... :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....v noci taká super burka....len škoda že nie aj cez den...by som si ju vychutnala :slight_smile:

31. júl 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

prajem pekný zvyšok víkendu...... :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
1. aug 2010 o 05:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: .............dnes krásny deň, nemusím variť!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..............za nejaké 2 hoďky vyrážame na habakuky :slight_smile: :slight_smile:

@utka .........obkladáme komín pri krbe takými kamennými pásikmi a treba to rezať na mieru, preto ten brúsny kotúč ......teda ja sa s ním nehrajkám to muž :grinning: :grinning: :grinning: .............teškáš sa na lehároš, že jo!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@aninka29 ...pivko dorazilo??? :wink: ...........ako veľmi sa mužík na teba tešil??? :wink: :wink: :wink: :wink: ................ani kedy vyrážate na dovču??....

@denisenko ...........akú mali chlapci cestu???

@jacka.............jasné, že sa lilka tešila aj zabudla, že tam chcela byť až do večera :grinning: :grinning: :grinning: ..............ale na druhý deň riadne pojedovala........nič ju nejako nebavilo...len chodila jak bludička :angry: :angry: :angry: ....................ako dopadla maminkina operácia?????............
1. aug 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky :slight_smile:
@jacka mužík dorazil....Simuška ho vydržala čakať do pol jedenástej....ja som už ledva oči otvárala :grinning:

@leninka75 no jasnééé,pivo dorazilo....a kolkooo veľa :grinning: :grinning: :grinning: viac ako som čakala...................jeej,to bude čančaný krb...mne sa to veeelmi páči...prosím si potom foto
1. aug 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 my vyrážame v piatok večer o cca deviatej...vy idete tiež v piatok,že :slight_smile:
1. aug 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....bude aj foto :wink: ........nebola som si istá či idete v piatok alebo v sobotu.........my tiež v piatok len ešte neviem čas.............a mužík už bude teraz doma??...
1. aug 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 vy idete busom?...............mužík bude teraz doma.......si ho užijeme.........až sa vrátime z dovolenky,urobíme oslavu pre dievčatá a potom už pôjde pa pa...
1. aug 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ženičky.... :wink:
chlapi dorazili v poriadku, rada som, že to tu konečne ožilo..... :wink: sa mi zdá, že denisko za týžden čo som ho nevidela, podrástol....... :grinning:

@aninka29 aj ja som si dala doniesť pivko....... :grinning: slovenskéééééééééééé............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a tatinko mi doniesol aj nakamerovanú pokládku podlahy, tak som videla.....peknááááááááááááááááááá už hotová :grinning:

joj, babule ako vám závidím tú dovolenku................... :frowning2: :wink: :grinning:
1. aug 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....super že ste už všetci traja pokope :dizzy_face:

@leninka75 ....opica jedna ...bola rada že je s tebou...ako bolo na habakukoch?.....ste mali super počasie :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: ........ste sa museli v aute uškvariť :pensive:

@aninka29 ....si drahého užiješ až až......aj tvoje detičky...

vy dve čo idete za hranice...už máte všetko pokupené.....a už sa aj balíte?........
@denisenko ..aj aj závidím......si možem do bazena naspyť morksú sol......piesok máme........aj slnko.....ešte pohodičku.......a nič mi nebude chýbať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
1. aug 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......
2. aug 2010 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@jacka pokúpené my máme všetko.....baliť už pomaličky začínam..robím si kôpky.....zoznam popísaný,aby som nič nezabudla......a už nech je piatok :sunglasses:
2. aug 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......super.......aj Simka sa teší :dizzy_face: ........to na kolko idete........neboj piatok tu bude coby dup :slight_smile: :sunglasses:
2. aug 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jasné,teší sa :slight_smile: ....už teraz má zbalenú tašku s kopami harabúrd.....vraj..mami to všetko budem potlebovať :grinning: :grinning: :grinning: .............ideme na týždeň..............sa stavím,že preletí ako nič...ešte sa len vybalíme...a už budeme baliť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no zlatá :dizzy_face: :dizzy_face: ...veru ani sa nenazdáš a budeš vybalovať :pensive:

kto nám pošle slniečko..som napustila bazen....a...ešte slnko treba..
2. aug 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chytaaaaaj...rada sa podelím...tu pečie viac ako dosť
2. aug 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
výletik bol fajn, len som prišla taká unavená, už sa musím šetriť, lebo nevládzem :pensive: prešli sme sa po centre mesta, zjedli pizzu, pokochali a išli domkov :slight_smile:
@aninka29 pivečko nezabudni pribaliť ku kôpke :grinning: a užite si dovolenku čo najkrajšie, cmuk
@jacka aj ja posielam slniečko, keď dve pošlú, vám bude hej :sweat_smile:
jaaj, mamky, už som nakúpila pár vecičiek, som myslela, že nebudem, lebo mám toho na začiatok ozaj dosť, ale neodolala som, tak sa vytešujem, také je to maličké, zlatučké :grinning: :grinning:
idem nás baliť mamky, ideme ku svokruške, zájdeme aj na los chatos, tak sa teším :slight_smile:
2. aug 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
LENINKA, aj tebe krásnu dovolenku prajem, užívajte si more, slniečko a pohodu :wink:
2. aug 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!! :slight_smile: ..............mám trošku čas.....deco s tatinom konečne vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................a to som si myslela, že si pred dovolenkou oddýchnem..ha-ha-ha..........

@aninka29 ...........veru busom a už viem konečne aj čas odchodu...večer o 19:30.........si šikulka, že už kôpkuješ :slight_smile: ..........ja zatiaľ nič, ale viem čo budem potrebovať, tak to rýchlo nahádžem do kufra :grinning: :grinning: :grinning: ...........

@denisenko ......a fotečky podlahy nemáš???.................

@jacka ............super bolo!!!...........počasíčko vyšlo....aj v aute sa celkom dalo......lilka cestu tam skoro celú prespala, takže potom vládala dlho behať.............inak bola som na donovaloch 1x v živote a moc sa mi tam páčilo.....aj lanovka ma lákala aj bobová dráha......som rozmýšľala ísť tam na víkend......a to by sme možno aj teba stihli kuk :wink: :wink: .......odchádzali sme odtiaľ až večer o siedmej.................späť sme išli cez šturec a to lilka kvalitne grcky-grcky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........a ešte sme stihli aj zápchu pod strečnom :confounded: ....................

@letty86 .....ďakujem!!............a príjemný pobyt u svokruše a na chate!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja von... :slight_smile:
2. aug 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok