• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

24. mája 2017 
@aninka29 Denisko má ruku v sádre tretí týžden, nevidela si foto? :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko Simonka nieee...teda niekedy zaspinká na gauči poobede,ale to je fakt už iba výnimka...
24. aug 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko tak to som prehliadla :confounded: ...........a čo sa mu stalo chrobáčikovi?..bolo tvrdé pristátie?
24. aug 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak kuni niekde stranu z 3. augusta.....asi je tam foto, spadol v školke ked sa nahánal, a vraj ho to ani nebolelo, ale museli mu to napraviť, lebo to mal krivé a zlomené kúsok nad zápastím.......ale šintruje akoby nič... :sweat_smile:
24. aug 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 strana 646 :sunglasses:
24. aug 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chjúúúúj.... vidím....str.646.........................drobáčik malinký...........ale statočník :slight_smile: ......
si ma predbehla :grinning:
to má hokejku..... :grinning:
24. aug 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musím padať...dcéra ma pozvala na večeru :slight_smile: ..........
@denisenko a akú supernú :grinning:
@aninka29 dobrú chuť.....obidvom :wink:
Dnes sme kúpili tie kolieskové korčule Vikimu pod stromček...supeeeer!!!
Tak dobrú nôcku žienky.
24. aug 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Žeby prvá???
25. aug 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:

@utka tak tento rok sa ti asi podarí nakúpiť darčeky v predstihu.......super.....a to ste už kúpili tie také nomálne,že

ja idem kúpiť Simonke novú kolobežku...lebo včera sa jej rozpadla....normálne počas jazdy bum..vyletelo koliesko...no,povedzte,ako je to možné.a už sa to ani nedá nejak dať späť....tak som ju šmarila do smetiaka........aj tak už bola vyblednutá...............no a teraz neviem,či jej kúpim teraz....alebo jej prinesie Ježiško
25. aug 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.................aninka, deni,ale ste sa včera rozkecali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............

@denisenko ...............juj sa ani nedivím, že sa tešíš na vianoce..............vo svojom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...............

@utka ...........takže prvá lastovička tie korčulky???!! :slight_smile: :slight_smile: ...........nakoniec to aj stihneš v predstihu.........

moje dieťa včera vymyslelo úžasné slovo................že divcovia!!! :sweat_smile: :sweat_smile: ................to mali byť diváci :wink:

@aninka29 ........a ozaj idete na tú chalupu???.............
25. aug 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dievčatá ........jacke včera striekol do očí a na tvár odstraňovač starých náterov...veľmi ju to štípe a bolí, tak sa tu asi nejaký čas neukáže :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..........držme jej palčeky, aby oči boli v poriadku!!!
25. aug 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 och bože............idem hneď jacke napísať :frowning2:
ideme moja na chalupu...........chceli sme ísť dnes.....ale preložili sme to,lebo v piatok ideme na kardio...takže ak bude pekné počko,tak v sobotu padáme
25. aug 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Júúúúj, a to čo robila tá jacka, bože...
25. aug 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ................asi niečo majstrovala................že má popálenú rohovku :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..............ideme my von..pa
25. aug 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem jej aj ja napísť sms...
25. aug 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojoj, jacka.....že popálená rohovka...... :confused: drž :confused: íme palčeky, nech sa skoro zahojí a hlavne bez následkov :dizzy_face:
a to čo bol za sajrajt, že poškodil oko????? :confused:
@utka sa máš, že darčeky v predstihu......Denisko dostal korčule od babky na narodky, také svietiace až do velkosti 34.....a hned nato dolámal tú ruku, takže ani nestihol vyskúšať poriadne :pensive:
@leninka75 divcovia????ako k tom u došla?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
škoooda, dnes nikto...tak ja sa lúčim, zase možno zajtra kuknem :wink:
25. aug 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
nooo...čo som si písala s jackou,tak teda neviem,ale ak som dobre pochopila,tak aj tváričke sa čosi ušlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...a ešte aj sama domka :frowning2:

a mám jednu dobrú správičku od mirrinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......pridáva sa konečne k vám tehulkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...........je v 7tt tehotenstva....a prírastok čakajú v apríli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....mirri ešte raz gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. aug 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bosoráčiť čo to bude ešte nebudem..aj keď mám tušák taký silný,odkedy viem,že je mirri tehu.......mirri o taký mesiac ti poviem,ak by si to chcela náhodou vedieť skôr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. aug 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, nemám darčeky v predstihu, len jeden darček...
mirrinke gratulujeme... :wink:
25. aug 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko herečky :slight_smile: ..................dnes ideme odniesť veci do škôlky...Simonka sa už nevie dočkať,ako si vyberie posteľ a skrinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. aug 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

ja len na skok,......dakujem ste zlatučké.........oko ešte opuchnute zakrvavené.....ale už tak velmi nebolí...dufam že bude v poriadku....zle na neho vidím......tak mi treba.....varechu mi len do ruky....
26. aug 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko!! :slight_smile: :slight_smile: ...........
@jacka ................dobré znamenie, že si sa tu ukázala :slight_smile: :slight_smile: ..................musí sa zahojiť veď všetkyna teba myslíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............potom námporozprávaš čo si vlastne robila :confused: ......

@denisenko ................veď si ich ešte užije.........naša lilka takto často perlí :sweat_smile: :sweat_smile:

teda mirrinka blahoželám!!!!..............aj keď je to zasa poriadna zmena......tuším si si naposledy chcela užívať svet :wink: :wink: :wink:...............a až potom mimi...........ten termín pôrodu my na tie zmeny celkom sedí...apríl!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
26. aug 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka .......už včera som sa chcela opýtať.......doma už máš všetko porobené a užívaš si vynovený bytík???....
26. aug 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nič..idem sa venovať dieťaťu...pa
26. aug 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok