Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
19. máj 2009

veď hovorím, že som musela pootvárať okná,aby som niečo cítila 🙂 .............osy? 😖 nestraš.....minulý rok sa k nám nasťahoval celý roj včiel 😠

leninka75
19. máj 2009

joj moje zlaté, som nešťasná lebo lilka je chorá!!!! ☹ 😢 .......nemala som čas a priznám sa ani chuť sadať si k počítaču!!!

jacka
19. máj 2009

a čo je lilke??? 😕 ..niečo vážne 😕 😕

jacka
19. máj 2009

aninka osy ja som už asi 2ks. vyhadzovala

leninka75
19. máj 2009

asi to je len viróza, ale divná!!! ........v sobotu na babkinej 70-ke ešte tancovala ako divá a aj v nedeľu doobeda OK, ale poobede už sa zobudila s teplotou a takým čudným kašľom, len také kuckanie a skôr ju to dusilo a ešte sa fest vygrcala.........tak sme radšej išli na pohotovosť, ale všetko mala čisté, v noci potom tak kašľala, že ju až napínalo, tak sme ráno frčali ku našej dr., tiež nič nenašla, ale asi som vyzerala vyplašeno lebo jej zobrali krv a urobili výtery, dnes boli krvné výsledkz, všetko OK, len je trošku chudokrvná a výtery budú vo štvrtok,......takže ju liečim ako sa dá robitusin na kašeľ a stále zrážam teplotu..........tá teplota ma už štve, lebo včera som jej od obeda do polnoci nemohla poriadne teplotu zraziť a zdá sa, že dnes to bude podobne,.........tak si to viete predstaviť decko stále v horúčke, mrzuté ani sa mu poriadne spať nedá.... a ja som tiež unavená, moc toho v noci nenaspím, čo ju stále kontrolujem............tak asi tak moja absencia!!!!

jacka
19. máj 2009

leni to nebude tá 6 choroba? aj sestrina malá mala také iste príznaky....a z ničoho nič ju to prešlo....ako prišo tak odišlo...dr.nevedia čo to je...a má vysoku teplotu? 😕

tak sa rýchlo vyliečte a dávaj na nu pozor 😉

leninka75
19. máj 2009

neviem, na to som nemyslela....a nie sú pri tej chorobe aj vyrážky???..........lilka má teplotu tak od 38 do 38,7 st. zatiaľ viac nemala a dúfam, že ani mať nebude!!!

jacka
19. máj 2009

súúúúúúúú...mala je teraz celá vyhádzana..po brušku...na tváričke

jacka
19. máj 2009

neboj zachvilu to prejde.....aj teplota sedí...teda to je sila.... 😅

leninka75
19. máj 2009

no vzrážky nemáme a dúfam, že už ani nebudú!!!!.........som z toho hotová, mať decko 12 hodín v horúčke!!!!.....aj teraz tak, dala som jej o 9:00 brufen a o 13:30 už mala zasa cez 38 st., tak som jej dala panadol, aby sa v kľude vyspala, pred chvíľou sa pýtala cikať a stále je horúca ako piecka...... ☹

jacka
19. máj 2009

tak že si doma?....no prajem ti vela síl....a aby ste tie vyrážky nedostali....rýchlo sa vyliečte.... 😉

leninka75
19. máj 2009

no som doma, len zajtra musím ísť vyriešiť bakalárov........musím ísť lilka sa stále budí, ani spať nemôže riadne!!!. pa, pa

jacka
19. máj 2009

pa leninka...držím palce...

aninka29
19. máj 2009

leni ☹ juuuuuuuuj,nech sa bábika rýchlo vylieči 😵

moja zase dočista stráca hlas 😢 ja už nechápem ☹ počkám ešte jeden deň a asi zase pojdeme k dr. ☹

som sa vzdialila lebo sme mali návštevu.............idem rýchlo sprchnúť Simku 😉

inak počasie u nás ako v lete 😎 .........ani náznak dažďa 😠 ..............ale zase hlásia v noci búrky,tak možno túto noc, z toho niečo bude 😒

jacka
19. máj 2009

my sme tu mali burku s krupami...teda ak chceš tak ti vybavím aninka 😉 ...potom tu ostalo tak dusno,že až.....boli sme von až do 18h... 🙂 mala si ho vidiet,ako vyzeral...same blato,samá voda 😝

a najlepší bol ked ich začal zbierat z trávy a vraj ...hm..to je fajne 😖 😠

ideme aj my už do vani..

jacka
19. máj 2009

ozaj zajtra idem na kontrolu k dr....tak dufam že tam ,ako Matko vraví: ......je tam vela vody a bába pláva vo vode 😉

aninka29
19. máj 2009

jacka pošli nám ten dážď,ale bez tých krúp 😉
no Maťka si viem živo predstaviť,ako asi vyzeral 😀 😀 😀

jacka budem držať prsty 🙂 všetko bude v poriadku uvidíš 🙂 .............nezabudni sa ohlásiť,ako ste dopadli 🙂

jacka
19. máj 2009

ani pridem len večer..ideme ku našim..tam nemaju net.... 😖

ale utka sa neozvala 😅 😕

aninka29
19. máj 2009

jacka to tu budem zajtra sama 😢 😢 😢 ..............tak ale večer napíš,ako sa má bábo 😉 ...........ozaj,už si vymyslela meno? 😉

no utka sa snáď ohlási ešte dnes 😒 .......mala nám ohlásiť dobré výsledky z kontroly 😉

utka kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😢

aninka29
19. máj 2009

Simonka už odfukuje 😵
idem aj ja do postele 😔 ................som langoš 😝
jacka nezabudni sa zajtra ozvať 😉držím prsty 🙂

dobrú noc 😔 😵

jacka
19. máj 2009

ozvem sa ...dufam že tam drobec je.... 🙂

meno...nemám ☹ 😢 ...chudatko maličke

utka...halooooooooooooo...všetko o.k 😉

ani dobru noc....idem aj ja.... 😔

utka
19. máj 2009

Ahojteeee!!!
No nejako som dnes nestíhala ani nakuknúť sem.
Šoférovanie v pohode a výsledky sú tiež o niečo lepšie ako naposledy...
🙂

jacka
20. máj 2009

dobre ránko... 🙂

Utka tak super...včerajší den si zvládla vyborne...a to ti povedie hned aj vysledok??? 😅

aninka29
20. máj 2009

Dobré ránko mamky 🙂

Utka to je dobrá správička 😵 .........vlastne dve 😉

Jacka držím pršteky,aby bolo všetko v poriadku 😵

dnes tu budem sama 😢 😢 😢 ..............ale asi pojdeme do mesta,tak tu nebudem ani ja 🙂

mirrinka
20. máj 2009

nazdárek kočky 😉 ako sa mi máte? nemám čas už na koníka nejako,ale v zime sa možno polepším 😀 😀 😀 ale nebojte,nezabudla som na vás 😉

leninka75
20. máj 2009

ahojte!!!..........asi ste všetky vonku...... ja som tuuuuu!!! 😉

leninka75
20. máj 2009

stále nič...........no kde ste???? ☹ ☹ ☹

utka
20. máj 2009

Ahojte!
jacka, aninka, ďakujem za podporu 😉
Áno, hneď mi povedia aj výsledok 🙂

leninka75
20. máj 2009

ahoj utka!!!...........super, že sa máš lepšie!!! 🙂 ........ a stále sa liečiš čím to bolo???......homeopatiká?? 😕

utka
20. máj 2009

Ahoj leni!
Sú to bylinné preparáty z Tradičnej čínskej madicíny...
Síce beriem aj lieky od dr. z Hematológie, ale podľa mňa mi pomáhajú aj tie čínske 😉.
A čo Lilka? Už je jej lepšie? Aj Viki je choručký. Má kašeľ a nádchu ☹.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre