• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

16. januára 2017 
keby som nešla autom....tak odídem z domu na bus o pol 3 a prídem o 7 večer :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aaale neboj sa.....však si nešoferovala iba nejaký týždeň :wink: :slight_smile:
ja chápem,že tí rodičia,ktorí pracujú by mali problém,každú chvílu ostávať s dieťaťom doma,keď ochorie...ale na druhej strane....musia rátať s tým,že choré bude a proste si to musia nejak zariadiť do frasa....v kolektíve je to tak...to je jedno kolo mlynské...a je fakt sebecké od nich,keď dajú jedno choré dieťa do škôlky a na druhý deň je chorých zvyšných 25 :angry: :angry: :angry:
2. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..jasné ...zamestnávatel vie koho berie do práce..len si neviem živo predstaviť žeby som robila dva týžnde a už by som bola na očr.........hm...ale to ešte nejdem riešiť.........tiež sa mi to nepáči ked je dieťa choré ..........a šuopnu ho do školky a s tbl....nechutné..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jasné že musia ......však čo iné je doležitejšie ako zdravie vlastného dieťaťa.... :wink:
2. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka neviem si to ani ja veľmi predstaviť,keď nastúpim do zamestnania :confounded: .....ale niečo poriešiť budeme musieť.......čo tak napríklad jacka ísť na ďalšiu materskú a potom na ďalšiu a ďalšiu...a potom na staré kolená môžme ísť do roboty a o menšie deti sa budú starať tie staršie odrastené :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...srandujem :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Sabuška sa zobudila..idem im nachystať obed a padáme von...zatiaľ papa :slight_smile:
2. nov 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky mame ovčie kiahne:slight_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: tak som si predlžila dovolenku:slight_smile:)xixixi
2. nov 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....že budeme rodiť každe tri roky....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......... :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: ......no a potom pekne krásne skončím v izbe bez klučky :grinning: :grinning: :grinning:

si vychutnajte slniečko..... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mucinka27 ....no pekne...aspon si to odkrutite..... :wink: ........................a vy čo dalšie bábo?.... :wink: :slight_smile: .... :dizzy_face:
2. nov 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No jo už mu vela viliezlo:slight_smile:)A už sa nema použivat tekuti puder,dobre čo? :slight_smile:
My druhe?ked bude mat Simi 7 rokou,vtedy si to vychutam ešte raz:slight_smile:) :slight_smile:
2. nov 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..... :wink:
žienky moje, nám tu leje non stop tretí den....ani net nešiel...teraz sa mu asi trochu ráči..... :grinning:
Denisko má prázdniny ešte aj zajtra a ja už pomaly dopracovávam....dnes som sa dozvedela, že asi sa nám to trošku predlži...no neva, bude viac eur.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj tak to flákam...... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...komu sa ozvala leninka????????????
2. nov 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak ja slepá, už som to našla......blahoželáme k Laurike.....a hlavne zdravíčko pre obidve... :sweat_smile: :sweat_smile:
2. nov 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééj,Laura je už na svete? super.....gratulujem a veľa zdravíčka a šťastíčka obom kočkám ....cmuky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeej aj my g :wink: :wink: :wink: :wink: ratulujeme:slight_smile:)
2. nov 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ten dážď nám prosím neposielaj :wink: :wink:
@mucinka27 veď aj dobre niee :slight_smile: ...lepšie je mať kiahne v zime,ako v lete...to asi máte zo škôlky,že
@mirrinka naša a vy sa ako máte s bábatkom?? :slight_smile: ....a Lilka?...našli ste jej nejakú školičku?
2. nov 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..som rada že si to našla.....však to ide vekom.... :wink: :wink: ..(nič v zlom.... :wink: :wink: :wink: :wink: :dizzy_face: ....)

2. nov 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aaale čo si..neskončila by si nikde :grinning: ..však by si mala prax....materská demencia istá...človek si po čase zvykne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka ..teraz si ty na rade..... :dizzy_face: :dizzy_face:
2. nov 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .......................si si istá...... :grinning: :grinning: ...žeby som už navždy ostala takáto :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jááj,na mirrinkine si ešte počkáme chvílu......vlastne..ono to ubehne ako voda....ani sa nenazdáme,a už bude rodiť :slight_smile:
2. nov 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a potom som zvedavá,ktorá zase otehotnie :slight_smile: :slight_smile:
2. nov 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no ešte jedno minimálne.....a nie je o čom :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...no jasné :grinning: :grinning: :grinning: ..... .......a teraz je na rade deni s utkou.....potom zvrtneme dalšie kolo.... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no jasnééé...keď ty,tak aj ja...nenechám ťa v tom samú :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...ved preto.....by mi bolo smutno :grinning: :grinning: :grinning: ....... :wink:
2. nov 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len či budeš chcieť v rodine aj tretieho zaťa :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jooj,tak snáď tretie bude opačného pohlavia.....aj u teba aj u mňa :wink: ...však to je jeden fras...všetko ostane v rodine...ja chcem radšej zaťov,ako nevestu :grinning:
2. nov 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ..no vidíš ..budeš mať troch zaťov........ja pochybujem žeby som mala tretie dievčatko :grinning: :grinning: :wink: .....prečo zaťov........ja budem mať len nevesty....sa tešííííím :grinning: :grinning: :wink:
2. nov 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa pomaličky na dnes lučím...idem okupkať.Peťka.......potom spinkať.......a okolo 20h.....také ticho..... :wink: :wink:
2. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no veľmi sa neteš :grinning: :grinning: :grinning: ...len aby si nedopadla na staré kolená tak,že ťa nevesty budú volať striga :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka mne už Sabuška hajinká :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dobrú nocku,aj ja sa lúčim...... :slight_smile:
2. nov 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok