• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
veď hovorím, že som musela pootvárať okná,aby som niečo cítila :slight_smile: .............osy? :confounded: nestraš.....minulý rok sa k nám nasťahoval celý roj včiel :angry:
19. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj moje zlaté, som nešťasná lebo lilka je chorá!!!! :frowning2: :cry: .......nemala som čas a priznám sa ani chuť sadať si k počítaču!!!
19. máj 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo je lilke??? :confused: ..niečo vážne :confused: :confused:
19. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aninka osy ja som už asi 2ks. vyhadzovala
19. máj 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi to je len viróza, ale divná!!! ........v sobotu na babkinej 70-ke ešte tancovala ako divá a aj v nedeľu doobeda OK, ale poobede už sa zobudila s teplotou a takým čudným kašľom, len také kuckanie a skôr ju to dusilo a ešte sa fest vygrcala.........tak sme radšej išli na pohotovosť, ale všetko mala čisté, v noci potom tak kašľala, že ju až napínalo, tak sme ráno frčali ku našej dr., tiež nič nenašla, ale asi som vyzerala vyplašeno lebo jej zobrali krv a urobili výtery, dnes boli krvné výsledkz, všetko OK, len je trošku chudokrvná a výtery budú vo štvrtok,......takže ju liečim ako sa dá robitusin na kašeľ a stále zrážam teplotu..........tá teplota ma už štve, lebo včera som jej od obeda do polnoci nemohla poriadne teplotu zraziť a zdá sa, že dnes to bude podobne,.........tak si to viete predstaviť decko stále v horúčke, mrzuté ani sa mu poriadne spať nedá.... a ja som tiež unavená, moc toho v noci nenaspím, čo ju stále kontrolujem............tak asi tak moja absencia!!!!
19. máj 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to nebude tá 6 choroba? aj sestrina malá mala také iste príznaky....a z ničoho nič ju to prešlo....ako prišo tak odišlo...dr.nevedia čo to je...a má vysoku teplotu? :confused:

tak sa rýchlo vyliečte a dávaj na nu pozor :wink:
19. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, na to som nemyslela....a nie sú pri tej chorobe aj vyrážky???..........lilka má teplotu tak od 38 do 38,7 st. zatiaľ viac nemala a dúfam, že ani mať nebude!!!
19. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súúúúúúúú...mala je teraz celá vyhádzana..po brušku...na tváričke
19. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj zachvilu to prejde.....aj teplota sedí...teda to je sila.... :sweat_smile:
19. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vzrážky nemáme a dúfam, že už ani nebudú!!!!.........som z toho hotová, mať decko 12 hodín v horúčke!!!!.....aj teraz tak, dala som jej o 9:00 brufen a o 13:30 už mala zasa cez 38 st., tak som jej dala panadol, aby sa v kľude vyspala, pred chvíľou sa pýtala cikať a stále je horúca ako piecka...... :frowning2:
19. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak že si doma?....no prajem ti vela síl....a aby ste tie vyrážky nedostali....rýchlo sa vyliečte.... :wink:
19. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som doma, len zajtra musím ísť vyriešiť bakalárov........musím ísť lilka sa stále budí, ani spať nemôže riadne!!!. pa, pa
19. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa leninka...držím palce...
19. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :frowning2: juuuuuuuuj,nech sa bábika rýchlo vylieči :dizzy_face:

moja zase dočista stráca hlas :cry: ja už nechápem :frowning2: počkám ešte jeden deň a asi zase pojdeme k dr. :frowning2:

som sa vzdialila lebo sme mali návštevu.............idem rýchlo sprchnúť Simku :wink:

inak počasie u nás ako v lete :sunglasses: .........ani náznak dažďa :angry: ..............ale zase hlásia v noci búrky,tak možno túto noc, z toho niečo bude :unamused:
19. máj 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tu mali burku s krupami...teda ak chceš tak ti vybavím aninka :wink: ...potom tu ostalo tak dusno,že až.....boli sme von až do 18h... :slight_smile: mala si ho vidiet,ako vyzeral...same blato,samá voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a najlepší bol ked ich začal zbierat z trávy a vraj ...hm..to je fajne :confounded: :angry:

ideme aj my už do vani..
19. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj zajtra idem na kontrolu k dr....tak dufam že tam ,ako Matko vraví: ......je tam vela vody a bába pláva vo vode :wink:
19. máj 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka pošli nám ten dážď,ale bez tých krúp :wink:
no Maťka si viem živo predstaviť,ako asi vyzeral :grinning: :grinning: :grinning:

jacka budem držať prsty :slight_smile: všetko bude v poriadku uvidíš :slight_smile: .............nezabudni sa ohlásiť,ako ste dopadli :slight_smile:
19. máj 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani pridem len večer..ideme ku našim..tam nemaju net.... :confounded:

ale utka sa neozvala :sweat_smile: :confused:
19. máj 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka to tu budem zajtra sama :cry: :cry: :cry: ..............tak ale večer napíš,ako sa má bábo :wink: ...........ozaj,už si vymyslela meno? :wink:

no utka sa snáď ohlási ešte dnes :unamused: .......mala nám ohlásiť dobré výsledky z kontroly :wink:

utka kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry:
19. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka už odfukuje :dizzy_face:
idem aj ja do postele :pensive: ................som langoš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jacka nezabudni sa zajtra ozvať :wink:držím prsty :slight_smile:

dobrú noc :pensive: :dizzy_face:
19. máj 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozvem sa ...dufam že tam drobec je.... :slight_smile:

meno...nemám :frowning2: :cry: ...chudatko maličke

utka...halooooooooooooo...všetko o.k :wink:

ani dobru noc....idem aj ja.... :pensive:
19. máj 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee!!!
No nejako som dnes nestíhala ani nakuknúť sem.
Šoférovanie v pohode a výsledky sú tiež o niečo lepšie ako naposledy...
:slight_smile:
19. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko... :slight_smile:

Utka tak super...včerajší den si zvládla vyborne...a to ti povedie hned aj vysledok??? :sweat_smile:
20. máj 2009 o 06:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko mamky :slight_smile:

Utka to je dobrá správička :dizzy_face: .........vlastne dve :wink:

Jacka držím pršteky,aby bolo všetko v poriadku :dizzy_face:

dnes tu budem sama :cry: :cry: :cry: ..............ale asi pojdeme do mesta,tak tu nebudem ani ja :slight_smile:
20. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdárek kočky :wink: ako sa mi máte? nemám čas už na koníka nejako,ale v zime sa možno polepším :grinning: :grinning: :grinning: ale nebojte,nezabudla som na vás :wink:
20. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!..........asi ste všetky vonku...... ja som tuuuuu!!! :wink:
20. máj 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stále nič...........no kde ste???? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
jacka, aninka, ďakujem za podporu :wink:
Áno, hneď mi povedia aj výsledok :slight_smile:
20. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj utka!!!...........super, že sa máš lepšie!!! :slight_smile: ........ a stále sa liečiš čím to bolo???......homeopatiká?? :confused:
20. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj leni!
Sú to bylinné preparáty z Tradičnej čínskej madicíny...
Síce beriem aj lieky od dr. z Hematológie, ale podľa mňa mi pomáhajú aj tie čínske :wink:.
A čo Lilka? Už je jej lepšie? Aj Viki je choručký. Má kašeľ a nádchu :frowning2:.
20. máj 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok