Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
8. sep 2010

@jacka však vravím..šikula 😉 😀 😀 😀 😀
joj kosno je vonku....aspoň že domka máme fajne teplúčko 🙂 .....idem si zaliať kafé..kto si dá so mnou?....jacka ty už asi nie...lebo si do seba fukla fernetík...to by už aká energy bola,keby si k tomu aj kávu vypila 😀 ...normálne by som tvojho mužíčka ľutovala 😉 🙂

jacka
8. sep 2010

@aninka29 ..že som vzala smetiak 😀 😀 😉

nemusíš ho lutovať........dnes som energy aj bez kavy..aj bez fernetíka..... 😀

jacka
8. sep 2010

som hladná idem niečo zobnuť....

denisenko
8. sep 2010

ja už som zobla, takú energetickú bombu, že zákusok.......hádam aj milion kaloriii, ešte že je pekáren len kúsok od nás a na 5 minut prestalo mrholiť 😀 😀 😀

denisenko
8. sep 2010

@jacka doba premlčaná????u chlapov a áut asi nikdy....... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
9. sep 2010

dobré ránko......

zas nám prší....... 😝 ..to nemá konca.......aspon že nie je kosa....

leninka75
9. sep 2010

ránečko!!! 🙂 .............
@jacka ...........počuj a nechcela si ty byť smetiarka 😉 😀 ..............si zlatá, že si nabrala smetiak 😀 .....aj diváci boli??...........

ak neprestane chvíľu pršať, tak sa budeme na bazéne rovno korčuľovať, lebo ho nestihneme vypustiť a vysušiť ☹ 😠

jacka
9. sep 2010

@leninka75 ....jasné že boli...jedne vodič si šiel krk vykrutiť...som myslela že ho bude mať ako žirafa...... 😠

možem sa prísť koručlovať???? 😀 😀 😉

leninka75
9. sep 2010

@jacka .......len prídi, bude sranda 😀 😀 😀 😀 😀 .......maťko chodí ráno s tatinom??...

jacka
9. sep 2010

@leninka75 ..nieže si ja kupim korčule a vy vypustíte bazén.... 😀 😀 😉

tak tak ...s tatinkom......... 😉 a vy?....ozaj vy máte školku blízko vás?

jacka
9. sep 2010

teda aká tma je vonku.... 😝

viete čo urobil ten moj drobček najmenší?........som sa otočila že idem zvdihnuť mobil....a bez tej chvile mi vysypal smeti z koša..... 😠 😠 .....fúúúj 😝 😝

leninka75
9. sep 2010

@jacka ........škôlku máme pešo asi 10 min.................juj dúfam, že moc nepršalo keď lilka išla ☹........pánabeka aj tu aká tma 😨 😨 😨 😨 😨.......toto počasie je tak na celý deň v posteli.... kde sú tie časy ☹ ......tento rok akože babie leto nič?? 😠 😠 😠 😠 😠.......... asi ti chcel Peťko naznačiť, že maminka a vysypať takto kôš nič??? 😀 😀 😀 😀 😀 ...........ozaj a ešte kojíš??....

aninka29
9. sep 2010

ahojte ženušky 🙂 ...aj u nás je humus kentus počasie 😠 😝 😝 😝 .....

@jacka aj Sabuška je origoš smetiarka 😀 normálne ju ten kôš fascinuje....sa tam prehrabuje ako bezďáčik 😀 😀 😀 a mňa ide trafiť šľak 😠 😀

aninka29
9. sep 2010

klasická otázka...čo dnes varíte ženy???

jacka
9. sep 2010

@leninka75 ..tak to nemáte daleko.....super..... 🙂

no možno nechcel aby som zabudla na včerajšok 😀 😀 😉 .......................kojím kojím..stará dojka som ja 🙂

jacka
9. sep 2010

@aninka29 ......no tak to fakt budu rodina 😵 😀 😀

jacka
9. sep 2010

@aninka29 ...včera som varila cestoviny so syrovou omáčkou a hrachovou polievkou s opraženým chlebom 🙂

leninka75
9. sep 2010

@aninka29 ......no ja nič 😀 😀 😀 😀 ..........každý čo si večer nájde bude jesť 😀 😀 😀 😀

babuľky pamätáte si céčka???..........pred 3 dňami našiel muž plný veľký sáčok céčiek čo mal ako decko dal to lilke a ona sa už 3 dni s tým zabáva 😅 😅 😅 😅 😅 ..........to potom máme všetci vrátane bábik céčkové náhrdelníky a náramky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
9. sep 2010

@jacka mňam fajnotku máte.....tú hrachovú by som si dala aj ja 🙂
@leninka75 no jasné pamätám....kto by nie 🙂 🙂 🙂 .....to je super...ujo je zlatý,že to posunul ďalej......neurobí Lilka aj mne jeden náhrdelník ? 🙂 😉

aninka29
9. sep 2010

@leninka75 pardón..až teraz mi to došlo...muž ako tato..nie muž ako ujo.....aby som v tom mala jasno 🙂

aninka29
9. sep 2010

@jacka naše deti sa proste našli 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. sep 2010

@leninka75 ...dobrá večera..vyskušam aj ja 🙂 😀 😀 .................jáj zlaté céčka...bodaj by som ich aj ja našla 😉

jacka
9. sep 2010

@aninka29 😀 😀 ......našli našli...... 😀 😀

aninka29
9. sep 2010

inak čo ja sa pamätám..mám aj fotky z toho.....keď som bola malá,tak ja som všade nosila céčka v sáčku....a v tom sáčku som mala stále pomaranč...furt som chcela chodiť s pomarančom.....neviem prečo....ale ja som bola iný prípad v detstve 😀 😀 😀 😀 .....

aninka29
9. sep 2010

ja robím rybky na masle s cukinou a paradajkou...polievku žiadnu...nechce sa mi 😝

leninka75
9. sep 2010

@aninka29 .....urobí a rada......len ťa najskôr trochen priškrtí keď ti bude odmeriavať veľkosť 😀 😀 😀 😀 😀

našla som dobrý recept na rýchlu večeru alebo pohostenie pre návštevu: vymiešať tavený syr + kyslá smotana + čerstvá na drobno nakrájaná paprika + biele korenie, opražiť na drobno pokrájanú oravskú slaninku, vychladnutú slaniku bez masti vmiešať do smotanovo - syrovej zmesi, menšie žemle zrezať, vydlabať vnútro, vytrieť slaninovou masťou, naplniť smotanovo - syrovo - slaninkovou zmesou a zapiecť do chrumkava na 200 st. cca 10 min.,
asi to cez víkend vyskúšam....... 😵 😵 😵 😵 😵 .........

aninka29
9. sep 2010

@leninka75 hmmmmmmm...môže to byť fajnotka 🙂 ..vyskúšaj....ohodnotíš...spravím aj ja 🙂
však mne nevadí,že ma priškrtí..ja som zvyknutá 😀

leninka75
9. sep 2010

@aninka29 .....tie krúžky čo si vybrala pre simku, to je v rámci toho ako je otvorená škôlka alebo potom niekedy poobede??.....aj niečo za to platíš??.......

aninka29
9. sep 2010

@leninka75 akurát dnes som sa pýtala riaditeľky...tak áno,bude to v rámci škôlky........bude sa platiť mesačne po 1 euro na každý krúžok...a vstupný zápis je nejakých 6eur za krúžok..takže to zaplatím dvakrát,keďže Simi pôjde na dva krúžky

leninka75
9. sep 2010

@aninka29 ......a pomôcky dodá škôlka???.......a koľko platíte ZRŠ?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre