Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
9. sep 2010

a viete čo vám ešte poviem...ani neviem či tie krúžky vôbec budú pre deti,lebo polovica materí ohŕňa nos 😠 😠 😠 😠 😠 ...ale riaditelka vraví,že aj keď len 5 deti sa prihlási,tak budú......no som zvedavá 😝 😝 😝 😝

aninka29
9. sep 2010

@denisenko @letty86 ahojte...joj babule...mali ste nešťastné dni obe ☹ ...letty držím prsty silno silno,aby bolo všetko v pohode....deni,no vidíš.....a nemuselo sa ti nič stať,keby si ostala pekne doma v teplúčku pri Niskovi

denisenko
9. sep 2010

@aninka29 a čo sa mamičkám nepáči????či sa im zdá drahé???

denisenko
9. sep 2010

ozaj baby....po kolko detí máte v triedach???

letty86
9. sep 2010

@aninka29 jaaaj, ta čo tie matere vymýšľajú ☹ a hádali sa, no bože, to už mali o čom??? 🙄
my máme rodičko v pondelok, tak som zvedavá, vikušku som prihlásila na tanečnú a okrem toho majú ešte výtvarnú, a dosť, no veľký výber 😒 ....a ďakujem, snáď to bude o.k.

letty86
9. sep 2010

@denisenko 25 detí je v triede

denisenko
9. sep 2010

joj, čo som si navarila....vytiahla som všetkú zeleninku a kuriatko z polievočky, nakrájala, orestovala na grilovacom korení, posypala sušeným cenakom, pridala majonézu a mnamky, mnamky......prasa som 😀 😀 😀 😀 a moje dieťa ohrna nosom..... 😢 😢 😢

aninka29
9. sep 2010

@denisenko aj u nás je tak cca 25 detí.......

@letty86 naťahovali sa tam jak besné medzi sebou,že do ktorej má byť otvorená škôlka.....3 zo všetkých chceli,aby bola otvorená dlhšie aj na úkor detí......je to na dlhe písanie,sa mi už ani nechce k tomu vracať 😝 ....bedy sú to 😀
aj som sa tam zasmiala na niektorých výrokoch pani riaditeľky,to je tiež na dlho.......ale podstatné veci som sa nem dozvedela......nič,zajtra sa popýtam....nebude tam nikto hysáčiť nad blbosťami 😝

aninka29
9. sep 2010

a vôbec....je tam chaos tak nejak celkovo...dúfam,že to bude trvať len tento prvý mesiac...a potom už bude kľud 😝

utka
9. sep 2010

Ahojte!
Aj my sme mali dnes rodičko. U nás sú krúžky len pre tretiakov a štvrtákov...
Nestíham vas ani čítať...v robote veľa roboty...Tak zatiaľ papa.

jacka
10. sep 2010

dobré ránko....

my sme už hore od pol 5 😠 😠 .....som stihla navariť...idem ho dať spinkať....som velmi zvedavá dokedy potiahne 😅 😉

@utka ...ahoj..tak aspon cez víkend sa stav že čo máš nove.....ako vysledky....a tak 🙂

leninka75
10. sep 2010

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 ......

@letty86 .......držím palčeky, aby sa výsledky zlepšili!!!......vikinka ide do škôlky až od pondelka??? ....

@jacka .....pekne sa zlepšuješ šoférka!!.......poznáš to pomaly ďalej zájdeš........dnes by to chcelo šlofíka s peťkom!! 😔

@aninka29 ....u nás teraz vyrobili dve triedy......v jednej sú deti čo sú v škôlke celý deň, tých je 15 a v druhej sú len na 4 hodiny a tých je asi 25......a sú pomiešaní malí s predškolákmi.........našej lilke to vyhovuje lebo má radšej strašie deti a rada s predškolákmi vypĺňa pracovné listy 😵 😵 😵 😵 .........ja som včera bola na rodičku 2 hoďky a jediné rozumné čo sa riešilo bola vianočná besiedka a príspevok na darčeky pre deti pod jedličkou.......inak sa riešili klepy čo kto v dedine povedal na ktorú učiteľku..........

naše dieťa začína dostávať zaľúbené listy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............včera jej nejaký vilko šuchol list, kde ju nakreslil 😀 😀 😀 😀 😀 a ešte tam niečo napísal, len je to tajný jazyk a neviem ho prečítať...........

leninka75
10. sep 2010

@denisenko ......takže hostia mali aj kultúrnu vložku!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .........

jacka
10. sep 2010

@leninka75 ..ahoj..... 🙂
by som nepovedala že sa zlepšujem........len ten strach ešte prekonať.....a bude to o.k 😉 ...............veru chcelo by to šlofíka....ale len poobede.......musím to tu trochu skulturniť.......má prisť jedne poistovák...ale ho asi niekam pošlme....ked tu nie je muž tak úplne zbytočne príde....ale je to taká hnusná vtierka 😝 ..neodbitná 😝 😝

no hádam si nechcela čítať dopis.....tajné písmo 😀 😀 😉 🙂

jacka
10. sep 2010

áno áno áno....už sme vyspatýýýýýý 😠 😠 😠 😠 😠 ....som myslela že aspon hodku potiahne 😝

leninka75
10. sep 2010

@jacka ..........jasné, že som chcela prečítať, nech viem čo si píšu takí 4-roční 😀 😀 😀 😀 😀 .........čo idete poisťovať??....dom?...

jacka
10. sep 2010

@leninka75 ........ 😀 😀 😀 ...tak to by musela byť zaujmavé 😀 😀 🙂 .....sa nauč ich jazyk..potom naučíš nás 😉

nie dom.......detičky 🙂

jacka
10. sep 2010

ideme trochu von pokial neprší...len ked sme vonku...tak.....niekto mi tam chyba ☹ 😉 ........ale som rada že je tam spokojný.......ráno som ho bola budiť....tak jemučko..stále nič....poviem potichučky....školka volá....vyletel ako streal 😕 😕 🙂

leninka75
10. sep 2010

@jacka ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .........aby sa zajtra maťko nezobudil a nezačal ťahať do škôlky 😉 😉 😉 😉 😉 .........a vonku pozor na kaluže 😉 😉 😉 ....aby zasa nebola voda v plienke...

aninka29
10. sep 2010

ahojte 🙂
@leninka75 jéééj,to je pekné...to by som aj ja chcela vedieť čo tam Vilko Lilke napísal 😵 ....aaaale však Lilka určite vie 🙂 ..to je medzi nimi,zaľúbencami 🙂
Sabuška spinká,ja som to tu tiež trochu skultúrnila,tak ako jacka 😀 ....a keď sa zobudí,tak hajde do mesta...a potom pre Simušku do škôlky 🙂

aninka29
10. sep 2010

krúžky u nás by sa mali začať už teraz v septembri...zatiaľ som neplatila nič....to až keď prídu tie tetušky,čo ich budú učiť...ale prihlásení sme,to je základ....len dúfam,že prihlásia rodičia aj ostatné detičky...lebo zatiaľ je len Simonka a dvaja súrodenci.
ešte som chcela...včera tam bol taký "múdry" otecko...jeho syn chodí do veľkej triedy...a pýtal sa na tú angličtinu....že minulý rok sa mu nepáčilo,že učia deti hravou formou,lebo sa skoro nič nenaučil....tak som sa otočila,lebo sedel za mnou..a vravím mu..".že čo chce od 4ročného decka.....akou formou sa majú učiť,keď ešte nevedia ani čítať,ani písať....a určite by jeho dieťa nebavilo iba sedieť a počúvať" 😝 😝 😝 😝 ....dili 😝

utka
10. sep 2010

Ahojte.
Dnes mám trošku voľnejšie...zatiaľ.
Výsledky som mala v utorok ukážkové...299 tis. Ale do kedy???
Zajtra chceme ísť niekam na výlet a v nedeľu prídu naši skolaudovať obývačku 😉.
Koľko sa u vás platí školné, strava, ZRPŠ a práčovňa? Ak sa to u vás platí...

leninka75
10. sep 2010

@aninka29 .....si mu dobre povedala!!!! ......zbožňujem takým mudrlantov!!!!......ale čo vieš možno má geniálne dieťa čo vie aj písať aj čítať 😀 😀 😀 😀 😀 .........ideš sa túlať po obchodoch? 😵 😵 😵 😵

@jacka ......ani Maťka si nemala poiteného?...

@utka ......super správa!!!!.....držím palce, aby sa to nepokazilo!!!!.....aký výletík plánujete???......u nás je školné 8 eur, strava 1,06 eur/deň a ZRŠ tiež 8 eur.........a to je vsio čo platíme......ako viki v škôlke???.......

jacka
10. sep 2010

@aninka29 😀 😀 😀 ..dobrá si........ono to tým chlapom velmi asi nepáli...či čo 😀 😀 😀 juj som sa narehotala ako si ho zhodila....z kona 😀 😀

@utka ..super .....musíš byť optimistka........a my sme s tebou...že to bude stále len a len lepšie 😉

u nás je školné 12,24......a strava 1,13 na den..........................tak kukám že sme na tom najhrošie.....síce ešte utka napíše....tak budem asi oči očiť kolko je to v BA

leninka75
10. sep 2010

aký som ja mala dnes mňamkový obedík 😵 😵 😵 😵 😵 .......zemiakový šalát...fakt sa im teraz podaril......a vyprážané rebierko........ešte by som si teraz pivko dala.......... 😀 😀 😀 😀

jacka
10. sep 2010

@leninka75 .................mnáááám zemiakový šalát 🙂 🙂 🙂 ...................top sa ako robí vyprážané rebierko?:....nevieš?...to som ešte nepočula...by som aj ja urobila?

aninka29
10. sep 2010

ahojte sme doma....

@leninka75 boli sme v stavebninách....nákupy pre moje potešenie nás čakajú zajtra 😵 😵
u nás sa platí za zrpš 35eur to je na rok...aj u vás je na rok?....

@utka teším sa s tebou za dobé správičky 🙂 🙂

aninka29
10. sep 2010

idem trošku von zo Sabkou,kým neprší

leninka75
10. sep 2010

@jacka .......kus mäsa na kosti obalený ako rezeň a vysmažený......a vôbec nebol mastný 😵 😵 😵 😵 .....

@aninka29 ....áno aj u nás je to narok.......že stavebniny....ideš niečo budovať??

jacka
10. sep 2010

@leninka75 .....a bolo to fakt dobré???.....žeby som to skusila v nedelu???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre