Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. aug 2010

a som tu a nikto.......asi je pekné počasie...... 😔

jacka
10. aug 2010

tu som.....tu .....

jacka
10. aug 2010

@denisenko ...no chuda -........musí to byť ...brr..ked sa nemože poškrabať 😔 ☹

jacka
10. aug 2010

@letty86 .....som skončila so strigou...ale aj toto je lichotenie že striga....som jej povedala že mamina je chorá...a ona...ved je už stará.....akože som nemala slov na nu...........nenávisť voči nej je slabé slovo

jacka
10. aug 2010

@utka ..ako sa máš? ☹

denisenko
10. aug 2010

jej, a ja že dneska len monolog..... 😀
ešteže už nie sú tie horúčavy, lebo to by sa Denisko asi doškrabkal do krvi..... 😖 ale pre istotu mu zas tečie z nosa......... 😔

letty86
10. aug 2010

@jacka tak to je riadne švihnutá ženská, sa ti ani nečudujem, že si s ňou skončila 😖
my sme boli na trampolíne, teda Vikinka, v jednom podniku ju majú v letnej záhrade, tak sa vyšantila, domov sa jej nechcelo,tak aj slzy padli 😝
@denisenko veru, taká letná verzia by mu bodla

denisenko
10. aug 2010

ozaj, som zabudla....Deniskove kompletné výsledky z krvi na všetko možné vrátane mononukleozy boli negatívne.....vraj, sú ludia, ktorí proste stále majú zapálené hrdlo.....nejaké ložisko a tak....vraj fakt len mandle von, ale v takomto veku to nikto neodporúča.....takže sa zmierim s tým, že angína verná spoločníčka.... 😠

denisenko
10. aug 2010

@letty86 Denisko mal v školke trampolínu cez leto, tiež sa vyšantil...len tie pršteky na nožičkách doodieral do krvi, lebo tam chodili bosí...ale inak je to super vec, vraj na správne držanie tela úplne perfektná...čiže hlavne pre takých drobcov....ozaj a ako sa má ten najmenší????

letty86
10. aug 2010

@denisenko tak super, že sú výsledky v poriadku, kedy odporúčajú dať tie mandle von?
dúfam, že je drobec v poriadku, o týždeň idem do poradne, mám pocit, že kope menej intenzívne ako vikinka, tá mi v brušku robila riadne kotrmelce a kopance, asi bude kľudnejšie, si namýšľam 😀 ...trošku je nižšie položený, tak cítim také tlaky, tak snáď sa to od minula nejak dramaticky nezmenilo, beriem magne, tak snáď pomáha 😉 už ma pobolievajú kríže, ale fungujem ešte veľmi snaživo 😀 dnes som v kúpelke drhla škáry kefkou, muž sa len za hlavu chytal, tak som potom zvoľnila tempo 😕

denisenko
10. aug 2010

@letty86 kúpelka s kefkou???to len svedčí o tom, že si správne tehotná 😀 😀 😉 chlapi to nepochopia,oni tehotní nie sú 😀 😀 😀 😀 ozaj a s kým bude Vikinka, ked budeš v nemocke??

utka
10. aug 2010

Ahojte!
Mám sa celkom dobre, na počudovanie. Horšie to bude vo štvrtok na pohrebe.
Už upratujeme obyvačku. Katastrofa!!!

denisenko
11. aug 2010

dobré ránko...... 😉

@utka vo štvrtok sa drž, pohreby sú vždy depresívne...... 😔 a trošku zveselšia...všetko naj k meninám Tebe a aj všetkým ostatným Zuzankám, krásne meno....tak hlavne vela zdravíčka, lásky a spokojnej rodinky 😉

jacka
11. aug 2010

dobréééé....

kto ma dnes predbehol 😠 😉

@utka ....všetučko najlpešie...vela šťastia....lásky............a hlavne velmi vela zdravia..aby si mala vždy dobré výledky......
a držkaj sa dnes......

@letty86 ...zubnou kefkou????:..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .....si dobrááááá 😀 😉

denisenko
11. aug 2010

@jacka no hádam sa hneváš????? 😀

jacka
11. aug 2010

@denisenko ...si piš že hej..... 😀 😀 😀 😉

denisenko
11. aug 2010

@jacka ale......ti požičam formičky do piesku,ešte sa hneváš??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
my ideme dneska na kontrolu a Denisko si práve namočil sádru....akože som sa ho snažila okúpať....takže sa to asi rozpadá.....no neviem, čo nám na to ortopéd povie........ ☹ ale asi mu jednoducho nebudem rozumieť, aj to sú výhody auslanderov 😀 😀 😀 😀

jacka
11. aug 2010

@denisenko 😀 😀 😀 ....vidím že si sa dobre vyspinkala 🙂 ....potom daj vedieť ......ak sa vrátiš živá 😀 😀

tak už sa nehnevám 🙂 😉 😀 😀 😀

denisenko
11. aug 2010

no, až tak dobre som sa nevyspala...... 😝 ale aj to má svoje plusy...od nervov som už vyluxovala kupelku, ešte potrebujem upratať skrine, ešte jednu miestnosť, ktorú používame ako sklad ale asi tam budeme mať podnájomníkov.......a čo ešte...jaj, navariť...ale rezne budú za chvílku 😉

a máme pod mrakom a v noci pršalo....a od zajtra má liať dva dni.....tak aj moja nálada je asi taká..... 😀

letty86
11. aug 2010

ahojte
no, kde ste všetky, asi chytáte bronz 😉
ja som mala tiež noc o ničom, nie a nie zaspať a pri každom otočení som sa prebudila...o pol piatej som bola definitívne hore 😠 potom som o siedmej ešte trošku zaspala, ale cítim sa od rána ako mechom udretá 😖

letty86
11. aug 2010

@utka všetko najlepšie k meninám, hlavne veeeľa zdravia, šťastia, lásky a pohody 😵

utka
11. aug 2010

Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne!!!

utka
11. aug 2010

A prajem všetučko, všetko najlepšie ostatným Zuzanám 😉

denisenko
11. aug 2010

už som tuuuu........................ 😀
všetko ok, sadra pojde dolu asi 27.8.-........sa tešííííííme.... 😀

denisenko
11. aug 2010

a stále nikto-------------- 😖

utka
11. aug 2010

deni, tak super...

jacka
11. aug 2010

@denisenko juj to dosť neskoro..........a čo dr.že sadra sa rozsypáva? 😀 😀 😀

jak nikto ja som tu stále........len som musela baliť.....a baliť.....asi celu skrinu som detom zabalila 😝

neviem či sem stihnem zajtra kuk....tak sa tu majte ...a velmi vela píšte nech mám čo čítať.... 🙂

denisenko
12. aug 2010

@jacka už dovolenkuješ? 😉 dnes som prváááááááááá,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, 😀 len dúfam,že nie aj posledná....... 😢
my ked sa balíme tak máme jeden kufor.....plný Deniskových vecí....a pár mojich a tatinkových...keby som nebalila Deniska, my by sme sa zmestili aj do igelitky 😀 😀 joj, ženy moje, ja už chcem vianoce....prvý krát v živote sa teším na zimu, ktorú inak neznášam.......chystáme sa vianocovať vo svojom, konečne............. 😉

denisenko
13. aug 2010

a to čo toto?????? ☹
teda uhorková sezona.........alebo dovolenkova...... 😖 no nič, počkám....... 😉

letty86
14. aug 2010

@denisenko jaaaj, veru, nikto nikde 😖 ...ti verím, že sa tešíš na Vianoce, my sme sa minulý rok v lete taaaak tešili do zrekonštruovaného bytíka 😵 😵 ...ja nemám rada jeseň, ale príde chrobáčik, tak už mám k nej pozitívnejší vzťah 😉
@jacka dúfam, že si užívaš 😉
ja som dnes hrozne spala, ach jaaaj ☹
pekný vikend

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre