• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
ahojky
@utka to je to naše zdravotníctvo :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ...a teraz čo??? :frowning2: ..nemajú nejakú náhradu za tú injekciu? :frowning2: :frowning2:
@jacka nestraš ma......veľa dievčatiek zo škôlky /si všímam všetko :grinning: / nevie povedať R...niektoré ešte nevedia ani rozprávať čisto,šušlú...tak sa tým utešujem...ale keďže si ma vystrašila,tak v piatok na kontrole poviem dokine
27. okt 2010 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...............nooo...nechcela som ťa vylakať.........ale ked jeden povie to iný hento.......tak neviem kde je pravda..............ja si to tiež všímam.....napr.som jednenu dievčatku nerozumela vobec nič....len ahoj ked mi povedala :sweat_smile:
27. okt 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrá kosa.....že -3 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....dnes asi pojdem s nimi poobede trochu von.....ked bude slniečko....uvidím čo to urobí :pensive:
27. okt 2010 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamky čo varíte...dajte tipa na zajtra...... :slight_smile: ...dakujééééém

ozaj...riešite už čo detom na vianoce?.....ja som s toho vymletá........ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...........Sabínke našej krásnučkej....všetko najlepšie.....vela zdravíčka...dobru sestričku......posielame pusinky..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré neskoré ránko..... :wink:
@aninka29 Sabínke všetko naj, naj, naj......hlavne zdravíčko v tejto chorej dobe.... :wink: cmuuuuk :dizzy_face:
@jacka dám tip na obed.......ja nevarím nič....sa mi nechce.....idem sa túlať do mesta......a niečo si tam dám :grinning:
ale večer budem robiť rezne v cestíčku...šťavnaté a rychlé a asi zemiakové pyré..... :wink:
@utka tak to je za smolu a teraz čo???? to ti nepovedali?????? :confounded:
27. okt 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mi sme mali +0.......Denisko ked to videl na tabuli, tak povedal že nula je nič...takže my máme nič počasie :grinning: :grinning: ale krásne svieti slniečko a na obed má byť do 17 stupnov....to sú výkyvy........ale sneh čo vidím z okna, nezmizol..... :pensive:

vianoce sme už vyriešili....Denisko dostane niečo k vlakom, alebo sme dostali tipa od kámoša, že jeho žena predáva celú súpravu vláčika Tomáša.....tak ak je to aj s depom tak asi to.....ak nie, tak len depo....aj tak je to drahé.... :pensive:

a my s tatinkom si kúpim e telku....vlastne kedže budeme mať zariadiť celý dom tak o darčekoch ani nehovorím....akože praktických....a okrem toho teplé ponožky a pyžamo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi všetci majú čosi na práci...... :sunglasses: ja som zaniesla Deniska do školky, nakúpila, povysávala, utrela podlahu, dala do práčky....tak sa lúčim, idem na vlaka........ešte príííííídem... :grinning:
27. okt 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme vám krásne ženičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj my dnes pôjdeme trochu von...svieti slniečko,ale aj tak je kosno
o darčekoch mi ani nehovorte....mňa už teraz bolí hlava....najprv musím vyriešiť krstniatko,bude mať rôčik v novembri :dizzy_face: ...takže najprv jej...a potom sa pustím do hľadania darčekov pod stromček...Simonka by chcela všetko samozrejme....ale tak,nechcem jej už kupovať sarapaty všelijaké...ja už nemám kam odkladať tie hračky...a aj tak sa s nimi pohrá len chvílu...radšej jej nakúpim oblečenie,ona sa poteší aj z toho,veľmi rada sa parádi...nejakú bárbinu,a ešte neviem čo...a Sabuška dostane odrážadlo a tiež nejakú hračku a oblečko
ja už som chorá...som infarkt dostala,keď som otvorila účet za telefón :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ja mám pocit,že nerobím nič iné,len vyberám peniaze z účtu...aj dnes budeme o niekoľko sto euráčov ľahší :angry: ...vzali mi včera auto do servisu,už bolo načase meniť prevodovku /už sme to mali urobiť dávno :angry: /.....a chytila som šoky,keď mi chalan povedal sumu :frowning2: .....ale dnes som podala,takže ak sa zajtra neozvem,tak sorry baby.....ale to už sa budem sťahovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja robím rybky...chcela som cestoviny....ale rozmyslela som si to... :wink:
27. okt 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj a ešte musím nakúpiť darčeky pre neterinku....dojdu sem na vianoce.....samozrejme krstniatku, synovcom len nejakú drobnosť...baby,neprispejete niektorá? :grinning: :wink:
27. okt 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 čo som nepochopila......kam sa chceš sťahovať? :astonished: ja tiež musím vybaviť 3 synovcov a 1 neter......hračky to istia........ale to až na Sk, takže asi urobím jeden nájazd do Dráčika a vybavím všetkých..... :grinning:
27. okt 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...ked mne sa to cestíčko nejak nedarí :frowning2: ....neviem čo robím zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........................teda aká si si šikovnica....... :dizzy_face: :dizzy_face: ....stav sa aj ku mne :slight_smile: :wink: :wink: ........................len prídi.......budem tu :slight_smile: :grinning:

@aninka29 ako si robila rybky?...........

ste mi s darčekmi velmi nepomohli.......ale asi tiež bude viac oblečka ako hračiek........horšie to bude s Peťkom....ten všetko dedí :pensive: :wink: :wink: a rodinné darčeky sme zrušili...dávame len našim rodičom.......takže toto mám s krku :wink: :wink:

krásne je vonku...už len sa Peťulo vyhajušká...a ideme sa opalovať :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
27. okt 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....kam sa chceš sťahovať..mne to nejak nepáli.... :sweat_smile: :pensive: :wink:
27. okt 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ...teba som si len teraz všimla..kedy si sa vrátila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko že sa sťahujem,keď vyhrám lotto :wink: :slight_smile: .........akurát si listujem katalóg dráčik...neskutočné pálky ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes: vybrala som si pár kúskov pre Simi
boli sme na chvílu von..brrr,neskutočná kosa
27. okt 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ja som to blbo napísala......prepáčte :slight_smile:
27. okt 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka klasika vyprážané..už dávno sme nemali...a tááák sa mi žiadalo :slight_smile:
27. okt 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ......................no už mi to došlo...podala si lotto...chápem.......lenže moja peknučká.....to je len a len moje :wink:
27. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 aha.......aj Sabuške si dala?....už jej asi nevaríš zvlášť.......
27. okt 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leninka by ešte mohla hodiť foto bruška..........teda.....my sme tu skoro každy den cvakali pupky.....a tieto opice......teda už len jedna......som zvedavá ako často budeme vidieť maličké :wink: ............ :dizzy_face: :dizzy_face:
27. okt 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
táááák ...sme už vyspinkaný.......sa musíme radne nababuškať...ked je kosa.....brrrr :wink: :slight_smile: .......... :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses:
27. okt 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a podala si?? :grinning: :wink: .............Sabuške už nevarím zvlášť...ty ešte áno?......ja nevarím ani pikantné,ani mastné..a ak varím niečo čo by fakt Sabka nemala,tak jej uvarím zvlášť...ale to už je málokedy :wink:
27. okt 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka len sa nababuškajte.......sa nezdá,ale vonku je fakt zima
27. okt 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja mám dnes upratovací deň, uff, ale som sa narobila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@aninka29 Sabínke prajem všeeeetko najlepšie, nech je zdravučká, šťastná a nech vám aj naďalej robí len samú radosť, cmuuuk :dizzy_face:
včera sme boli vybavovať krstiny, tak máme ich presne o mesiac, teda zatiaľ len kňaza máme vybaveného, ešte reštiku musíme poriešiť...
jaj, Vianoce, teším sa :dizzy_face: Vikinka chce hojdacieho koňa, na staré kolená :grinning: , ale našla som od troch rokov vhodných, tak sa môže vytešovať...a tiež pokúpim aj oblečko, baby sa z toho vedia tešiť :wink: a chce ešte nejakú barbie knihu, gitaru, no zoznam plný :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....kopu hračiek máme u svokry, tiež to tu v byte nemám kde skladovať..
27. okt 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, babule ......vy chcete vyhrať lotto? :wink: tak potom veľa šťastia........ :wink: ja už som to zrušila..... :angry:
Denisko prišiel zo školky .....vraj ho bolia kolienka......ale kuky kuk...rozbité nebolo ani jedno.....tak neviem..... :confounded: a to očko sa mu hojí nie že zo dna na den ale z hodiny na hodinu......on má fakt čudnú pokožku.....silnejšie ho chytím a hned má flaky ale škrabance a rany ma za dva tri dni preč.....a ja modriny aj mesiac.... :confounded:
27. okt 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ten vietor čo práve prišiel je od vás?????? :angry:
27. okt 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..niééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink:
27. okt 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...nepodala som..... :grinning: :grinning: :grinning: ..ale pracuje sa na tom.......ked podá muž sa to ráta?...............vonku bolo celkom fajn....slniečko pekne hrialo....len v chládku kosa....fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. okt 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a ked náhodou vyhrá tvoj muž, ráta sa to že si vyhrala ty????? :grinning:
27. okt 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok