• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

14. decembra 2017 
ahojte....

@utka ......tak tomu s tými vecami pod postelou aj verím.......ale tej rakovine :sweat_smile: ..čo ja viem....v prvom rade je to hlavne v hlave :wink: ........................a to tie krvinky ti chce ako vyliečiť?......aj tu arytmiu ..ako odrstránila?......som zvedava :wink: ....ja neviem ako liečia liečitelia :pensive:

čo je s letty???????
13. okt 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!...............tak včera prietoky aj CTG sú v poriadku, len nejako mi treba ustrážiť ten tlak a vydržať aspoň do ukončeného 38. tt, potom už môže lara na svet :wink: ..........a pýtala som sa v nemocnici aj na prirodzený pôrod lebo môj dr. hovoril, že by to šlo, ale povedali mi, že v PB nie lebo nemajú vybavenie pri prípadných komplikáciách a ak tak najbližšie v TN..................a ešte som skoro padla na zadok keď mi povedali cenu za noc v súkromnej izbe......že 1000,-Sk. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ...................ich môžem kašlať!!!!.................

@utka ...............to je teda zaujímavé s tou liečiteľkou!!!................ako dlho už ku nej chodíš???..........lebo tie veci ti nevyliečila na jednom sedení?? :confused: ..........................a čím vlastne lieči???

@jacka ..............takže budete mať dvoch žrútov na peniažky (autá) :frowning2: ..................a tebe sa ako darí???............už smeťáky nechávaš na pokoji??? :wink:
13. okt 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 .............................mám smietiakov plný dvor :grinning: :grinning: :grinning: .................ale nie naozaj :wink: .....celkom sa snažím......akurták včera ked som cchela zacuvať domov tak som doslova zacuvala do domu....ale nič sa nestalo :wink: ....ked tu je to tak blblo samé autá hore dole......dávať bacha na všetko......ale čo už ...učíme sa celý život.....dom stojí.....auto je celé..čo viac si možem priať :grinning: :wink: .....................................veru další člen rodiny - žrut bude na svete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:

tak že ideš ako rodiť?.....sekciou?......v BB sa rodí prirodzene po 2-3 rokoch od prvej sekcii........super cena ...dakujem pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
13. okt 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto nám pošle slniečko?......... :frowning2: .........no Peťko je zas na zemi...... :angry: :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..........bude sekcia......na 100%.......jej tak sa ti zasa podarilo s autíčkom čarovať :grinning: :grinning: :grinning: ................peťkovi sa na tej zemi asi moc moc páči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ................chytáááááááááááááááj :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
13. okt 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ....noooo darí sa mi darí šoferovať....a nepokaziť nič :grinning: :grinning: :grinning: ........................slniečkoo nejak dlho letííííííí :wink:

a už na sekciu máš termín....či je ešte čas????

vieme niečo o letty?
13. okt 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ...........nie nemám ešte termín.....ešte nemám všetky vyšetrenia....................koľko sa už letty neozvala???...........ozaj a aninka s babami ako, nevieš???.............čo im vlastne bolo??
13. okt 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes nejaká na dve veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .................ani rozmýšľanie mi moc nejde................to bude tými šialenými lilkinými hrami :angry: :angry: :angry: :angry: .................
13. okt 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááááááááá....zabudla som.....pozdravuje vás aninka.......zajtra sem príde...tešíme sa :wink: :wink: ....už su baby zdravé.......dnes boli so Simi na odberoch zajtra na krčné......v pondelok školka :wink:
13. okt 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni....slniečko už došlo...trochu mu to trvalo ale je tu...... :sunglasses: :sunglasses:

aké šialené hry????..... :confused: :wink:
13. okt 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..to aké všetky vyšetrenia.........a to ťa budu v celkovej rodiť?......
13. okt 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty tu bola naposledy 11.10........hm....tiež by sa mohla každy den.......ked už má šibeničný termín :slight_smile:
13. okt 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
teda včera som sa rtu vobec nedostala......letela som rovno z roboty s De niskom k dokine, boli sme objednaný a potom zas do roboty...takže ani neviem ako som sa stihla v tom fofre naobedovať :angry: Deniskovi sa ten exem poriadne zhoršil, mastičku na to nám vraj nedá, lebo to čo mal je poriadne silný kentus.... :frowning2: takže vraj len musíme odsledovať, na čo nové dostal alergiu....bud jablká alebo rajčiny.....ale ako som dnes videla...asi jablká,,lebo zjedol a vyzerá strááááášne..... :pensive:
@leninka75 moja kámoška rodila vtedy ked ja deniska....ona mala cisársky v lokálke a vobec jej to nezabralo, museli jej počas rezania dávať úplnú....no paráda.....ked sya ti telo preberie uprostred rezu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: držím ti palceky :wink:
13. okt 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a to kto ťa odporučil k logopédovi???lebo aj Denisko strašne zle rozpráva.....L mu ide len také makke a R ráčkuje po nemecky.....ked sa snaží tak aj pekne povie, ale to ho musím 300 x opraviť každé slovo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: dali ti tipa v školke?
13. okt 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tebe dali aerius??????tak ja už naozaj nič nechápem....my ho máme od kožnej na atopický exem a alergiu....no ako vidím, všeliek na všetko..... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. okt 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ..............také hry stále dookola.....na doktorku,na škôlku...................a stále to isté niekoľkokrát :angry: :angry: :angry: :angry: ..............ešte potrebujem interné a anesteziológiu...........dúfam, že to do chrbta zaberie ako pri lilke......

@denisenko .............a čo potom bude môcť jesť z ovocia, keď by bol alergický aj na jablká?? :frowning2: ...........aj tu u nás sa párkrát stalo, že anestéza do chrbta nezabrala a museli uspávať :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...........

idem trošku poupratovať lebo keď mám lilku doma, to akoby tu bomba padla!!!!....pa, pa
13. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ešte mu ostali hrušky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to moje dieťa ešte spinká...od pol druhej.....no tatinko večer asi bude mať problém :grinning:
13. okt 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:...
Bola som u tej liečiteľky prvý krát.
jacka, keď nechceš, never. Toho chlapíka už poslali domov z nemocnice, že je koniec a ona ho zachránila. A žil ešte ďalších 20 rokov. Len nevedel čo od dobroty, tak začal fajčiť a piť a keď dostal raka druhý krát, tak sa už nechcel dať liečiť.
Ona lieči aj bylinkami, aj svojou zázračnou schopnosťou-rukami...
13. okt 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!
Ja teraz chodím do práce na šiestu, lebo potrebujem nahnať hodiny...Som myslela, že tu už niekto bude...nevadí. Tak pekný deň!
14. okt 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééé......

@utka .........to sa pekne dožil........len škoda že si to nevážil :pensive: ...........................a ako to u vás prebiehalo.......chytala tie postihnuté miesta?....či ako?.......a tebe bude tie krvinky ako liečiť?.......

ja som túúúúú...idem prezliecť periny.......len škoda že tu sa hmla drží až do obeda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. okt 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, dotýkala sa mi tých miest, na ktoré prišla, že nie sú OK. A bude mi liečiť krvné doštičky, nie krvinky. Povedala, že krv sa tvorí v kostnej dreni, tak musí nájsť kosť, ktorá to robí...zistila niektorú na hrudníku a rozmasírovala mi ju. Mám si ju natierať kostihojom. Potom mi masírovala miesto, kde je slezina a to si mám natierať nechtíkom... Uvidíme čo mi povie, keď pôjdem na budúce k nej...
Len sa mi zdá, že Viki zase nejako v noci pokašliaval :frowning2:. Asi som ho nakazila ja. Alebo to bude tým, že keď je vonku s tatinom, tak behá, lieta...spotí sa, potom zachladne a je to!!! :unamused:
14. okt 2010 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!................
@utka ..............teda utka je to až neuveriteľné!!!.......................nikdy som sa s takým niečim nestretla............držím palce, aby ti fakt pomohla!!! :slight_smile: .....................a ona je niekde z okolia BA???...............

@jacka .................si nejaká šikovnica!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...................mala by som aj ja do niečo pichnúť :unamused: ............škoda, že muž je v robote :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .........................u nás je tiež dnes taká hnusná hmla :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .................možno ani von nepôjdeme, ach tie lilkine sople :frowning2:

@denisenko ..............fíha, dosť mizerný výber...len hrušky!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. okt 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ....neviem čo mám s tými krvinkami :pensive: ......aj som nevedela že to takto funguje....takže na každe miesto iná mastička......juj no bodaj by ti to fakt pomohlo.....držím silno palčeky.....

aj si Vikimu niečo dala?.........ozaj .....v školke maju chlapčeka čo sa tiež tak volá......a velmi pekne ho tam volaju ...že Viktorko......velmi sa mi to páči :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. okt 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...a ty si ma čo predbehla.....pokial ja naťukám..... :grinning: :grinning:
14. okt 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..tak takéto všelieky su super :angry: :angry: :angry: .......

@leninka75 ...ja si už pomaličky riadim k vianociam...okná poumývané....ešte ostatok :grinning: :grinning:
14. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka .....to vieš šikovným patrí svet!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .................ale ja som šikovná len keď sedím pri PC :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...............inak som teraz jak veľryba na suchu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ............
14. okt 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......................hádajte čo?????
14. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto nechce hádať??? :fearful: :fearful: :fearful: ..................no dobre teda.....včera o 19:45 sa narodil Marcelko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ........3 200 g a 51 cm!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..........................Letty pozdravuje všetky herečky!!!................
14. okt 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok