• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

17. júla 2017 
@jacka prázdniny sú 3 mesiace non stop.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Nisko je s tetou Heidi...celé leto.....dobrá duša :wink:
a až teraz som si všimla, že my sme s utkou rovnaký ročník....jeeeeeeeeej kolegyna :grinning:
2. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tak máte generála????super, že sa jej páčilo...... :wink: možno z nej naozaj vyrastie pani učitelka..... :wink:
2. sep 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...super ..teším sa s vami..... :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: ......a ako sme sa báli a pozri na nich...ešte nás pošlú domov :grinning: :grinning:
tak Simka ich dala riadne do pozoru :grinning: :grinning:

@denisenko ..ešteže má byť s kým.... :wink: ..................................nooooooo......ale ty si staršia o pár mesiačikov :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...tá ešte aj maminu dá do pozoru....nie aninka... :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
2. sep 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja viem, som stará korčula..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ideš aj zajtra s Maťkom? či tatinko?
2. sep 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..idem ja........ockovi sa nejak nechce.....aj ked by som bola radšej keby šiel on......ale čo už :stuck_out_tongue_closed_eyes:

že korčula :grinning: :grinning: :grinning:

kedy ideš do roboty?....
2. sep 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka žeby sa ocko bál, že sa rozplače??? :grinning: :grinning: práca volá až večer po šiestej, ale mala by som ísť zobudiť toho mojho šintra......spinká ako anjelik, a také čertisko je to..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. sep 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .. :grinning: :grinning: ..on je stých čoby plakali :grinning: :grinning: :grinning:

juj ty máš riadneho spachtoša
2. sep 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka požičiam ti, ak máš málo..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko požič......alebo mi bude stačiť ten spánok.....tak pošli...pre oboch :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka s radosťou ti pošlem trošku spania....a ešte si vypýtaj pre Peťka od Sabínky, ked spinká rada....a budeš mať tak akurát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a že nevstane a nevstane....ešteže som zašušťala s čipsami.......hned bol hore :grinning:
2. sep 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...dobrý nápad.......len čo sa aninka ukáže tak ...len neviem či bude dosť...pre oboch.... :grinning: :grinning: ...sa mi zdá že aj utka má spachotoša :wink:

že čipsy...... :grinning: :grinning: :grinning: .........mám dosť s teba :grinning: :grinning: .......................ja som ráno muesla Maťka budiť....just ako na potvoru.....dala som mu Peťka do postele...tak mu tresol do hlavy žeby aj tvojho zobudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
2. sep 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka počkaj, kto kom u tresol?????? :confused:
2. sep 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...počkám :grinning: :wink: :wink: ....Peťko Maťkovi......hlavu o hlavu ....v momente otvoril oči :unamused:
2. sep 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahá...už som pochopila..... :grinning: no tak to ja možem len dať do postele kocúra, ale ten ti ešte pozohrieva nohy, takže nič z budenia...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ked spí miesto mna s tatinkom, tak len počujem: tatinko, nechráp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...že taký budíček....pomazlenie hned z ráno...a potom aký pekný den :grinning: :grinning:

nebodaj ho budí chrápanie........ :confused:
2. sep 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru niekedy ho chrápanie zobudí..... :frowning2: a to ešte nevie, že jedného dna tak bude chrápať aj on..... :grinning:

2. sep 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa spýtam: to aj u nás na slovensku najnovší modny hit na jesen gumáky????? :grinning: akože čižmy pre dospelých...
2. sep 2010 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .......však možno nebude :grinning: :grinning: :wink: ......hádam bude po tebe...alebo.... :grinning: :grinning: :confused: :wink:
2. sep 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a čo ak chrápem aj ja????????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič, idem ešte niečo robiť, hádam večeru....... :grinning: tak zatím........páááá :wink:
2. sep 2010 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....ved práve....ktovie :grinning: :grinning:

pa pa....

idem aj ja .....pochystať večeru...veci na zajtra Maťkovi...pokupať.....a spať...... :pensive:
2. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka..kde.....si?:.......podel sa s nami o zážitky,.....to fakt spala v školke?
2. sep 2010 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Veľmi pekne vám ďakujem babenky. Ste zlaté. Na FB som dala včera fotky našej konečne hotovej obyvky.
Tak super, že všetkým detičkám sa páčilo v škôlke. Aj Vikimu. Aj spinkal.
2. sep 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy,ste si popísali..a bezo mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ......zmizli sme von,na čerstvý vzduch :slight_smile:
detičky okúpané,Sabuška už spinká.....idem ešte Simke nachystať druhú večeru a dnes finito :slight_smile:

@utka ahoj....pôjdem zachvílu kuk na obyvku :slight_smile:
2. sep 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ženušky....kde ste všetky?

@letty86 prajem ti všetko len to naj naj na svete k narodeninám..cmukyyyy cmuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka obyvka krásna :dizzy_face: ...stálo to za tú námahu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. sep 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani som nevravela,aké bolo ráno v škôlke....Simuška mala aj dnes slzičky na krajíčku...ale držala sa,moja zlatá.......len mi povedala,že jej budem veľmi chýbať...a o sekundu na to mi vraví.."ale mami dnes plíď ple mňa neskôl"...takže tak .
Sabušku som uložila hajať....vypijem si kafčo....a idem variť.....polievku a palacinky pre Simušku,tie urobím neskôr :slight_smile:
3. sep 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....ja som tiež robila palacinky :dizzy_face: ...pre Maťka..... :wink:

dnes tam šiel so ockom...tak som uzvedavá....sa ho pýtam že kedy mám prísť pre neho...že mi vraj zavolá.......zobral si do rubsačika starý mobil :wink:

tak smutno mi tu je bez neho....už aby som si zyvkla :frowning2:
3. sep 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok