• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

28. marca 2017 
sme doma.......u očnej sme dopadli vcelku dobre...očko zapálené....však to som vedela.............nič nové nepovedala.......dala nám nejaké kvapky a ak do týždňa neustúpi tak zase na návštevu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nás je pekne :sunglasses: zatial....ale nejak sa rozfúkalo
24. aug 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..........myslíš, že tebe by sa splnilo, že prvé dobré, druhé zlé????..................

@aninka29 ...............a to ostatné máte kedy naplánované??
24. aug 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, neviem, ale myslím si...Ja by som predsa nemohla mať také šťastie, že obidve deti dobré... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 v piatok ráno skočíme na odbery na jeden koniec mesta a na jedenástu na kardio na druhý koniec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....ja len dúfam,že budú všetky výsledky v poriadku,tak ako doteraz :slight_smile:
aha......ja mám obe deti dobručké...aj Simonka bola veľmi dobré bábo,tak isto aj Sabinka...takže utka...určite budeš mať aj ty to druhé dobručké..............ja by som kludne mala aj sto takých deti..vážne........len keby som rodiť nemusela
24. aug 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ženy..ja som sa dnes tak trochu zamyslela :grinning: ...a prišla som na to,že ani sa nenazdáme a sú tu Vianoce.......normálne ma depka chytá z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ani sama neviem prečo :cry:
24. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten smajl na konci tam nemal byť.....mal tam byť tento :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 , to máš pravdu...čo zase pokúpiť??? Viki povedal, že on tento rok nepôjde spať a bude čakať na Ježiška, lebo ho chce konečne vidieť. Tak som zvedavá, ako to vymyslíme. Ale chceme mu kúpiť kolieskové korčule a potom ešte nejakú hračku a bude...
24. aug 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 @utka ......úplne s vami súhlasím...........práve pred chvíľočkou sme sa s lilkou rozprávali o adventnom venci......inak u nás je dnes už tipikuš jesenné počasie a predpokladám, že to tak už zostane......kopec lístia po dvore, dážď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..............ja musím darčeky tento rok zrealizovať v predstihu lebo neviem ako by som s laurou chodila po obchodoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............
24. aug 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja si to hovorím každý rok,že kúpim darčeky skôr,ale nikdy to tak nie je... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .......nezúfaj, možno raz sa podarí aj v predstihu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:................prestalo pršať, ideme trošku von.......pa, pa
24. aug 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež ako sa poznám budem zháňať darčeky na poslednú chvílu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a najhoršie je,že vôbec,ale vôbec neviem,že aké :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........
noo..na dnes by aj stačilo už...mohlo by byť už aspoň šesť hodín :rolling_eyes: ..

ukážem vám fotečky mojich gymnastiek :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 že Vianoce?????a depka??? ja sa tešííííím........na sťahovanie :wink: a že Sabinka veľa spí????? tak to by som s Niskom musela byť u Mudrej každý den.......ten spal celú noc, potom doobeda 2 hodky a dvakrát ešte poobede, asi tak, že Denisko o pol siedmej večer musel byť budený, najesť, okúpať a spal zas až do rána...mi to vždy bolo smiešne, že Denisenko, vstávaj...ideme spinkať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a spáva dodnes vela........ :grinning: :grinning: :grinning: a chudokrvný určite nie je, aj ked má bielu pokožku a oranž vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no vidíš moja......a mňa tak budú strašiť :angry: ....ja viem,že je malá v poriadku.......ale dobre,však pôjdem kam chcú ,nech majú srdcia na poriadku...............a počuj moja...vy sa už sťahujete na vianoce,že nástalo????už navždy? :slight_smile:
24. aug 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my s tatinkom sme už Ježiškovi napísali.....velkú telku :grinning: :grinning: a Denisko je maniak na vláčiky, má tú drevenú sadu, alebo Lego, takže niečo k tomu, vdačná tema....... :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, len sa sťahujeme do svojho už prerobeného...... :sunglasses: ale navždy....ešte nie...... :unamused:
24. aug 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aha....ja som už myslela,že navždy...............hlavne,že sa sťahujete do svojho........a aj to navždy bude :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 len si myslím, že ked už bude hniezdočko hotové, tak nás to asi bude viac lákať ostať doma :grinning: len si neviem predstaviť, čo by sme robili, ked je taká situácia s robotou asi všade..... :pensive:
24. aug 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to veru je všade :frowning2: ......ale zase,donekonečna žiť niekde ďáááááááááleko je tiež na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........... :frowning2: .......aha sa na mňa...slamená vdova som.................a až ostaneš tehu,tak asi dopadneš tak ako ja :frowning2:
24. aug 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 no ved, už som si to raz užila, tehu ako slamenná vdova..... :grinning: joj, chrustik moj sa zobudil a to tričko....možem rovno vyžmýchať, taký je mokrý.......asi dobre spal :grinning:
24. aug 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko celkom dobre vstal Nisko...nemusíš ho budiť,že sa ide spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............dnes voľnuješ?
24. aug 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved som mu kázala že má vstať o pol piatej :grinning: :grinning: :grinning: tak 10 minút v predstihu....... :sweat_smile: eeee, dnes zas do práce....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mám viac času, tatinko už máva zas obedy, tak nemusím vyvárať, ked prídem z roboty...... :dizzy_face:
Deniskovi dá obed dá pani, čo ho opatruje a ja žijem z lásky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a dokedy bude chodiť tvoj mužíček takto na mesiac????
24. aug 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak vegetíš.................a Denisko chodí k tej panej domov,alebo sú u vás?.......a nesťažuje si malý?
manža,no to neviem....vieš,ono by sa práca našla aj tu u nás......ale predsa....v zahraničí makáš tak isto ,za oveľa oveľa viacej peňazí
24. aug 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sabuška ešte furt spí........no ja neviem,či ona dnes pôjde spať o siedmej..ach jooo
ešte chvílu tu budem sedieť tak priberiem späť to kilo ,čo som horko ťažko dala po sto rokoch dole......už som zožrala jednu velku čoko.......a čoko piškoty a balík gumených cukríkov....sladko mám až kdesi
24. aug 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ved to, tie euráče..... :pensive:
Denisko chodí k tej pani, ona má vyše 6O, a zbožnuje deti...a Denisko má rad ju, stále niekam chodia, cestujú, ked je teplo, tak na hory lanovkou, ked je chladnejšie, tak sú s inými detmi na ihrisku, ona mu vždy vie utobiť program....a všetko čo mu na očiach vidí, alebo jej Denisko povie.....ale inak je prísna, sladkosti mu nedáva,učí ho všetko správne...a nie je drahá, tak sme spokojní...... :wink:
24. aug 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som práve schrúmala jablko, už začala oberačka........ :grinning: ale predtým som zbaštila asi pol litra zmrzky, čo už, ja sladké musím........taký náročný víkend som mala v práci, že hned takmer 2 kg dolu, už ani neviem, odkial..... :pensive: ešte vydržať do piatku, potom mám volno, lebo ideme dať dolu sááááádru :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to je super.....dobre ste našli......mali ste šťastie,lebo takých dobrých tetušiek je málo pramálo :slight_smile: :slight_smile:
24. aug 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 a kde máš Simonku??
@denisenko akú sádru?...mne niečo ušlo,lebo čo?....snáď nemá Nisko
a chodí ešte spinkať cez den?
24. aug 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka je vo svojom domčeku s deťmi...varí im večeru........natrhala v záhrade všetko čo sa dalo a kuchtí :grinning:
24. aug 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok