• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
no ty brďo......som vyšla von.........a je normálne že horúco :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. máj 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kde ste ktoooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
túúúúúúúúúúúúú...musela som riadit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale Matko už behá po vonku...tak sa ideme trochu prejst...ale ja prídem :slight_smile:

fuj aj tu je už hic...do večera sa spotím ako .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leninka....haloooooooo :slight_smile:
18. máj 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :wink:

to čo je dnes :grinning:

jacka tu siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:
18. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sa nejak míňame :frowning2:
18. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzerá to tak.... :sweat_smile: :sweat_smile:
18. máj 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ste vonku,jacka?
my sme sa už stiahli..nenormálne horúco je :sunglasses: ...........sme spapali polievočku......Simka sa hrajká s deťmi,popapá druhé jedlo a uložím ju spinkať :wink:
18. máj 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie už spinkáme :pensive:
18. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nám sa tu nejak zatahuje...slniečko sa schovalo...ale teplo ostalo...dufam že nepride žiadna burka :sweat_smile:
18. máj 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je to na nevydržanie :sunglasses: ..........ale som rada, že je tak teplúčko.................ale večer by mohlo tak fajnučko popršať :wink:

idem robiť čučoriedkový koláčik :slight_smile: ...........manža nedá pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam...ja som akurát dojedla posledný kusok z oslavy....a ešte by som si dala :sweat_smile:

tu to vyzerá všelijak..len normálne nie..dusno...raz slnko..raz oblaky...tak ja sa v tom nevyznám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Simka už spinká :pensive:
18. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nikde :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Konečne som sa sem dostala. Doobeda sme boli v meste trošku pobehať a teraž Viki konečne zaspal. Ešte síce dováram obed na zajtra, ale zž je pohodička :wink:. Idem si vás prečítať :wink:
18. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sommmmmmmmmmmmmmm :wink:
robila som koláčik :wink: ............už je to hotovo,len vychladne piškota,ponatieram a finito :slight_smile:

Simonka nespinká :unamused: oddychuje :slight_smile:

Utka a čo ste nakúpili? :wink:

ja sa chystám do mesta zajtra :slight_smile: ......zase rozbiť nejaké euráčiky :grinning:
18. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne... :angry:

ja idem s MAtkom von.....aj tak tam dlho nevydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, bola som u doktorky kúpiť si tie čínske preparáty a potom v športovom obchode si kúpiť botasky...A Viki sa prvý krát viezol električkou :wink:
18. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, ak Simonka ešte kašle, tak jej skús kúpiť Kalciový sirup. Je síce hnusný, ale veľmi pomáha. Ja som ho dnes tiež nasadila Vikimu, lebo pokašliava a má trochu spolíky... Neviem z čoho, le asi z klímy v aute :frowning2:
18. máj 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ...klima je mrcha..treba dávat bacha....a ako si dostala do neho ten caliovy sirup...Matko už druhy krát ani pusu neotvoril :angry:

a čo páčilo sa mu v električke?? :slight_smile:
18. máj 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ja nemám našťastie problém s papaním liekov...Síce dnes poobede vymýšľal, že ho nechce, ale ja som zavolala "zlého uja, čo berie neposlušné detičky" a hneď otváral pusu ako vráta :wink:.
No a v električke sa mu veeeeľmi páčilo :slight_smile:.
18. máj 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nás sa nejako zatiahlo :frowning2:. Snáď nebude pršať. Ešte chceme ísť von, keď sa drobec zobudí. Ideme bublifukovať :wink:
18. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy ste... :angry:

my sme už najedený..... :slight_smile: :wink:

haloooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som kočky :slight_smile: ......pred chvílkou sme došli domkov............nakoniec som bola v meste dnes :wink: ...........chcela som si kúpiť nohavice trojštvrťaky...........akože vyzerali pekne,ale keď som ich obliekla tak moj manža dostal záchvat smiechu zo mňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a ja tiež,lebo som v nich vyzerala ako pindolína origoš :grinning: :grinning: :grinning: .................ale kúpila som si krásne tričko :dizzy_face: a šlapajdy :dizzy_face:

vraj má pršať v noci :unamused: a vraj hlásili aj krupobitie :unamused: .............tak neviem, lebo u nás to na dážď vobec nevyzerá :unamused:

utka ďakujem za tip..........zajtra pojdem kúpiť ten sirup :wink: vyskúšame :wink:
18. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééééééééééééééj jacka má new foto brušinka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásne veliké :slight_smile:
a Maťko má nový strih :dizzy_face: mafiozo sladučký :dizzy_face:
18. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo sa stalo maličkému jacka? :confused: čo mu stálo v ceste?
18. máj 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeeeee!!!
aninka, kto je pindolína :wink:?
jacka, super bruško...
18. máj 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka dakujem.....ved sa mi švagor smeje...že som tučniačik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Matkonevie chodit..on stále uteká...a podkol sa ...podkol sa a rovno na pen...som myslela že má aj hlavu rozbitu...no naštastie je len hrča :confounded:

letny strih...ako každy rok... :slight_smile:

idem pomaly aj ja do hajan :slight_smile:

dobru noc :pensive:

ani bodaj by ti ten sirup chcela pit..fakt lieči :wink: ......pa pa. :pensive:
18. máj 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani u nás to nevyzerá na dážď... Nech zajtra neprší, lebo ja idem autíčkom na kontrolu :wink: ... A nerada šoférujem, keď je daždivé počasie
18. máj 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, dobrú nôcku.
aninka, no ten sirup je fakt hnusný, ale pomáha :wink:
18. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok