Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
1. sep 2010

@mirrinka ...........ďakujem............to vieš po maminke 😀 😀 😀 😀 ..................ja som sa včera smiala pred sonom, že keď mi dr. povie, že nakoniec je to chlapec tak to bude Laurel 😅 😅 😅 😅 😅 .....................aké mená sa ti ešte páčia???.................

leninka75
1. sep 2010

na dnes sa lúčim..................pa, pa 🙂

aninka29
1. sep 2010

jeeej,ste si pekne pokecali tehulky 🙂

@leninka75 krásne fotečky....Lilka je nádherné dievčatko 😵 😵 😵 anjelik......tatko sa bude riadne obracať až obe holky vyrastú....frajerov budú mať na každý prst desať 😉 🙂 .............aj ty máš krásne banderko.....normálne závidim to bruško....

@mirrinka pekné od teba,že si zavítala.....snáď budeš chodiť častejšie 🙂 🙂 🙂 ..takže to prasklo aj tak...to vieš..taká vec sa dá ťažko utajiť..... 🙂

aninka29
1. sep 2010

@jacka ako?...vecičky do škôlky nachystané?.....ja už mám snáď všetko...ešte si to so Simka zbalí do batôžka...normálne mám z toho mravcov v bruchu,keď si na to spomeniem.......chjoj,už nech máme ten prvý deň za sebou 😝

letty86
1. sep 2010

ahojte 🙂
dnes som sa sem nevedela prepracovať, mužíček mi okupoval pc 😝
@aninka29 jaaaj, aj ja som nervná, Vikinka bude mať nové učky a bude v novej triede, tak snáď to nebude nový začiatok ako minulý rok, už sme nachystané, ešte kvietky sme boli kúpiť a nech je už zajtra...

@leninka75 krásne fotky, lilka má prekrásne očká 😵

aninka29
1. sep 2010

@letty86 ahoj......my sme na tom presne tak ako vy......všetko nové.....ale inak dostala si ma....ja som na kvietky vôbec nemyslela......to si kupovala každej učke alebo ako?.....bože,nie že ostaneme ako ťuťmáci

letty86
1. sep 2010

@aninka29 áno, každej učke, jedna je ráno a druhá bude poobede, ja som na to tiež skoro zabudla 😨 som tŕpla, či bude otvorené, ale mali a kopec ľudí 😨

aninka29
1. sep 2010

@letty86 chjuj....tak to by som niečo mala aj ja...u nás sa tiež budú striedať dve učky...riaditelka /inak tá si od nás nezaslúži nič,nič,nič 😝 😝 😝 / .....po ceste im kúpime čokolády a basta figli

letty86
1. sep 2010

@aninka29 presne tak....nám sa to stalo minulý rok a tiež som potom ráno kúpila veľké milky čokolády a bolo, kvety vyschnú a z čokolády nech si učky priberajú 😝 😀

aninka29
1. sep 2010

@letty86 presne......nech priberajú........aj keď,naša kvetinárka by mala mať zajtra otvorené už o siedmej...tak snáď nebude mať milion ľudí....uvidím ešte ako sa vyspím 🙂

aninka29
1. sep 2010

idem off...ideme sa so Simkou baliť do škôlky a hajať
všetkým detičkám prajem krásny prvý deň v škôlke 😵 😵 😵 ...a nám mamičkám veľa síl...aby sme sa nerozrevali ako prvé... 😀 😉
dobrú nocku

letty86
1. sep 2010

@aninka29 držte sa aj vy, cmuk 😉
jacka, vy máte premiéru, tak sa držte dvojnásobne 😵
dobru noc 😔

mirrinka
1. sep 2010

kočky,prajem zajtra krásny začiatok školského roka Vašim deťúrencom 🙂 aninka,pre Simonku sa začína nová etapa života,tak nech ten prvý deň dobre dopadne...a ty ver tomu,že slzám sa nevyhneš 😀 poznám z vlstných skúseností 😀 😀 😀

denisenko
1. sep 2010

žeby posledná:???????? 😀
😀 to vážne zajtra už do školy a školky???? tak sa držte, maminky......slzičky uschnú, len trošku rozmazú make up 😀
pekný den, ja zajtra pracovne......ako otrok 😝 😝

denisenko
1. sep 2010

@leninka75 krááásne fotky, Lilka je iná modelka......fakt kočka.......už je zadaná????? 😀

utka
1. sep 2010

Ahojte...
Veru, zajtra to zase začne. Viki ide do škôlky po 3. či 4. mesiacoch. Ale celkom sa teší. všetko nachystané. Ide s ním tatino, tak dúfam, že nebudú slzičky. Tal dobrú nôcku.

leninka75
2. sep 2010

ránečko!!! 🙂 🙂 🙂 .................ďakujeme za pochvaly babuľky!! 🙂

to sme asi jediní, čo dnes ešte nejdeme do škôlky 😅 😅 ..............nás to čaká v pondelok.....ale Lilka vie, že dnes začína škôlka a straší už od 7:00 a je nejaká upišťaná..............všetkým detičkám aj maminkám prajem úspešný štart do nového školského roka!!!.............držte sa detičky aj maminky!!!! 🙂 🙂 🙂 ...............keď sa vrátite šupu šup sem a všetko mi musíte zreferovať!!!!...............už sa vás tu neviem dočkať!!!!!..................

@denisenko .................dohodneme najakú tú svadbičku???? 😀 😀 😀 😀 .................

aninka29
2. sep 2010

ahojte mamky 🙂
tak mi máme začiatok vlastne úspešne za sebou......Simonka je moja hrdinka najkrajšia 😵 😵 😵 ...ráno pekne vstala.....napapala sa /čo u nej nie je zvykom hneď zrána 🙂 /.....a už ma súrila..."mami,poď ma obliekať,aká budem kočenda....mami idem sa už obuť,no poď lýchlo,bel Sabinku....musíme ísť ešte ple kvetinky "😀 ...v škôlke....neskutočné množstvo detičiek plakalo...polovica triedy určite...Simuška sa držala...slzičky mala na krajíčku.....už už som čakala,kedy spustí.....ale niee.....len mi povedala,že jej budem velmi chýbať....a nech pre ňu prídem,keď sa vyspinká.....a potom šla do triedy k pani učitelkám,dala im kytičky...predstavila sa......a to som ja už odišla.....tak dúfam,že bude dobre....a zvládneme to bez problémov 🙂 ....ale erte mi,že som strašne nervózna z toho všetkého 😖 .....keď chodila do tej druhej škôlky predtým,tak som to brala nejak inak.....lebo som vedela,že si pre ňu o štyri hodky pôjdem...a teraz,celý deň...ach bože
jacka,ja som veľmi zvedavá na vás,ako ste to zvládli...dúfam,že dobre... 🙂 🙂

mirrinka
2. sep 2010

aninka,tak to je super....gratulujem k úspešnému začiatku 🙂
utka,všetko najlepšie k narodeninkám 🙂 🙂 🙂

aninka29
2. sep 2010

@utka všetko naj naj naj naj naj na svete ti prajem k narodeninám 😵 😵 😵 😵

letty86
2. sep 2010

ahojte 😉

@aninka29 jeeej, tak ste to super zvládli 😵 😵 , ani Vikinka neplakala, ja som taaaak tŕpla, či nebudú slzičky, tak som bola tiež rada, ale brušná nervozita ešte stále pokračuje 😕 bol aj tatík, ten si to nemohol nechať újsť...zbadala tam svoju kamošku Sašku, ktorú tiež preradili, tak možno jej ajto pomohlo, že išla hrdinsky do triedy 😵
@leninka75 jaaaj, vy už svadbu vybavujete, dobré 😉 😉 😉
@denisenko už máš parťáka na tehu, tak šup šup, nech mirrinka nie je sama 😵

letty86
2. sep 2010

@utka aj na tejto pôde, všeeetko najkrajšie k narodeninkám 😉

aninka29
2. sep 2010

@letty86 super,že ste aj vy zvládli v pohode 🙂 🙂 🙂 ....Simuška to má trochu ťažšie,lebo nepozná ani jedno z detičiek.....ale ako ju poznám,rýchlo si nájde kamarátov 😵
však ženy,mohli by sme dať dokopy zásnuby detí z herečiek 😀 ....jackiných chalanov vám nedám,máte smolu..tí sú moji.....takže sa pekne dohodnite aj vy...a nebite sa prosím.......lebo ako rozmýšĺam.....tak je tu väčšia prevaha dievčat..či?......a vlastne...mne je to už jedno...ja už ženíchov pre moje mám 🙂 😉 😀 😀 😀 😀

letty86
2. sep 2010

@aninka29 veru, Simuška to mala horšie, je riadne statočná 😵 my sme sa minulý rok slzičkám nevyhli prvé týždne ☹
no nejak sa snáď dohodneme 😀 u vás je už ruka v rukáve, tak to hej 😀

leninka75
2. sep 2010

@aninka29 @letty86 ....................zlaté máte babuľky!!!!!..................veeeeeelikánske hrdinky!!
🙂...............dúfam, že aj u nás to pôjde bez slzičiek.................

utka, všetúčko najsamlepšie k narodeninám prajem!!!.................hlavne aby zdravíčko slúžilo!!!! ....cmuky!!!!
🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
2. sep 2010

@letty86 ...............čo povieš na lauriku a maťka????? 😀 😀 😀 😀 ...................lilku dáme do kopy s niskom a je to... 😀

mirrinka
2. sep 2010

hej,straky - aj nám niekoho nechajte - čo my zostaneme na ocot? 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
2. sep 2010

@leninka75 no maťko a laurika, to je snáď jasné 😵 len neviem, že viktorko koho berie, lebo sa tu už niekto ozýva 😀 😀 😀

letty86
2. sep 2010

jaaaj, idem nás balit, poobede ideme k svokre, to balenie neznášam 😠 ....tak sa pekne opatrujte 😵

leninka75
2. sep 2010

@mirrinka .................no veď lianka a viki................ 😉 😉 😉 😉 ................

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre