• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

12. decembra 2017 
kuk kuk..aj my :dizzy_face: :wink: ..živý a zdravý.... :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 teda......Simonka bude speakovať?????to bude ešte nad školkársky čas, alebo v rámci školky?
8. sep 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka blahoželám...aj si zvykneš jazdiť..... :grinning: už len ja sa to musím naučiť.....a myslím že ešte Leninka... :grinning:
ale to potom nech nik nechodí na cestu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, čo máte dve detičky....majú už podsedáky alebo vozíte dve autosedačky?????
8. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko čau :slight_smile: ...ty máš perfiš muža.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......len nechaj Niska pospinkať...aj zajtra je deň :wink:
uložila som Sabku do hajan...Simuška mi tu kreslí obrázok...a idem aj ja do seba hodiť niečo sladké...mám dostať mrchu..bože požrala by som vás všetky,keby ste tu boli :grinning:
8. sep 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aj ja mám chuť ale drobec už vstal a ani za nič nechce ísť so mnou do cukrárne......sme dnes kúpili nové diely do vlakovej drevenej dráhy tak sa vyžíva..... :confounded: a ani zákusky ho nezaujímajú...... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
8. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
človek na chvilu zdrhne a kolko ste toho popísalali :wink:

@denisenko ..dobre je v školke.......a ja som kludnejšia.....tak ty na brufene...mne z neho bývalo zle....tak som ho odpísala..na vedlajšiu kolaj :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@aninka29 ...super tie kružky :slight_smile:

@leninka75 --pa ....tak zas zajtra
8. sep 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no to ešte neviem...všetko sa dozviem na rodičku zajtra....hlavne,že prihlášky už mám doma :grinning: :grinning:
my ešte máme dve sedačky.....aale,akurát včera som manžovi vravela,že až dojde domov,tak pojdeme kúpiť podsedák pre Simi a tú Simonkinu bude mať Sabka.....je od 9do 36 kíl..to by tam Simka mohla sedieť aj do piatich rokov pri jej postavičke....dá sa aj z tej sedačky čo má simi urobiť len podsedák...ale aj tak potrebujeme,aj tak :slight_smile:
8. sep 2010 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..kupili sme taku sedačku čo sa dá z toho urobiť podsedák.......ale pre bezpečnosť má tu do 36kg.....ak sa nemýlim
8. sep 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to sa ti nejak chytro zobudil :wink:
8. sep 2010 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..dakujem......nie nezvyknem..v pondelok som mala po dllllhej dobe premieru........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja tiež radšej panadol alebo paralen...vlastne to je asi jedno, ibaže na zub je lepší brufen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dúfam, že to takto ešte dva mesiace vydrží a potom hádam som doma.......u zubára..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@aninka29 aj denisko má normálnu sedačku, len z nej sa nedá urobiť podsedák ,tak treba nový.....ibaže na dlhé cesty je určite nepohodlný... :angry: len ked ho vozieva pani čo ho stráži, tak bez sedačky.... :grinning: tam by mu podsedák mohol stačiť, že?
8. sep 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som si ťa až teraz všimla :slight_smile: si šikula....kolko si to nesedela za volantom?
8. sep 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka chytro zobudil????no pravdu máš, spal len 2,5 hodiny..... :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o dva mesiace prídeš domov????..tu?.... :slight_smile:
8. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....8 rokov..... :pensive:

@denisenko ....však ti zvykne potiahnuť až do pol 5.....nemýlim sa?
8. sep 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no, plánujem v polovici novembra....ale len do januára....nie nastálo..... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jej, my budeme mať po celom dome bielu fazulu, Denisko nakladá do vagonov.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hádajte, kto bude vysávať????
8. sep 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ako ti je dobre,že ti malý spí cez deň......ale večer ide spinkať v normálnom čase,že?
Simonka spáva v škôlke....ale potom doma je ako milión čertov....... :grinning:
8. sep 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Denisko ťahá do pol piatej ale ide do postele až o tretej......ibaže dnes som doma, tak šiel už pred jednou....vieeeš?????????? :grinning:
8. sep 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 spanie alebo nespanie.....čert je to stále...... :grinning: včera moj šef povedal, že je ako raketové torpédo :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka 8 rokov???? :confused: :confused: :confused: ....jáj moja...to ja by som po takej dlhej dobe asi potrebovala kondičné :grinning: ...nohy,ruky by sa mi triasli aj hodinu po vystúpení z auta
8. sep 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....vieeeeeem....... :grinning: :grinning: aj tak ti pekne spinká :slight_smile: ...príjemne vysávanie :slight_smile:

@aninka29 ..potom ti večer ked zalahne...mne nespí....učka dufam že raz bude...tak nech dufa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...však preto ten fernetík...som dnes vzala smetiak..ale velká škoda nie je....teda ..skoro žiadna :grinning: :grinning: :grinning: ..no a čo.......taký doma nemám :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ved nemusí spať, ked mu netreba..... :wink: hlavne že baterky fungujú....... :grinning:
8. sep 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka zobrala si ho domov????? :grinning: dúfam, že aspon ten velký, nech je z neho nejaký úžitok....... :sunglasses:
8. sep 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru funguju :angry:
8. sep 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..tak až taký obrovský :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
8. sep 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som to nestihla dopísať......že až taký obrosvký nebol....len príručný :wink: :grinning:
8. sep 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahá a tatino čo povedal?
8. sep 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..ešte o tom nevie......ked príde bude tma.......zajtra bude doba premlčanááá :grinning: :grinning:
8. sep 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok