• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

7. decembra 2016 
dobre som chcela zle som urobila....sme šli s Maťkom na dvor......pekne si hádzal skalky do vody....a zrazu bác.....morky až po plienku :angry:
a mám ježka na dvore...ale asi umrie......nejak s nehýbe len ked do neho pichnem....

@aninka29 ...tak to nie je vela..super..... :slight_smile:

@leninka75 ..veru vyskušaj a daj vedieť
9. sep 2010 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 to ešte neviem ...dnes na rodičku sa všetko dozviem :slight_smile: ...ale podľa mňa..nejakú tú knihu na anglinu,budem musieť kúpiť...neviem....
zrš som ja ešte neplatila.....zatiaľ len stravu na celý mesiac 20eur....a za nájom 6 eur,to sa bude tiež platiť každý mesiac :angry: /inak neviem prečo/......takto sa platí v malej triede...vo veľkej triede sa už platiť ten nájom nebude
9. sep 2010 o 10:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 my platíme za stravu 22,60 :unamused: ...a príde domov že čo máme jesť :confused: ....a vraj všetko spapá..tak to chcem vidieť potom tie porcie

a tie kružky su kedy?....po školke či cez či ako?
9. sep 2010 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka v rámci škôlky sú krúžky...čomu som rada :slight_smile: ..............Simuška si nepýta nič jesť,keď príde domov.....akurát večeru má....sladkosti nerátam :grinning:
9. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem dať Sabuške obedík
9. sep 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme už po....

dobrú chuť....... :slight_smile:
9. sep 2010 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my :slight_smile: .....som sa hrala so Sabkou na schovku......veeeeľmi ju to baví...sa pri tom rechce ako blázonko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ....teraz zaliezla do postieľky,robí inventúru hračiek :grinning:
9. sep 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ........všimla si si, že si napísala, že si bola s Maťkom vonku hádzať kamienky??? :wink: :wink: :wink: :wink: .......chýba ti , čo?? :frowning2: ........inak aj lilka keď príde domov zje ešte min nejaké pečivo.......

@aninka29 ........museli ste byť úžasné!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

my platíme každý mesiac 7 euro "školné" a za stravu máme 1,06 euro za deň......a predpokladám, že teraz na rodičku sa bude platiť vianočná besiedka, teda hlavne darčeky čo si deti nájdu v škôlke pod stromčekom......
9. sep 2010 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemá dnes len tak čírou náhodou letty meniny?? :slight_smile: ........všetko dobré letty, zdravíčko, šťastie, rýchly pôrod a spokojnú rodinku prajem!!!!......cmuuuuk!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 fakt...ešte že ťa máme :slight_smile:
letty všetko len to naj naj naj Ti prajem k meninkám...cmuuuuuk cmuuuuk :dizzy_face:
9. sep 2010 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babuľky, idem skôr, aby som stihla to rodičko......pa, pa zajtra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. sep 2010 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fakt......
letty....všetučko najlepšie......k meninám..... :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 ..nevšimla.......velmi velmi velmi mi chýba :frowning2: :frowning2: :cry: .....aj uja zmrzlinára sme stihli.....tak som mu pokupila nanuky....ked sa vylieči može papuškať......aj takí pizzove koláčiky ...Peťkovi na oslavu ...nech vedia ako rýchlo a dobre pečiem
9. sep 2010 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni papa :slight_smile:

@jacka a vy máte kedy rodičko?....
bola tu kmotruška s malou na kávičku...detičky sa pohrali.......ja by som si tak dala niečo fajne....mám neskutočnú chuť na zemiakové lokše..asi večer urobím
9. sep 2010 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ...neviem ešte nám nič nevraveli.......však ani neviem ako by som to vyriešila s Peťkom.... :pensive:

ja lokše nelubim....ale Maťko ich zbožnuje..tak pošli :wink:
9. sep 2010 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, zlatíčka, už sme domka, včera poobede sme prišli :dizzy_face:
dnes som bola v poradni a veľmi ma dr. nepotešila :frowning2: prietoky mám hraničnú hodnotu, ale vraj sa nemám znepokojovať, že o týždeň to môže byť fajn, mám si pichať injekcie a o týždeň idem na kontrolu, ak sa to nezlepší, tak musím do nemocky, tak snáď to bude ok, bábo je vraj v poriadku...
idem si vás prečítať
9. sep 2010 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 ....juj ...tak silno presilno držím palčeky.....
9. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
peťko je už zobudený...idem mu dať papušať a šup pre moju lásočku :dizzy_face: :dizzy_face:
9. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj držte mi palce....nejako nemám dobrý pocit...dufam že nikho nesejmem.. :pensive: :sweat_smile: .................. :wink: ..zatial pa
9. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka držíme, ja neviem kedy sa odhodlám šoférovať
všetkým Vám dakujem za milé blahoželania, ste ma potešili :dizzy_face: :dizzy_face:
a detičky sú statočné, ked tak pekne bez slzičiek chodia do škôlky, my sme minulý rok plakali :frowning2:
9. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@letty86 všetko najlepšie k menináim, nech ste aj s bábom zdravučký a všetko dopbre dopadne, silno držíme palčeky aj na nohách..... :wink: a aké injekcie si picháš??? :astonished:

@jacka ako dneska????aj si si niečo priniesla??????? :grinning: ježko ešte žije??? ja stretávam ježkov každý večer z roboty ako tu korzujú po ulici a kradnú mačkám granule...... :grinning: :grinning:

@leninka75 moj muž spomína céčka každú chvílu, asi mu tiež chýbajú cečkové závesy :grinning: :grinning: :grinning: viem si predstaviť čo by Denisko s nimi robil....nakladal do vagonov.... :grinning:
@aninka29 to akože som nepochopila, aký nájom?????

inak my platíme 58, všetko dokopy.......tu to nedelia a je jedno či dieťa je v školke 4 hodiny alebo viac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2010 o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zabudla som vám povedať......včera večer som odchádzala z roboty a tak som sa šmykla na mokrej dlážke, že som sa vystrela rovno pred hostí...... :grinning: :grinning: :grinning: zadunela hlava a odniesli si to udreté kríže.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi treba, mala som radšej ostať doma...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. sep 2010 o 15:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ..no pekne :frowning2: .....fuj tá bolesť :pensive: ....

dnes som si nič nevzala.....ale zato som sa vliekla za kamionom.......som nemala odvahu také niečo predbehnuť :pensive: ...nebola som sama.....ešte jedno išlo predomnou :wink:

ježko žije....dala som mu jablčko....nechcel :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....sa tu premenáduje po dvore ako doma :grinning: :grinning: ..pes je s toho na nervy :grinning: :grinning: ...som ho radšej priviazala..... :unamused:
9. sep 2010 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka no vidíš, zlepšuješ sa :wink: :grinning:
skús ježkovi ponuknuť granule, nemáte psie doma????možno si dá..... :sunglasses:
9. sep 2010 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka a to ako daleko máte školku? my len o dve ulice nižšie, našťastie... :grinning:
9. sep 2010 o 16:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko .....dik...len ten strach že mi niekto z poza busu vyletí :pensive:

dala som mu...ale teraz spinká.....nechcem ho budiť :grinning: :wink: ....v noci asi zdrhne :confounded:
9. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko .......mojím tempom autom 15 min......pešo si netrufam :grinning: :grinning: :wink: ......
9. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka no, šípková ruženka už vstala...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a že maminka, nakrm ma..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak to nemáte daleko......blíži sa víkend a detičky budú doma, tešíš sa?
9. sep 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko dakujem :dizzy_face: , clexane sa volajú tie injekcie, dnes mi pichla dr. ,od zajtra to vezme do svojich rúk manžel, riadne to štípalo, som zvedavá, ako to zvládne môj muž, hádam bude nežný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jaaaj, hostia ťa videli na dlážke v plnej kráse :confused:
9. sep 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sedím tam hodinu/čakala som,že to bude pol hodka maximum/..bavilo sa o hovne s prepáčením....matere sa tam začali vadiť medzi sebou...ani neviem o čom...ja som mala nervy v r..i,moja mama bola s deťmi ten čas vonku...Sabuška už veľmi plakala,chcela spinkať..ani kočík som nevzala ja ťapa :angry:
a proste...bavilo sa o blbostiach ......podstatné veci nikto nič...ja som už po hodine vstala že dovidenia,s pánom bohom......takže zajtra ráno až naklušem do škôlky,sa popýtam na všetko čo chcem...ma už ide trafiť z nich fakt
9. sep 2010 o 16:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok