• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

26. mája 2017 
No už som tuuuu...Dnes keď chlapi odišli, tak som zaľahla a spala som do pol desiatej. potom som bola u gynekológa, asi zase mykóza z ATB aj napriek tomu, že som brala aj probiotiká. Potom obchody, pošta, upratovanie a ani som sa nestihla spamätať a musela som fičať po Vikiho do škôlky.
9. nov 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk.....
9. nov 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to my asi tie moje detičky robia naschvál......pokial som šla napustiť vanu..tak tlčikom na mäso rozbíjali tyčinky....no hroza to tu kuk..... :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka, tak zase zábava s nimi???
9. nov 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...... :wink:
výnimočne prvá......... :grinning: čo to, čo to? :confused:
@jacka bud rada, že ti tým tlčikom na masko nechceli umyť okná...... :grinning:

fuj, to čo je za počasie? celý týžden pod mrakom, hmla a vlhko tak strašne idú do kostí, sa nečudujem, že ma všetko bolí....... :confounded:

už by som mala asi pomaly začať aj baliť, včera som Deniskovi kúpila ten kufor, tak možeme začať..... :sweat_smile: a taký pyšný si s ním chodil po meste ..... :grinning:
10. nov 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikto?????? :angry:
10. nov 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka potrebujem vyklepať pár reznov, tatinkovi do zásoby, pošleš mi tých tvojich dvoch expertov????? :grinning:
10. nov 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....chytááááj :grinning: :grinning:
10. nov 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka dakujem......zídu sa mi..... :grinning: Maťko je ešte doma?
10. nov 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko doma do konca týždna....už je aj Peťko chorý....maju aj teplotu zvýšenú...ahc jááj.....dokolečka dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@jacka júúúj....nech sa chlapci čo najskôr uzdravia,moji zlatí...............moje sa zatiaľ držia....aj keď Simka sem tam zakašle......a huhňavý noštek má stále
10. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v škôlke začínajú nacvičovať divadielko.....a tá moja herečka sa odmietla zúčastniť :frowning2: ...vraj sa jej nechce ...no čo s ňou mám robiť...nútiť ju nebudem...aj keď by som bola rada,keby si zahrala.........
10. nov 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak to máš pestré.... :frowning2: ja si musím zaklopať...klop,klop, klop......denisko sa drží.... :zipper_mouth:

10. nov 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko no to teda....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......uvidím ako im bude....a zas naklušme k dr.......nuž čo už....... :pensive:
@aninka29 ...bodaj by už boli....4 dni vydržal v školke.....do kelu :angry: :angry:
10. nov 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka my sme akurá dnes preberali s tatinkom, že kedže musel aj s kašlom chodiť do školky, tak aspon sa vyhol tým návratom bacilov....... :angry:
10. nov 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 to idú nacvičovať vianočné niečo???? možno si to ešte rozmyslí..... :dizzy_face:
10. nov 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Konečne som doma...ale len na chvíľu.
Ráno som bola na kontrolu u doktorky. Pýtala som si papier na krčné, lebo ma hrozne svrbia uši. Krčná robila až od 11:30, tak som šla nazad do Petržky na iné zdrav. stredisko. Tam krčný neordinoval. Tak som prišla na skok domov a šla nazad k tej prvej. Tam som vysedela dieru, kým som sa dostala na rad...Vypláchli mi uši. teraz budem počuť aj to, čo nemám :grinning: . Niečím mi to povytierala, napchala do jedného tampón s nejakou masťou. Predpísala mi ATB masť na 7 dní...malo by to vraj prejsť...Jááááj...už som zúfalá z tohoto môjho zdravotného stavu. zajtra ešte idem na kožné...a v pondelok do roboty.
10. nov 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no ty si teda užiješ :pensive: ked to ide, tak potom asi všetko naraz, že???A Vikimu sa ten hrudníček zlepšil??? :confused:
10. nov 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni,veru-veru...
Vôbec neviem, či má Viki lepšie ten hrudník...mne sa nezdal ani predtým nejaký divný...
Dnes som zarobila 10€ za 10 minút...Bola som na takom prieskume. Dali nám ovoňať 2 wc gely a spísali sme taký dotazník a bolo...
10. nov 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ved si tam mala vypísať aspon 3 :grinning:
10. nov 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko nedalo sa :frowning2:...To píslala taká "teta"
10. nov 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem off....šípková ruženka vstala hore zadočkom.... :angry:
10. nov 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni :wink:... Paaa
10. nov 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha prekvapko.......ešte nespím.... :grinning: :grinning:

dobru....dufam že už zajtra budem prvá.......tešte sa.... :slight_smile: :slight_smile: :wink:

@utka tak takto by som aj ja chcela zarábať.......dohod kšety....aj do Zv......bubáky sa zídu...... :slight_smile: :wink:
10. nov 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ako to, že nespíš?
No rada by som pomohla, ale nedá sa...to mi dohodila kamoška...
10. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééé....... :slight_smile:

@utka ....aj ti neviem ...aj muž ma už vyhadzoval spať :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :angry: :angry: ,.........tak škoda ...hádam inokedy..... :wink:

11. nov 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Ja som mala dnes v pláne nákupy, ale musím čakať doma na uja kuriera. Objednala som si mobil. Dúfam, že príde čo najskôr, lebo obchody čakajú... :grinning:
11. nov 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ..tak sa tešíš... :dizzy_face: :dizzy_face: .............čo ideš kupovať.....

11. nov 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka teším...Vianočné darčeky...
11. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...juj vianočné darčeky....ach jáááj..... :pensive: ....no ja už som dostala vianočný darček.....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok