Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
6. aug 2010

ahojte.......

@leninka75 ...no dufam že máš pravdu a bude mať potrebovať.....celýýýý život 🙂 😵


@denisenko .....hor sa ty na druhé aj s utkou.......potom druhé kolo 😀 😀

@utka ......šikulka si......to ponocuješ že všetko stíhaš?

baby ........čo idete na dovolenku....prajme krásnu dovolenku.......šťastnu cestu nech vám rýchlo ubehne ....tešíme sa na foto...a skorý návrat domov 😉

denisenko
6. aug 2010

joj, aj ja už potrebujem dovolenku....mrtvá som 😝
@jacka počkaj na budúci rok a uvidíme 😀 😀 😀 kto čo porieši 😀 😀 😀 😀

denisenko
6. aug 2010

dnes som len na skok, padám skor do práce.....ale skúsim cez víkend....jacka, si tu??? 😉

jacka
6. aug 2010

@denisenko jasné že som tu.... 😉

my ideme cez víkedn k los strogos...babos jagos 😀 😀 😀 ................tak držte palce...síce neviem kto....ale hádam sa niekto nájde 😉

letty86
6. aug 2010

ahojte, mojenky
aj ja som už tuuuu 🙂

@jacka tak držím palce 😉 a vážne je taká nemožná? 😖 😖
my sme sa mali fajn,mám rada také príjemné zmeny
@denisenko posielam pusinky an Niskovu ručičku, nech rýcgklo prestane bolieť
Vikinka je zas od hlavy po päty poštípaná od komárov 😠
ináč ste toho veľa nepopísali, som nemala čo čítať, ako to 😅

leninka75
6. aug 2010

ahojte!!............ďakujeme za priania!! 🙂 .................lúčim sa, majte sa krásne.....15. sa vraciame.....16. mám hneď poradňu, tak potom možno kuk........pa, zlatíčka!!! 🙂 😉

letty86
6. aug 2010

@leninka75 opatrujte sa....užívajte si 😵 😵 😵 😵

jacka
9. aug 2010

ahojte..... 🙂

tak to tak vyzerá že tu budem do stredy sama samučká 😒 😉 .....

@letty86 .....nemožná ...to by som jej lichotila......poviem ti teplu perličku........v sobotu zapotila že keby mala teraz 24 tak NIKDY nechce mať deti lebo je s nimi len trápenie a starosti

ked sa MAťko narodil a muž šiel kočíkovať tak prečo on...ved chlapi nechodia s kočíkom.......................MAťko 5 mes....dala mu pomaranč.....ani by som na to neprišla keby negrckala.........Maťko rok.....napchala ho ipelskou klobáskou....tiež by som na to neprišla keby negrckal......a ked som sa pýtala že kto to spravil tak NIKTO......že ktovie či som mu to ja sama nedala........ked sa Matejko pokakal do plienky tak za ním chodla zo sprejom...........ked som druhý krát otehotenla ...tak načo nám je druhe dieta???..........už asi nemusím pokračovať....

letty86
9. aug 2010

ahojte, aj som kuk v nedelu, nikoho nikde
@jacka prečo sama?veď som tu ja 😉
jaaaj, tak fakt to má svokra v hlave trochu ináč pomiešané 😲, jaaaj, s tým sprejom si ma pobavila 😀 , veď babky sa tešia z vnúčat, tak to je teda čudná výnimka 😠

utka
9. aug 2010

Ahojte...
Aj ja som tu...sem-tam

letty86
9. aug 2010

@utka máte už všetko upratané?

@jacka sa ty si kde zmizla?

denisenko
9. aug 2010

@jacka tak tá žena nemá chybu..... 😠 ooops......a čo hovorí na to tvoj muž????????že keby mala 24 tak by nebol na svete??????????????? 😅

joj, my sme mali perný víkend, pracovne aj inak...včera sme boli na takom muzeálnom hrade...máme to kúsok a ešte nikdy sme tam neboli ale bolo tam super......perlička od Deniska: hned v prvej miestnosti múzea vybral sklenenú menovku obrazu a rozbil ju..... 😔 😔 čistý čert 😖 😖 😖

@letty86 to čo ti tam vyskakuje, že 31 týžden??????a kedy to ušlo?????? 😵 😵 ved už za chvílku nebudeš kinderko 😅

jacka
9. aug 2010

@letty86 ..tu som......vychutnávali sme slniečko.... 😎 ....hladný sme ako vlci 😉

pekne že ste tu 🙂

@denisenko ....čo vraví.....no nič......okrem toho že to nevie..........drží vždycky matery stranu...a ja sa možem poskladať do kocky 😝

@utka .....tak sme tam kukni 😉

jacka
9. aug 2010

ja chodím od nej taká unavená...........že až 😝

denisenko
9. aug 2010

@jacka ahá, tak som v obraze 😠 a potom že prečo vznikajú vtipy o svokrách, že????? 😀

denisenko
9. aug 2010

sa ti nečudujem, takí ľudia vždy unavia ale aspon sa človek teší, že ide domov 😀 😀
aninka už dovolenkuje, že? aj leninka...... 😢 aj ja chcem...vy niekam idete???

denisenko
9. aug 2010

a tak si tu vykecávam a skoro mi zhorela cibulka....... 😀 vatrím na zajtra fazulovú polievku nakyslo.....to zas bude moje dieťa ohrnať noštekom..... 😅 ten keby nemusel, neje nič 😝

jacka
9. aug 2010

@denisenko ...vatri len vatri 😉 .....ja ju zbožnujem 😵 .....aj MAťko krivý nosom......najradšej by bol keby som mu ich vyšúpala 😀

veru už sa vyvalujú na pláži a močia nohy v mory 😉

my ideme na Ružinu .....to je v blízkost Detvy.....ideme vo štvrtok a v nedelu sme späť....sa mi vobec nechce 😝

denisenko
9. aug 2010

a čo tak sa ti nechce????či mama ako vždy pri sporáku a chlapi budú šunky válať???? 😀

jacka
9. aug 2010

ja im naválam 😠 😠 😀 😀 😀 ........

denisenko
9. aug 2010

len naválaj a aj ked si v menšine, nedaj sa....... 😀

jacka
9. aug 2010

no som..tak nech ma obskakuju 😀 😀 😀

denisenko
9. aug 2010

joj, moja.......musím už do práce, ešte mi mužíček spraví radlera a idem......nechce sa mííííííííí 😝 ešteže nám v práci nedávajú fúúúúkať 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. aug 2010

Ale kdeže všetko upratané...ešte maľujeme...to je tak, keď chceme mať peknú obyvačku a nie je času...
Mám dnes zlý deň. Umrela mi stará mama 😢

jacka
9. aug 2010

@utka ..uprimnu sustrasť ☹ 😢 😢

jacka
9. aug 2010

@utka ....však pekne s kludom si porobte.......a potom budeš len spomínať......a budete krásnučký 😵

jacka
10. aug 2010

ahojtééé...... 😎 😎

jacka
10. aug 2010

hotovo....slivky schované v ceste......už sa aj varia ...to bude dnes mnamka 🙂

letty86
10. aug 2010

ahojte

@utka úprimnú sústrasť ☹
@denisenko veru deni, taaak to letí, tiež ma ten31.týždeň zaskočil 😀 😀 😀,ešte sa trošku pogúľam a potom už len chrústika stískať budem 😵 😵
@jacka ty si šikulka, ja dnes varím čevabčiči, malá sa toho minule nevedela dojesť 😀 ....počuj, jacka, sem tam povedz mužovi, čo jeho mamička zapotila, nech je v reálnom obraze 😉
jaaj, mamky, mňa tie horúčavy ničia, mne sa v tej horúčave nikde veľmi nechce, skočíme jeden deň do Maďarska sa okúpať, teda ja nie, nech niečo nechytím, aj tak ma toto tehu trápi výtok 😒 , tak budem na suchu..my skôr také jednodňové výlety absolvujeme....ja mám rada leto, ale tento rok sateším, kedy už konečne skončí 😝

denisenko
10. aug 2010

@utka úprimnú sústrasť ☹ smutné, veru smutné........ ☹
@jacka pošli zopár sliviek, už som ich nejedla roky.... 😉 a s čím si ich posypala????? 😵
zajtra máím volno, tak idem s Niskom na kontrolu tej ruky, dúfam, že mu dajú menšiu sádru....takto ho stále svrbí koža 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre