• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
utka no dnes sme nespali.........ale niekedy spíme :wink: ..........ale Simonka vždy zaľahne tak skoro :slight_smile:
15. máj 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To nechápem...Viki v sobotu tiež nespal a večer zapal až o 23:15 :angry:
15. máj 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka moja spí tak od narodenia.......donedávna šla do hajan už o siedmej :wink: ..........ale teraz keď sa naposledy zmenil čas, tak som jej to trochu posunula.....však už je veľká,tak nebude chodiť do postele za vidna :wink: .............a naozaj nám nerobí problém večer zaspávať,keď spí aj poobede :slight_smile: ,a to je jedno či spí hodinu alebo tri :dizzy_face: .............ona sa už sama pýta do postele, povie "ja som už unavená,bolia ma očká"............takže no problemo :slight_smile: ................a dúfam, že aj tá druhá prdlinka bude na tom so spánkom rovnako :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooj :wink:
15. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja odpadnem......kto to k nám zavítal :slight_smile: ...............ahoj mirri :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kráľovná sa vrátila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chýbala som vám? :grinning:
15. máj 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri že sa pýtaš :slight_smile:

no píš,kde ste boli,čo ste robili...........keď si bola mimo taký dlhý čas :wink:

a ako snažilkovanie? :dizzy_face:
15. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste všetky?mám ísť preč? :grinning:
15. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,veľa sme toho pochodili,veľa... :grinning:
snažilkovanie ako vždy - neúspešné ani tento mesiac :angry:
15. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj mirri!!! :wink:
aninka, no to máte super!!! Ale nechcem ťa sklamať, ale tá druhá princeznička bude asi pravý opak Simonky :wink:
15. máj 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,vy máte nové autíčko,hej? tak super,gratulujem a veľa kilometrov bez nehody :wink:
15. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,nachvíľku sa vyparím,ale nepojdem daleko,idem vložiť nejaké nové foto :slight_smile:
15. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirrinka, no u nás nové, ale ináč staré. A ďakujem pekneeee :wink:
15. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to preto, že ste furt niekam behali :wink:ste mali Lilku odniesť na prázdniny k babke a vy ste sa mali zdržiavať v posteli :slight_smile: ..........no nemuseli ste len v posteli :grinning:

tak hoď nejaké new foto.......už ani nevieme ako s malou vyzeráte :angry:
15. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka nestraš :slight_smile: .............ale to mi budete závidieť keď bude dobručká :grinning: ..však počkajte :stuck_out_tongue_closed_eyes: nezabúdajte, že ja som bosorka :grinning:
15. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj,no počkám na mirrinkine fotočky a idem,lebo zaspávam už :wink: ..............moja hodina odbila už :grinning:
15. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, priznám sa ti, že ti závidieť budem :wink:...ty bosorka :grinning:
15. máj 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka keď sa mi to podarí,tak až budeš mať druhé bábo :dizzy_face: prídem pobosoráčiť aj tebe :slight_smile:
15. máj 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, tak kukaj. Už tam čosi má... a nezaspinkaj pri tom :wink:
15. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už sú tam - v dvoch albumoch...... ak ste ich teda nevideli na fb - tam je toho omnoho viac :wink:
15. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri, ideme kuken...
aninka, tak už sa teším. Potom sa ozvem :wink:
15. máj 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka,aj mne pobosoruj :grinning:
15. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, princezničky, dve modelečky :dizzy_face: mirri vyzeráš super s tými vlasmi :slight_smile: ...........a aj to dievčatko má super háro :dizzy_face:

takže los košice a los čermel ste boli :wink: .........pekné fotočky
15. máj 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dikes.... to dievčatko má teda fakt super háro :grinning: to po otcovi :grinning: škoda,že ste tam neboli aj vy...aj 1.6.by sme mali ísť do KE :wink:
15. máj 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirri ..ja normálne nechápem :confused: :wink: čo sa stalo....ale fotky su super...mala je už aka velká :sweat_smile: ..

na aninku pozor,velký bacha....on je ...nikomu ani muk...je bosorka :grinning: :wink:

ale utak má pravdu...druhe bude pravy opak prveho..tak sa teším že budem mat anjelika...a anika sa nevyspí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým vám pobosorujem :slight_smile: /inak ženy,ja nie som bosorka,ja len akože,aby ste si nemysleli,nie že sa so mnou nebudete chcieť ani stretnúť :wink: /
No super fotky mirrinka!!!
Bože baby, vy dve (aninka, mirrinka) vyzeráte ako také 16-tky :wink:...A to bez urážky. Fakt super mlado.
no idem spinkat....sa mi zatváraju oči :pensive:

dobru noc a pekne sničky.... :pensive: :pensive:
15. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my vieme,že nie si bosorka :grinning: ( dievčatá ani muk,nech si myslí,že si myslíme,že neni bosorka,ale my vieme,že je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (
15. máj 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka len sa neteš :wink: ...........len aby si nemala doma dvoch čertov a ja dvoch anjelikov :grinning:

mirri a kde v KE budete toho prvého?
15. máj 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok