Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. sep 2010

Ahojteeee...
letty, ďakujeme pekne. Dúfam, že to tak aj bude. Už nech je december!!!
Všetko sa na nás valí.
V stredu ide mamina na operáciu, má pruh...
Ja som bola dnes na kontrole, zase o ničom tie moje doštičky. Asi som ich zariekla...
Vikinkove problémy...no stále niečo...ani sa nečudujem, že mám nízke trombocyty, keď nie som psychicky v poriadku
☹.

denisenko
27. sep 2010

@utka veru utka pravdu máš, psychika urobí strašne veľa...... 😖 aj ja len tak pesimisticky dnes....vonku prší, z nosa mi tečie ako z vodovodu, v hlave mi praští ....Denisko je na tom taky tak, okrem toho ešte exém na oboch líčkach až taký bordový a nikto nevie z čoho.......tatinko robí v daždi...a kocúrovi švitorí......naskakuje na steny a lieta po izbe.....zabudla som na niečo?????? 😠 😠 😠

baby, rýchlo dajte do poriadku tie vaše PC, nech to tu ožije.... 😅

letty, už by si mohla aj rodiť, že? tak to ti nezávidím, to posledné čakanie je najhoršie.....ale držte sa 😉

utka
27. sep 2010

Deni, veru, tá psychika...
No nie je ani tebe čo závidieť...

denisenko
27. sep 2010

@utka veru, veru....jesen nie je trikrát príjemné obdobie....aspon u mna nie.....keby sa dalo prečkať do leta ako medved , zalezený v brlohu......... 😖 😔

a to ešte aj Denisko vstal s plačom a taký ostal upišťaný, jaj to bude zas pekný večer...... 😔

utka
27. sep 2010

My sme boli dnes u lekárky, tak som s Vikim doma asi do utorka...
Našťastie nemá teplotu, tak dúfam, že mu to rýchlo prejde.

utka
27. sep 2010

Dobrú noc! 😔

leninka75
28. sep 2010

ránečko!! 🙂 🙂 🙂 ................

@denisenko ........ja by som tiež najradšej mala stále leto, ..hlavne my chýba slnko a teplo............a tie jesenné nálady ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...............no koniec.........a k tomu ešte teraz tie moje pobláznené hormóny a zitka-nervozitka 😝 😝 😝 😝 😝 .........s tým domčekom budete tak ako mi, tiež máme u svokrovcov samostatné podkrovie a úplne náhodou včera začal muž maľovať chodbu na žlto-oranžovo, zostala mu farba, tak hodil aj krb na oranžovo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..........nisko je zlatý, že pokrčil palčeky 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ................rýchlučko sa vyliečte obaja!!......asi nechodíš ani do práce....

@utka ..............a už to tak nádejne vyzeralo s tými tvojimi doštičkami!!!................tuším si mala 2x po sebe také dobré výsledky, že?...........a keď viki absolvuje tú novú škôlku vráti sa do strarej???............držím palčeky, aby to pomohlo!!.....a tiež sa rýchlo vyliečte!!

letty..............uf cítim sa všelijako len nie v pohode, všetko ma tlačí.............už som riadne ťažká a cítim to na kĺboch, bolia ma hlavne kolená................nestačím s dychom............no poste nie je to taká pohodovka ako pri lilke!!! ☹ ......laurika mi stále tlačí na močový mechúr, tak stále behám na wc 😀 😀 😀 ................na jednej strane by som chcela, aby to už bolo za mnou, na druhej strane, aby bola laura v brušku čo najdlhšie .................

leninka75
28. sep 2010

včera som nejako nestíhala.......to viete žena na materskej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .........................ale mám doma aj lilku, lebo je tiež stále nejaká ukašlaná, tak som si povedala, že celý týždeň budeme domka sa liečiť......veď aj to počasie je na dve veci 😠...................

utka
28. sep 2010

Ahojte...
leni, vyzeralo to nádejne s tými doštičkami a vidíš... ☹.
Viki sa potom vráti do starej škôlky, len musí chytiť ten návyk, že musí cvičiť...

leninka75
28. sep 2010

hurá..cukina obalená a vypražená...len zjesť 😅 😅 😅 😅 ....

utka
28. sep 2010

leni, mňamku si robila aj ty...ja som varila krémovú cesnačku s chrumkavým chlebíkom a bolognské špagety...

denisenko
29. sep 2010

dobré ránko.... 😉 Denisko v školke, tak mám konečne volný čas pre seba....aspon si po mesiaci dofarbím vlasy... 😀

@leninka75 samozrejme, že chodím pracovať....to by som musela byť na umretie, aby som nešla 😝 ešte 5 týždnov a koniec....vydržííííme...... 😉 už to máš za pár, že? 🙂 a kde bude Lilka ked budeš v nemocke?.......musí mať radosť, že može byť s maminkou doma..... 😉

@utka to bývaš často na OČR, či sa mi len zdá???? nemajú námietky v robote??? my sme ešte stále zahuhnaní, des... ale dala som mu pár dní pleumolysin ....tak už aspon nekašle ako starý hrniec.... 😀

baby, kde ste????

denisenko
29. sep 2010

a čo som tu dnes sama??? 😠

leninka75
29. sep 2010

ahojte!!.................nie si tu sama deni 😉 ...............varila som polievočku a vlastne sme aj dlho spali 😔 ...................kukám, že ty máš 5 týždňov do konca práce a ja do pôrodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀.............to vieš, že lilka je rada, že sme spolu doma!!!.....len ja toho moc neporobím ☹................keď budem v nemocke, dúfam, že bude zdravučká, aby mohla chodiť do škôlky a pokiaľ nepríde muž z práce tak bude pri svokre..........

utka už dnes išla tuším do práce................

denisenko
29. sep 2010

aj ja varím....teda pečiem slivkový koláč....po sto rokoch...už mám vlasy nafafrbené, aj ked to nevyšlo tak ako som chcela.... 😢 nohy oholené...hned po obede ide tatinko pre Niska a pádlujeme do mesta...na vlaky......a dnes sa chystám urobiť konečne aj nejké vlakové foto....teda ak nezabudnem, ako vždy 😀

leni a už si zbalená? my sme rozhodli že celé leto bude Denisko u svokry..... 😖 aspon u susedov sú deti, tak nech má nejaké detstvo....aj ked mne sa to zdá také krkavčie...... 😖

leninka75
29. sep 2010

@denisenko.........tie nohy a iné oholiť by bodlo aj mne 😀 😀 😀 😀 ..............ešte nie som zbalená, ale myslím na to 😀 😀 😀 😀 .........to sa idete len tak povoziť na vlaku???......akú si si dávala farbu??..............veď uvidíš ako to bude nisko v lete zvládať.......a nie je to krkavčie veď myslíš na jeho dobro 😉

leninka75
29. sep 2010

som v šoku...moje dieťa sa samo prezlieklo, umylo si zuby a učesalo sa 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 ............a ešte mi aj čaj priniesla, že isto som pri PC smädná 😅 😅 😅 😅 😅 ...............ešte keby sa takto sama aj pohrala, tak mi už ku šťastiu nič nechýba............ 😀 😀 😀 😀 ...............ba vlastne ešte ju naučím variť kávu 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. sep 2010

@leninka75 to ti ešte kávičku nevarí???? našťastie, Denisko je zvyknutý sa sám hrať, takže je to fajn..... 😉
dávala som si medenú od loreál ale vyšlo skor na medeno-gaštanovú tak o dva odtiene tmavšiu ako bola predtým....ja radšej medeno zlatú. kedže moje sú gaštanové.....potom sme s Niskom rovnakí.... 😀 😀

denisenko
29. sep 2010

ja som bola v šoku včera...tatinko naučil Deniska si poskladať veci.....a celkom pekne....ked teda chce... 😅

leninka75
29. sep 2010

@denisenko ..na druhýkrát sa hádam podarí 😉 ................no vidíš občas je z tých chlapov aj úžitok 😀 😀 😀 😀 😀 ....

denisenko
29. sep 2010

@leninka75 že???? 😀 ale som to donho hučala týžden...až potom sa stalo..... 😀 😀 😀 😀 idem hodiť make up a šupky dupky brázdiť obchody........ 😀 😀 😀 😀
tak zatial...... 😉

leninka75
29. sep 2010

pa deni ..a uži si to 🙂

utka
29. sep 2010

Ahojte...
Nie, nešla som do práce. Až budúci utorok idem s Vikim na kontrolu. No som na OČR tretí krát tento rok. V práci zatiaľ nefrflú, ale keby aj, tak čo? Nemám kam Vikiho dať...A okrem toho už aj mňa bolí hrdlo ☹.

utka
29. sep 2010

Dnes sme prezliekali perinky a tu je môj veľký pomocník...

letty86
29. sep 2010

ahojte

@utka šikovného máš pomocníka, len ho pekne uč, nech má potencionálna nevesta radosť 😀
@leninka75 lilka berie zodpovedne úlohu staršej sestričky a tak sa snaži, zlatá....jaj, to cikanie aj mne lezie na nervy a hlavne v noci 🙄 , nie vždy viem potom zaspať ☹ a páli ma záha, to je teda riadne hnusné 😠 a čo ešte, no kríže ma bolia a taaaak
dnes som bola na kontrole, vyšetrila ma, tak vraj to už pomaličky vyzerá na pôrod, ale nech ešte týždeň vydržím, tak idem na to 😀
@denisenko aj tak musíš mať krááásnu farbu, ja také môžem 😉
posielam bruško, hlava sa nezmestila 😀 😀 😀

denisenko
29. sep 2010

@utka no šikulka malá, naozaj.......ale ide mu to parádne, aspon mamine pomože 😉 veru, nikdy nevieš, kedy sa mu to zíde...... 😀
@letty86 pekné bruško, ani by som nepovedala, že už rovno pred...... 😉 konečne nejaké bruškaté fotečky....žeby sme sa mali inšpirovať???? 😀

denisenko
29. sep 2010

a čo už nikto nepríde??????tak dobrú nocku, maminky....... 😉

utka
29. sep 2010

No veru, šikovný je. On veľmi rád pomáha so všetkým...Bude ssa mať pri ňom dobre jeho žienka 😉.
letty, to už ideš rodiť, ale bruško ešte veľmi veľké nemáš...Tak držíme päste, nech to ide ako po masle a nech to všetko dobre dopadne...
deni, žeby inšpirácia??? 😀

leninka75
30. sep 2010

ahojte!! 🙂 🙂 ...................
@denisenko ...........pekné fotečky na FB 😉 ...........niskovi sa páčilo???........boli aj dáke nákupy??? 😵 😵 😵 ....

@utka ..............nepožičiaš takého dobrého pomocníka??? 😉 .......................

@letty86 ...............juj letty, aké malé bruško 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...............to ja som oproti tebe slonica!!!................záha ževraj riadne páli pri chlapoch, a tebe to sedí!! 😉 .............juj takže to už môže prísť hocikedy.....ja idem v pondelok na poradňu, potom ešte krvný obraz, predoperačné a anesteziológia...........brrr tiež sa mi to kráti ............

leninka75
30. sep 2010

no nič dnes sa tu asi moc nezdržím......o chvíľu príde sestra.........ako hovorí aninka...popletkujeme 😀 😀 😀 😀 ...........a potom mám naplánovanú nejakú robotu................krásny deň...pa, pa

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre