• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

19. januára 2017 
dobrúúúúúúú.......

posledná :wink:
11. nov 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jacka...nie si...hahaha :wink:
11. nov 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtééééé......

@utka ..to čo toto.....ha???? :angry: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
12. nov 2010 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko....Denisko v školke, rozlúčková návšteva u šefovcov za mnou, tak si dám kavičku a idem baliť..... :wink:

@jacka a aké?????,pochváľ sa..... :dizzy_face: :dizzy_face: určite nie som jediná zvedavá..... :grinning:

škoda, že nemožem dať nejaké foto.......včera boli tie detičky úžasné..... :wink: išli v sprievode s lampášikmi zo školky pred radnicu, tam mali urobený taký svetelný kruh z dalších lampášikov....stáli okolo a spievali pesničky......také boli zlaté..... :grinning: :grinning: a potom mali asi 1o stolov s čajom, koláčikmi, mufinkami, pizzzou a podobnými drobnosťami.....pekný zvyk a ako sa všetky deti tešili.....a dospelých tam bolo hádam aj 100.....aj carabinieri im zastavili celú premávku, to bol zážitok... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denisko si ráno pobalil vláčiky aj s dráhou do svojho kufra........no neviem, či tam ešte niečo zmestí...... :grinning: 20 kusov vreckoviek, plyšový macko a prasiatko a havko-vankúš, to všetko musí ísť bezpodmienečne s nami...... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee...
jacka, noooo :wink:.
deni, to muselo byť krásne. My máme v utorok tu na jednom ihrisku lampiónový sprievod a potom sa budú vypúšťať lampióny šťastia...Už sa tešíme :wink:
12. nov 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jééééé......práve som zistila, že není šanca pobaliť sa do jedného kufra....aj ked je velký......možno trak s letnými vecami...ale zimné bundy a topánky...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ooops, dúfam, že tranzit nemá vela ludí s batožinou..... :grinning:
12. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že "trak"..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: celkom iný význam..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malo to byť "tak" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!................juj dnes mám nejaký pomalý net :angry: .................aj u vás je také hnusné počasie?.....prší a fúka hnusný vetrisko.................
jejda ja sa mám teraz tak dobre!!!.............stále niekto ku mne chodí a vždy prinesie nejaké jedlo, takže nemusím variť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.....................toto šestonedelie samá výhoda!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...............liluška dnes ráno išla bez plaču, len sa mi zdá, že zasa chytá nádchu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:.................pomóc, ja nechcem!!!...........

@denisenko ..............kedy cestujetena SK? .............a dokedy sa tu zdržíte???.................to muselo byť fakt pekné tie lampióniky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ................už sa teším na fotos!!
12. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ideme dnes večer....takže zajtra ak sa ozvem, tak z SK.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ostaneme do konca januára...asi...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to ti závidím, že nemusíš variť....... :wink: aj tak máš určite starostí dosť, že??? :zipper_mouth:
včera som šla busom a vedla mna bol kočík s bábatkom, asi 2 mesiace......požičala by som si veru...aspon na pár dní :grinning: :grinning: :grinning: ale ešte musím počkať......sme sa s tatinkom rozhodli, že v polovici budúceho roka by sme hádam aj niečo stvorili...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kto sa pridá?????? :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ozaj a varia ti také, čo možeš aj ty??? :dizzy_face:
12. nov 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....tak to si pekne užijete teplo domova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a už budete vo svojom?? :slight_smile: ........pekne ste sa s tatinkom rozhodli, takže zasa bude ďalšia tehoška a potom drobček!! :slight_smile: .............idem kŕmiť :wink:
12. nov 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 len sa dobre nakrmte.....treba :wink: chceli by sme už vo svojom...len nám ešte nedorobili dvere...a to vieš, bez dverí...ani teplo domova není..... :grinning:
12. nov 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo, halo....nikde nik?????? :pensive:
my sme šťastne docestovali nadránom domov.....konečne... :wink:
pekný víkend, herečky :slight_smile:
13. nov 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...veru, nikto nikde
:confused:
@denisenko tak super, že ste šťastne došli.....vitaj doma :wink:
13. nov 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 dakujem...ako sa má maličký drobček? :wink:
13. nov 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ďakujem, drobček sa má fajn, dnes máme mesiac :dizzy_face: :dizzy_face: , uteká to rýchlo...pár dní ho bolelo bruško, ale prišla som na to, že z čoho...dávala som mu nutriton, to je také "čudo" na zahustenie mliečka, aby menej vrackal....a z toho sa potom nevedel vykakať a riadne sa pučil, tak sme to vysadili a Marcelko je kľudný...niekedy mám pocit, že ma zje :grinning: , hladoško môj malý :slight_smile:
Nisko sa teší?
Tak držím palce, aby vám to s bábätkom vyšlo :wink:
13. nov 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 Denisko povedal že na Slovensku je super..... :grinning: to už je mesiac???fakt to letí....ešte pár chvíl a bude Ti chodiť.......niekedy by to nemuselo tak utekať,že? :angry:
14. nov 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Už sme doma.Boli sme vo ZV.Zajtra do roboty :frowning2:
14. nov 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: ...dnes som prvááá??? :confused:
@denisenko tak vitajte doma...užite si Slovensko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka jeee,super vianočný darček si dostala :slight_smile: :slight_smile:
15. nov 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky....
@aninka29 tak tip ti zdá sa nevyšiel :wink: bola som dnes na sono a vyzerá to na chlapčeka....videl tam plávať guľky... ale presne budem vedieť 26-teho na 3D :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ako sa ináč máte?
15. nov 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka juuuj,tak to je super moja :slight_smile: .....splní sa ti sen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .....keď tam už videl plávať guľky,tak tie už len tak nezmiznú :wink: :slight_smile: .......tak ti prajem nech ti to na tom 3D iba potvrdia...teším sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ............no čo už...aj bosorky sa môžu mýliť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem.....ale aj tak neprestávam veriť,že si bosorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...veď som,som...ale vieš,ako to je...starnem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....aj keď....nejaké to percento tam ešte stále zostáva..a z guliek bude nakoniec pipina :wink: :slight_smile:
15. nov 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to...aj také prípady poznám....z Timoteja bola nakoniec Timea :grinning: ale videla som aj ja tie guličky,tak snád v mojom prípade to už aj tak zostane :grinning:
15. nov 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka ale áno....dúfam,že ostane :slight_smile: :slight_smile: ....aj keď,mne pri Sabuške moja dokina povedala,že tam vidí piňdúra a na 3D mi doktor na celú obrazovku ukazal pipinu :grinning: :slight_smile: ...................ale to je jedno,čo to bude...len nech je to zdravučké..to je najdôležitejšie :slight_smile: :dizzy_face:
15. nov 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 presne tak....hlavne aby bolo zdravunké a aby všetko dobre dopadlo.....aj dievčatku by sme sa stráááášne tešili....len to,že s dievčenskými menami máme trochu problém,tak radšej nech bude ten chlapec :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v sobotu sme boli na oslave krstniatku :dizzy_face: ....dávam nejakú tú fotečku :wink:
15. nov 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka tak už len vybrať to správne chlapčenské :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...
15. nov 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok