• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. mája 2017 
idem tie moje opice poobliekať .....svieti tu slniečko tak aspon na hodku....
11. nov 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@jacka a čo si dostala??????? :dizzy_face: ja dneska tvrdnem s Deniskom doma.......lebo do školky sa ide až o 14.00.......už pomaly začínam baliť, ale kedže mám stále za patami "mamííííííí".......sa mi to nejako nedarí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale aspon som dala autosedačku do práčky....už bola v strašnom stave :angry:

11. nov 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka a aký???
11. nov 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka no to si budeme museť asi počkať, kým nám to prezradí...... :grinning:
11. nov 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko asi áno, ale podľa mňa neprezradí...
11. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka tiež si myslím...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babuľky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .........................tak už som konečne späť.....aj to hrozilo, že ani dnes sa sem nedostanem...nejako sa mi PC nechcel pripojiť ku sieti.......ale už je dobre :slight_smile:

ďakujem všetkým za blahoželania!!!

v pondelok keď nás púšťali z nemocky som bola zbalená už o šiestej ráno a nevedela som sa dočkať kedy mi vyberú cvočky a dajú všetky papiere :grinning: :grinning: :grinning: .................sekcia teraz trvala trošku dlhšie ako pri lilke lebo som mala po tej prvej v bruchu veľa zrastov a že vraj im to moc krvácalo.........laurinka je taký veľký jedák, že už v nemocke sa mi stihli urobiť ragády a to kojím od začiatku cez klobúčiky!!! ....................juj aj vy ste také vyhladované po kojení???...........ja vždy musím niečo zjesť a hlavne vypiť za "kýbeľ" vody alebo čaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..............laurika sa zatiaľ tvári ako dobručké bábätko, som zvedavá dokedy :grinning: :grinning: :grinning: ................v noci je hore tak 2-3x, prespí aj 4 hoďky.....cez deň je to trošku horšie, viac mrnčí ............a hlavne bola taká uplakaná po návšteve lekárky..............lilka je z nej zatiaľ nadšená, dúfam, že ja bude......chúďatenko moje išla dnes do škôlky po dlhšej dobe a tak strašne plačkala, že som nevydržala a plakala som s ňou :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:................určite aj počas dňa tam plačká............

čo som tak zbežne čítala, tak zasa detičky trápia choroby :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:................tak nech sú rýchlučko všetky zdravučké!!!!!..........
11. nov 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 jej, vitaj....... :wink: a pas ti ukazuje, že si ešte stále Kinderko :grinning: :grinning: :grinning: super, že je lilka nadšená..... :wink: má živú bábiku na hranie???? :wink: a budú aj fotečky?????zvedavá som, zvedavá....... :wink:
11. nov 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ............to vieš moja ešte som nestihla upraviť..........alebo si pas myslí, že som slonica a nosím dieťa 2 roky či koľko to oni nosia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako sa to dá upraviť, ale ja na to hádam prídem...............a hodila som 4 fotos do albumu tak kuknite :wink:
11. nov 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@leninka75 viiiitaj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jaaj, mi hovor niečo o tom hlade, ale som čítala, vraj je to normálne, ten zvýšený apetít :wink:
aj Maťko je zatiaľ pokojný, tiež tŕpnem dokedy :grinning: už nás aj bruško potrápilo, ale včera nás našťastie nebolelo, sa napapkal a spinkal, ani som nevedela, že ho mám :dizzy_face: :dizzy_face:
tak super, že sa lilka teší, aj Vikinka, hoci vidím, že trošku žiarli, hlavne keď príde babka, hneď ju zatiahne k sebe do izby a keď ho má na rukách, tak jej povie, už dosť, babka, poď sa so mnou hrať :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
minule boli v meste, babka jej kúpila hracku a pýtala sa jej, čo kúpia bračekovi, tak povedala, aaaale, nič, Maťko má všetko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: opička jedna
a pekne Maťko pribral, už má 3900 g, keď nás prepúšťali, tak mal 2920 g, tak mu mliečko chutí
11. nov 2010 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 kukla, som, kráááása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja som mala problém to vymazať :stuck_out_tongue_closed_eyes: v nastavení je taká možnosť, že nechceš zverejniť svoj tehu stav, tak na to klikni a malo by to zmiznúť...a potom si uložíš údaje o laurike
11. nov 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@leninka75 vitajte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......juchú,konečne doma,že :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .......princezná je nádherná :dizzy_face: ....
@jacka čo si dostala?...aj ja cem vedieť
@utka no máš ty toho dosť...... :frowning2:
@denisenko u vás je škôlka aj poobede?...či ako to,čo to? :wink:
11. nov 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ako sa má ocko?
11. nov 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 vďaka za tip :wink: .........lilka zatiaľ nežiarli, je celkom trpezlivá, ale vidím, že jej chýba moja pozornosť :frowning2: .........drobček pekne pribral!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..............
11. nov 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 má sa celkom fajn :slight_smile: ...zajtra by ho už mali pustiť domov
@leninka75 to je super ,že Liluška nežiarli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:baby sú super.....bude tvoja veľká pomocníčka pri malej :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: ....tej menšej pozornosti sa žial vyhnúť nedá :frowning2: ...aj druhé bábo má svoje potreby....aaaale všetko sa dá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....a už o to to budeš mať jednoduchšie,že Lilka chodí do škôlky
11. nov 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .....tieto prvé dni sú náročné, kým si všetci nejako zvykneme.....ale verím ti, že to bude potom neskôr v poriadku :slight_smile: ................a moja, čo si mala s ocinom? :frowning2:
11. nov 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letty, jacka................čo všetko môžem jesť z ovocia a zeleniny?????............
11. nov 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nestíma vás čítať........čo sa deje???.....

@leninka75 ....asi ta nepoteším ...ale len naše plody...jablká.....broskyne.....maruhle......hrušky........a zo zeleniny NIE zeler.....a opatrne na petržlen...ale inak možeš jesť všetko...........len po troškách a opatrne... :wink: ....ja som si dala takto vlani mesičik dva..z mandarinky ..... na druhy den pomaranč.....a tak ......opatrne......aj z kapustninci som si dala lyžičku ..čo som si len chute na robila....:grinning:
11. nov 2010 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som čítala, že sa môže banán, jablko a hruška bez šupky, hrozno, marhule, čerešne, broskyne, melón zelenina : uhorka bez šupy, cuketa, tekvica, mrkva, pór, červená repa, zelený listový šalát
vraj opatrne s množstvom :wink:
11. nov 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné že bez šupky.....a hej banána som aj ja jedla.......no a ten por........ja ked som robial porovu polievku tak večre osm mala nočnu moru...to je cibulovina ..naduva..........
11. nov 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie hrušky a hrozno sa môžu??.....v nemocke baby spomínali, že hrozno by sa nemalo, tak neviem.......čínska kapusta, rajčiny a paprika????.............kyslé uhorky???.............horčica???.....
11. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj mne bolo divné, že pór sa môže, s malou dušičkou som zjedla pórovú polievku a bolo to v pohode :wink:
vraj je to s tou stravou indiviuálne, niektoré mamky jedia všetko zaradom a deťom nič nie je a niektoré detičky sú citlivé na kadečo :unamused: treba skúšať
ja si zatiaľ dávam pozor, nejem čerstvé pečivo a viki robilo zle, keď som pila veľa mlieka, tak aj na to si dávam pozor a nejem ani čokoládu a trpím ako kôň, možno aj modrý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. nov 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ja som hrozno nejedla, ale na tvorbu mlieka je super nápoj, ktorý obsahuje hroznovú šťavu, skúšala som vineu, fakt je z toho tvorba mliečka parádna :wink:
ja hrušku neľúbim, ale vraj sa môže, ja som jedla iba jablká a banán a zo zeleniny pór a mrkvu...paradajka je veľký alergén, tak ju radšej nejem...a veru sa bojím jesť aj kyslé uhorky´, aj horčicu, ale postupne to ochutnám, zatiaľ jem dosť striedmo a nudne :frowning2:
11. nov 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .....no veď to...striedmo a nudne :confounded: ....tak by som si dala niečo pikantné!!!!........a kávu!!!................ale vydržíme čo sa dá robiť...aspoň rýchlejšie schudnem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ..........
babuľky pôjdem ja pomaly off...........o chvíľku sa dieťa zobudí a budeme sa zasa hodinu kŕmiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............pa,pa
11. nov 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 môže sa melta a caro, to mi aj veeeeľmi chutí
pa, pa :slight_smile:
11. nov 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ..ja som jedla všetko z mierou...fakt po maličký kusoch.........aj paradajky som jedla......nič sa nestalo.....však aj med je alergen....to by si vlastne nemohla skor nič :wink: ....len dvojnove pečivo s vodou..........ale určite všetko opatrne.....a tá čokoláda :pensive: .....ja som si zobal zo stromčeka....... :pensive: ...z malou dušičkou..... :pensive: :sweat_smile: ......horčicu som ejdla ..pri oboch..aj uhorky...len pikantné....to mi velmi chybalo..........skor by som sa vyvarovala korenín......ja som jedlo len solila....potom na tanieroch som im dochutila........aj vegetu s glutamanom som úplne zrušila.....

a tiež som jedla akoby som nikdy nejedla....aj po nociach......hlavne v porodnici....som vyjedala kakaovník....... :grinning: :grinning: ...to tým som sa netrápila....lebo velká väčšina šla do mlieka...a teraz som tam kde som bola pred porodom..len to brucho....čo ja viem...to už asi nikdy nebude také čačanučké....lebo ja a cvičenie...hotový nepriatelia.... :grinning: :grinning:
11. nov 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 tak to sa má Maťko určite dobre, ked tak pekne rastie.....na váhe :wink:
@aninka29 nee...pooobede máme len dnes ...výnimočne ....na Martina s lampášikmi a to vieš, že na to treba tmu....takže do šiestej....ale do druhej sme boli doma.....vymyslia hocičo :angry:
@leninka75 ja si už tiež vobec nepamatám, čo sa mohlo a čo nie......ale Denisko bolesti bruška nemával ....a na mojom mliečku bol len do troch mesiacov...tak som asi rýchlo zabudla..... :pensive: idem kukuk foto a potom o piatej čakajú rodičov v školke, tak mizííím.....
11. nov 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já už idem........dúfam, že detičky nepodpália polovičku Nalsu..... :grinning: ale vraj tam bude aj bufet pre rodičov, tak idem na koláčik.... :grinning: :grinning: fotky skúsim hodiť až zo slovenska, nemám kábel k notebooku.... :confounded:
@jacka a už sa konečne priznaj, čo si dostala od Ježiška????? :wink: :dizzy_face: .....partizánka.......
11. nov 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aha ju pozrime ju zvedavicu.......aj s aninkou.........kupili sme si dalšie autičko.... :wink: ,,,sice staršie...ale lepšie a krajšie...a väčšie......no a pre nás nové....
11. nov 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok