• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
utka špenát a fazulovu polievku :wink:
Aj my ideme ku strige mrche už v sobotu a v nedelu naspät :grinning: Tak dlho by som sa zbláznila...klobuk dole.... :grinning: :slight_smile:
23. apr 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :wink:
no,dnes asi žiadny výlet nebude,lebo je zimááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: snád nebude aj pršať :frowning2:
23. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maca!......neboj zhodíš!.........jacka, a čo máš dobré??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............nám tu stále prší :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. apr 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A.....HOJTE :wink: tak pozeram ze nam uz temu zavreli.Dnes je ozaj zimisko,studeny vietor fuka,no do mesta musime,so Simi na tanecnu.
23. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leva!!!............jacka, tak fazulačku by som si dala!!!!.......mne včera aninka narobila chute s guľášom, tak som večer varila a už sa naň teším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............utka, za málo!!!...ty sa máš, takú fajnú svokrušu, že aj kvietky posadí!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ........
23. apr 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj jacka, úprimnú sústrasť :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..taký blbý víkend!!!! :confounded:
23. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

sme doma,idem sa najesť lebo zomrem od hladu :grinning:
u lekárky všetko v poriadku,všetko je ako má byť,bábika je otočená tak ako má,doktorka popočúvala srdiečko.......bije ako zvon :sweat_smile: .............akurát mi dala nejaké liečiky na chudokrvnosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ale to som mala aj pri Simke :wink:
23. apr 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aninka!..........tak to je skvelá správa, teším sa s tebou!!!!! :slight_smile: .... a dobrú chuť!! :wink:
23. apr 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

ani super že je všetko v poriadku :slight_smile: ,dobrá správa :slight_smile: :slight_smile:

no leni dakujem :confounded: vobec sa neteším...je tam vraj napäta situácia :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak by som tam najradšej ani nešla :sweat_smile:
23. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni som ostala hotová z názvov tých kvetov :confused: .............vôbec neviem o aké druhy ide,ale nevadííííííí :grinning: :grinning: :grinning: ,hlavne že Ty vieš :wink:
ja som kúpila petúnie a muškáty :wink: ...utka tie komárovske nemali,takže neviem ich názov,ale zistím,lebo ich veľmi chcem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
mirri,domašu náhodou poznám aj ja :wink: ..........keď som bola mladá,som tam furt chodila :grinning: :grinning: :grinning:
jacka no teda,Ty máš jeden super víkend pred sebou :unamused: .........ale zvládneš,neboj :wink:

maca,to je super, že drobček nemá žiadny problém s tým čo popapáš :sweat_smile: ...........neboj,schudneš,ani sa nenazdáš :slight_smile:

bubba,raz za rok je dobré,keď si aj paničky z mesta popreťahujú svalstvo :wink:

inak, čo sa týka počasia, u nás je pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ........ráno to síce vyzeralo na celodenný dážď,ale teraz pekne svieti slniečko :sunglasses:
23. apr 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám tiež petunie ale moje vlastne,vlani som si pozbierala semiačka a teraz len čakám pokial začnu kvitnut...

no to mám super vikend,bodaj by skončil

aj u nás je pekne :sunglasses:
23. apr 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to len my sme tu taký hnilý kút!!!!??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: .........aninka, ani nevieš ako dlho mi trvalo kým som si tie kvietky zapamätala!! :confounded: ....ale keď to stále kupujeme, tak som sa naučila :wink: :wink: :wink: .........jacka, sa nezdáš!!! :slight_smile: ...a daria sa ti petunky?....mne vždy chytili nejakú pleseň a boli kaputo!! :angry:
23. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi ani nevrav,že plesen....by ma švihlo.... :angry: :unamused: :confounded: zatial klop,klop...
23. apr 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Vy sa tu už vykeciavate, detičky vám určite už spinkajú...my sa len zberáme do postele. A keď sa drobec vyspí a tatino príde z práce, fujáz na stredné Slovensko :wink:.
Už aj tu trošku vykúka slniečko, ale je kosa!!!
aninka, super, že je všetko OK :wink:.
23. apr 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka ta ta budeme na strednom slovensku vitat :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak idete do dudiniec tak ti v sobotu zamávam...pojdeme okolo... :wink:
23. apr 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si to utka uži!!!!............ja už pomaličky pôjdem, pa, pa :slight_smile:
23. apr 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
MACA nie je to skvele ze ty si v 47 TT????to bude bolestivy porod ked to pojde von 5 kilove :grinning:
23. apr 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noteda baby aj u nas e dnes hnusna zima fuf keby radsej prsalo ale nist :angry: :angry: nech mi prsi do tej urody co som posadila :grinning: :grinning: :grinning: teraz sa cele leto budem chodit o to starat polievat to atd...fuj presne ako minuly rok :sweat_smile: :sweat_smile:
este mam stale svalovicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrozne...
na balkon si aj ja dam kvetinky ale kedze stale daco manzel robi okolo domu tak zatial nic...momentalne mam okolo balkona postavene lesenie (to ako pre milencov) :grinning: :grinning: takze tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, ideme do Zvolena...a aj keby sme šli k našim, tak ja by som ti nezamávala, lebo bývajú 9km od Dudiniec...
Ja som ešte nemala na balkóne kvietky...len kedysi som pestovala paradajky a čípoš papričky :wink:
23. apr 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utka :grinning: :grinning: si dobrááááá..paradajky...mnam

tak ti aj tak zamávam,už ked budeš vedla nás :wink:
23. apr 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: aj u nás to vyzerá na poriadnú búrku :grinning: ............ale nejak mi to už nevadi :grinning:
presadila som si kvietočky,som so sebou maximálne spokojná dnes :grinning: :grinning: :grinning:
manžel šiel na nákup :wink: .........každých päť minút vyvoláva :angry: .....to som mohla ísť radšej sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zajtra sa chystá na ukrajinu,a ja nemôžem ísť s ním,lebo mám neplatný pas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

som sa rozhodla, že večer urobím zemiakové placky :wink: ...........manža o nich sníva odkedy je doma :grinning: ...........keď ja ich táááááááááák nerada robím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto nám sem posla mrcha počasie :angry: :angry: ..zima a dážd...

ani to je dobrý nápad...ale ja si robim chute na pizzu idem pisat drahemu kedy pride aby kupil :slight_smile: ..ale asi s toho niš...určite bude makat do večera :slight_smile: ..tak spravim hádam aj ja tie placky... :wink:

to s nákupmi poznám :grinning: :grinning: a čo ide na UK? :sweat_smile:
23. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, baby, zemiakové placky mám aj ja rada. Asi navrhnem svokruši, nech urobí :wink:.
leninka, asi nepôjdeme do Nimnice...O ničom spoje máme...dlho by trvala cesta.
Pôjdeme predsa len do Piešťan. Som našla celkom fajn víkendový pobyt :wink:.
23. apr 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka chce si ísť nakúpiť oblečko,lebo vraj nemá čo nosiť :wink:
23. apr 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj utka závidim, ale uži si to :dizzy_face:
23. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemá čo nosit???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja umrem...to si može s mojim podat ruky :grinning: :grinning:
23. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka ja radšej no comment na svojho muža :wink:
23. apr 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akože čo závidíš,,že ide k svokre alebo že jej spraví placky :sweat_smile: Ja by som ee...nikdy jej nepovedala aby pre mna niečo toto hento tamto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

utka tak ty si ideš riadne vegetit :slight_smile:

muž pride neskoro pizza padla.., :unamused: :confounded:
23. apr 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok