• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

5. decembra 2016 
navarené, hurá!! :slight_smile: ............fazuľa so slivkami, fašírky s cibuľkovou kašou a uhorkový šalátik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........ešte utriem prach v obyvke a jedálni a na dnes hádam dosť......
31. okt 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nič..............pekný zvyšok nedele.....pa,pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. okt 2010 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no pekne leni....pekne...sa tu o teba strachujem.....a ty si kludne varíš.......a utieraš.....a tak...... :angry: :angry: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............len sa najedz fazule...dlho ju jesť nebudeš ..teda a..ak budeš kojiť..... :slight_smile:

@leninka75 aj tebe pekný víkend...... :sunglasses: :sunglasses:

31. okt 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda ...to sa dneska vlečie :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. okt 2010 o 15:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :sunglasses:
@denisenko Niskovi prajeme všeeetko najlepšie k meninkám,hlavne zdravíčko.....cmuuuuuuuuuuuuuuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@leninka75 ďakujeme za prianie :dizzy_face: ...ešte mi povedz moja,aká je to tá cibuľková kaša :wink: :slight_smile:
@jacka aj mne sa včera neskutočne vliekol čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..poobede ma zase príšerne rozbolela hlava :rolling_eyes: .....som sa rozhodla,že až dojde manža domov,tak pôjdem za doktorom,nech ma pošle niekam na vyšetrenia...to nie je normálne....veď ja taký čas nežijem :cry: :cry: ........včera sme všetky tri povinne zaľahli už o pol siedmej :pensive: .....celé doobedie som strávila v meste,zháňala som ocovi novú telku....ja žena :grinning: ...ale tak našla som.....ibaže vysvetliť starkému,že bedniská sa už nepredávajú :angry: ..ach jáj......som mu telku nainštalovala...povedala som mu,že nech sa diaľkového ani nedotýka.......ale mudrlant,tam niečo začal stláčať a neviem čo...dnes mi hodinu trvalo,kým som mu všetko zase preinštalovala :angry: :angry: :angry: :angry: .....sľúbil,že ovládač už do ruky nevezme :grinning: ..ja len čakám,kedy mi zazvoní,nech prídem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes čakáme hostí,tak chystám.......vonku je krásne :sunglasses: ....Sabuška odfukuje,tak som si na chvíľu sadla aj ja :slight_smile:
pekný dník vám prajem :slight_smile:
1. nov 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte!!! :slight_smile: ................

@jacka ...............veru ešte si užívam fajné jedlá...fazuľu, kapustu, cibuľu...........ach, ach..............neva aspoň schudnem.............teda dúfam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@aninka29 ..............teda ty si šikovnica!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .............cibuľková kaša je kaša zriedená s mliekom a ochutená opraženou cibuľkou na oleji................strááááášne to ľúbkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

deni.........drobčekovi všetko najlepšie prajem!!!............nech sa už na neho konečne prestanú lepiť kadejaké pliagy!!!...cmukiny!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................
1. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi už neskôr nestihnem....tak nech nezabudnem.................zajtra je ten deň D!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: :wink: :wink: :wink: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :confounded: :confounded: :confounded: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............o 7:00 sa mám dostaviť do nemocky.................bojim, bojim :frowning2: :frowning2:................juj to bude noc!! ................majte sa tu krásne, hneď ako sa bude dať sa ozvem................pa, pa!! :slight_smile:
1. nov 2010 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 .......to čo????:....ty máš dátum už zajtra?........tak ti silno presilno držím palčeky....a určite sa ozvi......budem na vás myslieť.........držte sa......a hlavne ...teš sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. nov 2010 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ..............máš šikovného ocka..... :slight_smile: ...ty si pokom taká šikovnica :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ................a telka už funguje?..alebo ešte?..... :wink: :slight_smile:
1. nov 2010 o 14:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@denisenko ...všetučko naj......naj...naj......vela zdravia.....šťastia...a kopec lásky......a čoskoro dalšieho surodenca........ :slight_smile:
1. nov 2010 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

@aninka29 dodatočne prajem Simuške všeeetko najlepšie a najkrajšie k meninkám :dizzy_face:
deni- aj tvojmu Niskovi všetúúúčko naj, naj, naj, naj prajem :dizzy_face:
@leninka75 držkaj sa, juuuj, už sa teším na foto malej Laurinky :wink:
Vikinka je chorá :frowning2: , v piatok sme boli u lekárky, dala jej len kvapky a sirup, v nedeľu sme boli na pohotovosti, už začali horúčky a hrdlo ju bolelo, tak má hnisavú angínu :frowning2: ach, jaaj, len nech je Maťko zdravučký
1. nov 2010 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leninka75 pánabeka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak to som sa trafila ja,či nie?.....myslím,že som spomínala že pôjdeš 2 alebo 3...fakt som bosorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...leninka,mojenka naša...silno presilno ti budeme držať prsty aj na rukách aj na nohách....budeme na teba myslieť celý deň...držkaj sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tešíme sa veľmi na Laurinku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@letty86 ďakujeme za prianie :slight_smile: .....ja sa už teraz bojím,koľko vydrží Simonka v škôlke :frowning2: ....Bambulke prajeme nech sa rýchlo vylieči,a Maťko nech chorôbku nechytí :slight_smile:
@jacka zataľ ešte funguje :grinning: :grinning:
1. nov 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte!
Simuške a deniskovi prajeme všetulinko všetko najlepšie k meninkám.
leni, držíme päste!!!
My sme boli od piatku preč. Viki kašle :frowning2:. V piatok ráno ho to chytilo. Však už bol mesiac v škôlke, tak musí...do paroma!!!
A aj ja s manželom sme nachladnutí totálka. Ja som ešte poriadne kašlať neprestala od minula a už som zase tam, kde som bola :frowning2:.
1. nov 2010 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte..

fíha samé choroby su tu......tak všetkým chorým skoré uzdravenie......no a zdravým aby neboli zase chorý :wink: ........

@letty86 ....tak držím silno palčeky....aby Marcelko nechytil pliagu hnusnú.......on by mal byť ochránený tvojím mliekčom...ale ....čo ja viem :sweat_smile: :confused: .....mne dr. povedala že Peťko je nedostal chorobu vraj kvôli tomu.........tak neviem....hlavne aby ste to nedostali...... :frowning2: :frowning2:

budem čakať na smsku.....dúfam že sa leninka rýchlo ozve........juj chudatko...už ench to má rýchlo za sebou s a teší sa s Laurinky :slight_smile: :dizzy_face:

Maťko je už v školke.......moja láska....mi zase chýba :frowning2: :frowning2: .........len nech už aspon do vianoc nič nedonesie

ani ...vy idete kedy do školky?
2. nov 2010 o 06:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuk..kuk.....nikto nikde......?....... :confused: :sweat_smile: ...................... :wink:

2. nov 2010 o 09:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja čakám na leninku....dufam že je všetučko o.k.......a rýchlo sa niekomu ozve :slight_smile:
2. nov 2010 o 09:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zdravím všetkých.....Kinderko vydalo prevapko a je ním Laura 51cm....a 3700g....a podoba sa na mamičku........Lenka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2010 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ešte raz BLAHOZELAM......... :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:

vidím že si tu dneska vediem monolog..... :wink:
2. nov 2010 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka jeeeeej blahoželám,prajem veľa zdravíčka obom holkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: konečne to máš leni za sebou :slight_smile: :slight_smile: .....teším a veľmi...dalšia kočka do partie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...jacka až budeš leninke písať,že ju pozdravujem a posielam im obom cmuky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka u nás je škôlka od zajtra :wink: ...ráno sme si odskočili na menší nákup...kupovala som aj pre deti do škôlky čokoládky,učkám kávu......Simuška sa do škôlky teší,ale asi len kvôli tomu,že bude rozdávať sladkosť :grinning:
2. nov 2010 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ...napíšem jej....... :slight_smile:

@aninka29 ...to ešte funguje?......som myslela že už sa také veci nerobia..... :sweat_smile: :confused: :confused: :wink: .....hlavne že sa teší.......Maťko už od 5 rána behal.....že on ide dnes do školky.....poobliekal a ....a skoro aj zdrhol..:grinning:
2. nov 2010 o 11:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka veru funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to je super,že sa Maťko tak teší do škôlky :slight_smile: ....ja som zvedavá aké bude naše zajtrajšie ráno
2. nov 2010 o 12:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes je tak krásne vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...až sa zobudí Sabuška,najedia sa a pôjdeme von,užívať si slnečné lúče :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. nov 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ...aj ja som zvedavá........ale aspon bude mať motiváciu.........no a dufam že vydrží v školke dlhšie ako minule :wink:
2. nov 2010 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to aj u vás je tak teplo vonku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. nov 2010 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka no dúfam aj ja,že vydrží dlhšie...ale keďže do škôlky chodia choré deti :angry: :angry: :angry: :angry: ...tak sa stavím,že budúci týždeň bude doma zase..........vieš čo ma zaráža.....že učiteľky,keď rodičom povedia,že dieťa do škôlky nevezmú,lebo je choré...tak pizdy matky sa idú šťažovať...takže učky pre dobro materí /nie detí :angry: /.....radšej choré deti vezmú......a ešte vieš čo vymysleli matere......normálne donesú deťom do škôlky lieky,nech im ich učky ten a ten čas dávajú :confused: :angry: .....ale samozrejme,že to učitelky hneď zatrhli....ach jáj.....idem si niekedy oči vyočiť nad hlúposťou niektorých ľudí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 12:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ..my sme si už užili.....nádhera.....teraz pojde Peťulo hajuškať...a potom šup ....pre Maťka....a to neviem či bude ešte svietiť :frowning2:
2. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jacka ideš pre Maťka ty?...a ako s autom???....
2. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ...tak toto je sila.......nechápem to.......však to nie je sranda aby bolo dieťa choré v kolektíve......ktovie aká ja budem :pensive: ...ked bude chodiť makať.....a nebude mať byť Peťko s kým.......ale s liekmi ...tak to už teda niéééééééééééé.....
2. nov 2010 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aninka29 ..autom......veru tak.....som dlho nesedela za volantom...tak sa mi už sťahuje aj žaludok.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 12:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok