Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
17. máj 2009

Ahojte 🙂
jej,dnes som prvá 😝

som nešťastná,lebo Simka stále kašle ☹ sa mi zdá, že znovu viac ☹ .........a dnes ráno sa zobudila s upchatým noštekom ☹ keby jej aspoň soplík vytekal,ale všetko jej tam stojí ☹

jacka
17. máj 2009

dobre ránko 🙂 😎 😎

no ani to je mi luto že ste stále chorý ☹ ...skus kupit iny liek...stoptusin ani nám nezaberal ani sestre...a na soplíky ja najlepšie slniečko 😎 😉 ..rýchlo sa vyliečte 😉

aninka29
17. máj 2009

ahoj jacka 🙂 ..........čože tak neskoro?ste si dlhšie pospinkali? 😉
ako ste sa mali včera? 🙂

jacka,prešla som na robitusin teraz 😒 ........stoptusin užívala skoro dva týždne a nič 😠

jacka
17. máj 2009

ahoj ani..muž niečo stahoval tak bol pc. spomlaený...nebavilo ma čakat pol hodku....

spanie je len moje prianie...už budem mat pomaly navarene...ešte požehlit...a ktovie čo si ešte vymyslím 😝

jacka
17. máj 2009

stoptusin je na figu..už ho nekupim....ale my sme naštastie málo chorý...klop,klop..... 😉

včera bolo super...tak som si oddýchla ako nikdy...ešte som sa stihla s mužom povadit .....tak neviem ako ma cvakne 😝

vy idete dnes preč?

aninka29
17. máj 2009

jacka zase ste sa povadili? 😀 ach tie hormóny 😀 ..........ja na svojho vrčím ako pes už od rána,ale zatiaľ odoláva 😀
no neviem či niekam pojdeme ☹ keď je Simi taká kašlavá ☹ ......neviem čo mám robiť 😝 .................ešte mám čas sa rozhodnúť 😉

jacka,Simonka nebola do dvoch rokov ani raz chorá 😒 ale odkedy som ju dala zaočkovať proti pneumokokom,tak mám pocit, že sa na ňu nalepí hneď všetko ☹

jacka
17. máj 2009

ani hormony...aj naši ho varovali..teda moj ocko...že to má so mnou tažke...a že musi ešte tých pár mesiacov vydržat 😠 😀 ....ale moj muž nedoláva..ked má sproste reči..tak ja hned vybuchnem.. 😀 ..už aby som porodila 😀 😀

ktovie žeby ste boli pre to očkovanie chorý 😅 ..neviem ja som ho nedala..akosi sme nestihli...

jacka
17. máj 2009

čo varíš za fajnotku

aninka29
17. máj 2009

ja už neviem ☹ ale možno je to tým, že je dosť často medzi deťmi 😒 školkarmi 😒 ........a tí su chorí furt 😒 .....tak sa to aj na ňu stále nalepí ☹
sprosté reči majú všetci chlapi jacka 😉 .............to len takí ťutkovia sú furt ticho a počúvajú na slovo 😀 ........a takého by som ja nechcela,však by som sa unudila 😀

idem robiť čínu 😉 mám fajnučký recept 🙂

a ty čo varíš?

jacka
17. máj 2009

ktovie kde je chyba..ale ved chodila von aj ked bola menšia 😕 ...ja neviem 😅

tak tutka ...to sa radšej budem hádat s mojím aj každy den 😀 😀 ..nech je vzrušo 😀 😀 😀

no tak činu som už dávno nerobila..asi cez vianoce...tak mate fajnotku..

ja som urobila košicke rezne...poznáš 😉 ..to su s horčicou a kečupom....hrozne to lubim ...aj Matko 🙂

aninka29
17. máj 2009

no jasné že chodila 😉 ..............neviem 😒 už neriešim,lebo len nervíky si robím ☹

poznám rezníky 🙂 .......je to fajnotka................ale sa nepamätám,kedy sme ich robili naposledy 😒 .....ale dobrý tip si dala 🙂

no idem sa pustiť do mäska..........mám už všetko nachystané,nakrájané,tak to bude rýchlovka 🙂 ......také mám najradšej 😀

jacka
17. máj 2009

rýchlovky mám aj ja rada...aby som nemusela stát celý den pri sporáku 😉 ...

Matko vonku s ockom kosia ...tak tu mám klud...aspon ma tu nikto nerušil 😀 😀

aninka29
17. máj 2009

tááááááááák a je to 🙂 ešte uvarím ryžu........polievka ešte buble a mám veget 😉

Simonka sa vonku hrajká so svojími deťmi 😉 ..........opaľuje sa s nimi na deke 😎

jacka
17. máj 2009

a my sme už napapaný 🙂 ..Matko prišiel z vonku je je veeelmi haldný...a ked sa najedol tak ...maminka dobre si to navarila 😉 ....pokladík moj 😉

aninka29
17. máj 2009

ešteže nás má kto pochváliť 😵 😵 😵

my ideme papať teraz 😉 .....trošku si oddýchneme a pojdeme...........lebo by ma trafilo doma už 😝

jacka
17. máj 2009

a mi už spinkáme 😔 ...poobede pojdeme hádam na zmrzku...sa teším 🙂

že 😉 ...pokladíky naše 😉 🙂

aninka29
17. máj 2009

len choďte 😉 si užite 🙂

ja už idem off..........sa musím nachystať 😉 a neviem čo na seba 😝 to budú nervy zase 😠

večer prídem 🙂

jacka
17. máj 2009

tak pa...idem ja zatial vegetit... 🙂

len prid 😉

utka
17. máj 2009

Ahojte. Dnes je teda krásne teolučko vonku 🙂 .
Ja som upiekla kuracie stehná na kyslej kapuste s knedľou. Tiež rýchlpvka 😉.
doobeda sme boli na ihrisku a poobede neviem, čo vymyslíme...

jacka
17. máj 2009

ahoj utka...

no teplučko...fuj 😝 ..ak som nevypila 3litre vody tak ani deci...teda vykyvy su to poradne 😖 😎 ..ale radšej teplo ako zima... 😉
no čo ste vymysleli poobede 🙂

jacka
17. máj 2009

nikto nikde????? 😝 😅 😕

🙂 😉 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 😔 😕 😨 🤐 😵

aninka29
17. máj 2009

ahojky 🙂
tu soooooooooooooooooooooooooooom 😉

prišli sme pred chvílkou domov........som Simku rýchlo osprchovala,lebo odpadávala od únavy už 🙂

jacka
17. máj 2009

tak vám prajem dobru noc a pekne sničky.... 🙂 😔

aninka29
17. máj 2009

ešte som tu 😉
Simka už spinká 🙂 a idem aj ja.......som hotová 😝

dobrú nocku 😔 😵

bubba
17. máj 2009

no tak teda dobru noc 😝 😀

utka
17. máj 2009

Ahojte...
No tehošky-spachtošky sú už nie tu ☹...
No boli sme len na zmrzku, potom na ihrisku a nakoniec sme šli na pečenú rybičku 😉

mirrinka
17. máj 2009

tak aj teda prajem dobrú nocku a pekné sníčky 🙂

jacka
18. máj 2009

dobre ránko... 😎 😉

jacka
18. máj 2009

leninka ..ahoj 😉

aninka29
18. máj 2009

leninka meškááááááááááá 😀

dobré ránko 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre