• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

20. septembra 2017 
dobrú nocku jacka :pensive:

moj malinký zlatunký :dizzy_face: .........ale nie je sám :wink: Simonka tiež nevie chodiť :wink:

jacka,Tebe ide všetko do brušulka...........naozaj pekné bruško :slight_smile:................to ja rastiem všade :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale však nevadí :angry: :grinning:

no ten sirup fakt vyskúšam,a keď nebude chcieť tak ju tiež trochu bu bu bu postraším,ako Utka Vikiho :wink:
18. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka,a ako sa máš? je nejaké zlepšenie,odkedy berieš tie čínske lieky?
18. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz večer ho Viki zase pekne spapal...ale máme vždy hneď po ruke čajík, aby si ho mohol hneď zapiť :wink:
18. máj 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka, je zlepšenie, ale neviem, či z toho...
18. máj 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka to je dobrá správa :slight_smile:

idem ja off.....som sa napukala zeleninkovým šalátikom a je mi blééééééééééééééééé teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka a zajtra daj vedieť ako si dopadla na kontrole :wink:

dobrú nocku :dizzy_face:
18. máj 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú aninka. Jasné, že dám vedieť... Ak prežijem jazdu na aute :wink:
18. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste herecky???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ránko :slight_smile:

Utka držkaj sa...a aj šoferovanie zvládneš.... :slight_smile:

bubba a TY SI KDE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenika....ahoj :sweat_smile: :wink: .....

dobrá burka bola v noci :dizzy_face:
19. máj 2009 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ništ :confounded:
19. máj 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: aj u nas brutus burka a mala sa ani len neprehodila vnoci tak tvrdo spala :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

aká búrka,čo za búrka???????????u nás žiadna nebola :unamused:

akurát dnes máme zamračené :angry:
19. máj 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooo,nemám si s kým poklebetiť pri kávičke :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. máj 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z jednej strany už vyšlo slniečko :sunglasses:

kde steeeeeeeeeeeeeeeeeee?????????? :cry:

tak nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...............idem upratovať a variť
19. máj 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuu som.......sme tekali domov čo sa z ničho pustil dážd ......a pokial sme prišli...tak vyšlo :sunglasses: :angry: ...nech to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aninka nik tu nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........leninak je nezvestná...utka u lekára....a ostantné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :confounded:
19. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuuuuuu som.......sme tekali domov čo sa z ničho pustil dážd ......a pokial sme prišli...tak vyšlo :sunglasses: :angry: ...nech to... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aninka nik tu nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........leninka je nezvestná...utka u lekára....a ostatné.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :confounded:
19. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ništ...no teda....čo je vám dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás začalo pršať teraz :wink:...........ale hrozne dusno je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja už mám obed hotový :wink: aj upratané :wink: idem si ešte poprať ručne nejaké tričulá a mám veget :wink:

utka dojde :slight_smile: .......s leninkou,neviem čo je :unamused: žeby mala veľa roboty? :confused: ...........a ostatné :angry: nemám slov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ,len som odbehovala popri písaní,lebo Simka furt niečo potrebuje :wink:
19. máj 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem uspat Matka :pensive:

nám konečne začal fukat vetrík tak je celkom prijemne :wink:
19. máj 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simka asi spinkať nebude :unamused: .............ale ja by som si schrupla :wink: .............oddýchneme si na gauči :dizzy_face:

fuuuuuuuuuj..............hrozne dusno je,sa nedá ani dýchať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skoro zaspala pri malom :pensive: ..trochu vegetu....ved ja tiež nie som robot..od rána som sa nezastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už vegetím :slight_smile:
Simka si kreslí a robí mi bordel s koláčom :angry: .........však nevadí, že som dnes vytierala podlahu :angry:
19. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ...hlavne klud..ja som včera a potom vysypal na zem keksíky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ak chceš tak vám pošlem trochu veríka :wink:
19. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj,jacka bola by som Ti vďačná :wink:

už mám z toho nerv :angry: ..........buď nech prší poriadne,alebo nech neprší vobec......a nie tu sprchli dve kvapky a dosť :angry:
19. máj 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak chytaj :wink:

my sme to mali včera večer..ani dýchat sa nedalo..a v noci taká hrozna burka..bojim ,bojím :slight_smile: ..ešte ráno sa nedalo a teraz je von celkom fajn :wink:
19. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka!!!!...............chýbala som vám??? :wink:
19. máj 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka diky :wink: ...už cítim vánok,ale to som si musela pootvárať okná,aby bol aspoň aký taký prievan :grinning:
19. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni Ty kde si bola???????????? :wink:
jasné že si chýbala :dizzy_face:
19. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka ...no kde si bola...máš ospravedlnenku :wink:
19. máj 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani to tak skor :confused: :confused: ..len pootváraj..nech ti nalietaju dnu osy :wink:
19. máj 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok