Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
17. sep 2010

Dobru nocku... 😔

utka
17. sep 2010

mirri, príď!!!

mirrinka
18. sep 2010

utka,ja som už na ceste,dúfam,že už vyváraš a vypekáš 😀 😀 😀 😀 o chvíľu ti zvoním pri dverách 😀 😀 😀

pekné ránko prajem 🙂 (aj keď u nás je to ránko strašne zamračené )

utka
18. sep 2010

mirrinka, no kde si?
Mám pre teba zlú správu...nemáme zvonček. Ale karfiol už je vypražený a čaká na teba.
Dnes sme boli na nákup y minuli sme skoro 100€ na krpca.

mirrinka
18. sep 2010

utka,nejako ma prešla chuť na karfiol,tak som si doma spravila zemiakové placky 😀 😀 😀 😀 😀
tak to Viky bude aký fešáčisko..... ja sa už tiež musím vybrať na nákupy,lebo z tričiek s dlhým rukávom sa stali tričká s trojštvrťovým rukávom 😒

utka
18. sep 2010

mirrinka, placky by som si dalaaaa...
No neviem, či bude fešáčisko, ale snáď. Boli sme v Kik-u, ale tak tam zdvihli ceny, že až ☹.

jacka
19. sep 2010

ahojte.....
ja už mám skoro navarené....ešte kuriatko upiecť a hotovo 😉

vieme niečo o letty..... 😕

@mirrinka ...aj my máme také rukávy ☹ ....neviem kedy tak rýchlo vyrástol 😔 ......aj tepláky sú také 😔

@utka .....aj ja som chcela do KIK-u...ale ak tam zdvihli ceny tak skončím u čínanov 😝

leninka75
19. sep 2010

ahojte!!!...............kukám, že sa tu nakupuje 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............pridávam sa, včera sme lilke kúpili koberec do izbičky 😵 ....taký do fialkova s kvetinkami............niekedy nafotím...snáď... 😀 😀 😀 😀

to mi nehovorte ani zo srandy, že kik zdvihol ceny ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .................šak to bol môj obchod ☹ ...........

dnes si ideme zaplávať do teplej vodičky tu u nás do kúpeľov 😵 😵 😵 😵 ............

skoro navarené!!!!............kuracie stehienka na kyslej kapuste.............

letty sa zatiaľ neohlásila................

letty86
19. sep 2010

ahojte 🙂
včera som nestihla kuk, ale mám lepšie správy, prietoky sa zlepšili, tak sa len tak potichu teším,aby som to nezariekla, idem zas v pondelok, tak uvidíme...vravela, že liečbou sa to zvykne upraviť, aj naďalej mám brať injekcie, magne a aj železo, lebo ho mám málo....tak som sa trošku ukľudnila, lebo som bola celá napätá 😒 ...ja som sa cítila celkom fajn, len bábo mohlo dostávať málo živín a človek to nejak neviem ovplyvniť, tak je to také na nervy 😒
tak som zvedavá, ako zajtra...ste zlatučké, že na mňa tak myslíte 😵 😵 😵 😵 😵
už sme aj postieľku poskladali 😵

utka
19. sep 2010

Ahojte!
naozaj mám pocit, že je v Kik-u všetko drahšie. Podľa mňa je dať za otepľovačky 14€ veľa. No síce som kukala na mimibazare a tam sú ešte drahšie. Kúpila som Vikimu takú superskú prechodnú bundu. Neviem, čo je to za materiál, ale je to taká, čo by ju nemalo prefúkať a stála 20€ 😠 ...Manžel takú má a je superská. Aj ja si takú zháňam.
A napríklad súprava tielko a slipy za 5,50...aj to sa mi zdá veľa, nie? Však tam boli super ceny a my sme chodili do Kiku ešte do Rakúska, keď neboli na SK.
No idem vypnúť mäsko a už mám aj ja obed navarený...

utka
19. sep 2010

letty, tak to sme radi, že sa to zlepšilo...budeme na teba myslieť a držať ti päste!!!

utka
19. sep 2010

No dneska ste toho bohvie čo nepopísali 😉

utka
20. sep 2010

Ahojte!
No kde ste sa stratili??? Už nie je víkend!!!

utka
20. sep 2010

Tak toto sa tu čo deje??? Kde ste všetky???

letty86
20. sep 2010

@utka ahoj 😉
veru, žienky, kde ste????
ja som dnes bola na kontrole, aj dnes sú prietoky v poriadku 😵 😵 😵 😵 , tak som rada
idem zas v piatok na kontrolu....dnes večer odchádzajú moje lásočky k svokre, som pôvodne nechcela ísť, ale vracajú sa späť vo štvrtok, tak pôjdem aj ja, doma by som sa asi dosť nudila 😒

utka
20. sep 2010

@letty86 tak to je super, že si ty, bábo a prietoky v poriadku.
Tak si užite výletík. Papa

letty86
20. sep 2010

@utka dakujem, aj mne sa uľavilo 😉 , taký mini výlet, potom už len doma budem sedieť a čakať 😉

denisenko
20. sep 2010

@letty86 tak fajn, že ste ok.. 😉 ešte si chvilu pobudni vo stave Kinderko..... 😀

baby, aj mna z tých nákupov už bolí hlava.....tričká s dlhým rukávom máme ešte v lete kúpené....že na 5 rokov, som sa poistila, horšie sme na tom s topánkami, ale za zimné 80 eur sa mi zdá moc....... 😝

Denisko je druhý týžden v školke, a už začal kašlať a sopliť..... 😠 ja fakt neviem, kto to tam vždy donesie...... 😝

idem mu urobiť na večeru palacinky, ale ešte sem kuknem jedným okom......mi povedal, že maminka, aby ti nezhoreli.... 😀 😀 😀 😀

utka
20. sep 2010

deni, aj u nás je to tak. Ráno s ním chodá manžel do škôlky a každý deň sa rozčuľujem, koľko je tam chorých detí...
Chápem, že ich nemajú kam dať, ale potom to tak vyzerá a sú všetky na striedačku choré...

utka
20. sep 2010

Chcela som napísať rozčuľuje...
Dobrú noc!

leninka75
21. sep 2010

ránečko!!!........a čože sa včera dialo??? 😨 .......

@letty86 ......moc sa teším, že sa prietoky "umúdrili"!!!! 😵 😵 😵 .........juj ty už to máš za pár!!!.....teraz neviem či povedať super alebo ešte nieeeee, nech je ešte v brušku 😕 .........

@denisenko .......a nezhoreli??? 😀 😀 .........dobrá pálka za detské topánky!!!.......veru aj ja musím kuknúť ako sme na tom s botkami 😒 ........

@utka .......to bude asi problém všetkých škôlok!! 😠 .......aj u nás je to tak.......a u nás aj choré učky roznášajú detičkám bacily ☹ ..........

jacka, čo bolo včera na poradni???........ako ste zvládli očkovanie??? 😕...........

zuzula20
21. sep 2010

Ahojte dievcata jacka ma pokazeny pocitac, takze sa tu asi nejaky cas neukaze, pozdravuje vas.

leninka75
21. sep 2010

ja som bola včera na poradni.....zasa tam nebol Dr......tak ordinovala sestrička........robila mi výter 😅 😅 😅 😅 😅 😅.......vypísala materskú a poslala ma na prietoky ...............tie boli OK....nejako sa u nás na pôrodnici zmodernizovali......pekná farebná miestnosť, lepšie sono a dokonca monitor oproti posteli, na ktorom som mohla sledovať mimčo 😵 😵 😵 😵 😵 😵.......a už som objednaná aj na predoperačné ☹........

utka
21. sep 2010

Ahojte.
leni, tak je dobre, že je všetko OK. A akú máte šikovnú sestričku, poradí si aj bez lekára...

leninka75
21. sep 2010

@utka ..ahojky 😉 ......v nedeľu som na teba myslela......kedysi dávnejšie si uvažovala o relaxačnom pobyte v kúpeľoch v Nimnici........v nedeľu sme sa tam boli kupkať v bazéne a len som oči otvára ako je to tam krásne prerobené.....teda bazén samotný ani nie, ale šatne a vyrobili pri bazéne nové wellness centrum s vírivkou, rôznymi saunami, je tam nejaký ľadopád, rôzne kúpele (bylikový, bahnový,....), masáže atď.....a je to za celkom prijateľné ceny......ani som nevedela čo všetko máme pod nosom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............

aninka29
21. sep 2010

ahojte žienky 🙂 ...ja mám taky tak pokazený pc 😝 😝 😝 ...teda niekedy sa mi ho podarí naštartovať,ale to do neho musím kopať trieskať....och..nervná som z toho 😠 😠 😠

@letty86 som rada,že ste s bábom v poriadku 🙂 🙂 🙂

žienky..aj u nás je ten Kik,či ako sa to volá.......ešte v živote som tam nebola.....snádˇ niekedy zablúdim aj tam....
nás čakajú nákupy cez víkend 😵 😵 😵 ..a som sa rozhodla,že už kúpim Simuške bundičku na zimu....videla som takú kráááásnu v Hmku,aj ju skúšala...len som si povedala,že je ešte skoro ......ale čo..kúpim a bude pokoj 🙂 ...a čižmičky riešim tiež....ale videla som v nexte krásne čančané pre obe holky..tak im asi objednám...pre Simušku také tie prechodné na suchú zimu.....do snehu má z minulého roku,ale ako sa poznám aj tak jej kúpim nové 😀 .....ja som totižto pacient 😀 😝 😝 😝 ...
neviem sa dočkať nedele,príde domkov manžel......viete čo kúpil Simonke?..ma šlo rafnúť...skateboard .....však nech si nohy doláme

utka
21. sep 2010

jacka, aninka, čo robíte s tými PC? Asi ste ich prehriali 😀 .
aninka, tak to iný darček kúpil manžel Simuške...

leninka75
21. sep 2010

aninka a simka ešte ráno plače??..........

aninka29
21. sep 2010

@utka asi 😀 😀 😀 😀

@leninka75 dnes neplačkala...už vo dverách ju čakala jej kamarátka....tak sa Simi tešila.....vraví "dnes bude báječný deň" 😀 😀 😀 ....skoro mi aj pusinu zabudla dať 😀 ....a včera tiež neplačkala,akurát trošku doma mala slzičky na krajíčku.............dnes majú prvý krát ten kreatívny krúžok,tak som zvedavá,že čo to bude,ako to bude
dnes vyrazím z domu trochen skôr.....pôjdeme peši so Sabkou.....cestou sa chcem zastaviť u tety kaderníčky,objednám Simušku na cvaky cvak.....som sa rozhodla,že ju nechám trošku podstrihnúť....urobila by som to aj ja....ale chcem Simke urobiť radosť,aby bola dôležitá veľká slečna 😵

utka
21. sep 2010

Jaaaj, už by som šla domov...ešte takú pol hodku vydržať! 😒

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre