• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

23. marca 2017 
@aninka29 ..veru super darček...čo viac si možem priať.....

pekne ste sa rozkecali.....
15. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...perfekt foto.......malinká je už aká velikánska.... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj moja...kde si bola???....detičky sú už zdravučké?..Maťko už šiel do škôlky?
15. nov 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...tu som.....no nie sú celkom fit.......Maťulo je už v školke...ale ešte spolíkoval.....a sem tam pokašlal...však ked bude zle tak ostane zase doma.........a Peťkovi ide 11 zubok...tak ten soplíkuje tiež..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...odsávam mu......

ideme sa najesť...chcem dať Peťula skor spinkať...lebo..ideme s Maťkom k logopedovi......tak aby som ho nemusela budiť....
15. nov 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka potom daj vedieť ako ste dopadli u logopeda.....dúfam,že dobre :slight_smile: ...........ja idem so Sabkou vo štvrtok na očkovanie...už teraz mám stresy z toho :confounded:
15. nov 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...to je tam na dlhšie..........nás budu očkovať v januári.........fuj.... :frowning2:
15. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka no v každom prípade,dúfam,že tam dlho chodiť nebudete.............Simušku dokina zatiaľ nerieši :confounded: ......Simka nevie povedať R.....ostatné všetko pekne ovláda.......
ja sa veľmi obávam toho očkovania...keď sa mi malá zase tak zájde ako naposledy,tak ja neviem :frowning2: ...bojím,bojím
15. nov 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ....uvidíme....ona sama nevedela dokedy.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............

neboj.....dufam že sa nezájde.....poplače...pomojkáš...a bude dobre :wink:
15. nov 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: som sa bola trochu flákať po meste a úradoch....uf....ale už som tuuuuuuu :grinning:
@aninka29 oslava zdá sa , že sa vydarila, že????? :grinning: jatiež verím tomu, že si bosorka...ale v dobrom..... :sweat_smile:

@mirrinka z nášho Deniska ešte v 30-tom bolo dievčatko...... :grinning: :grinning: :grinning: a že prečo má obliečky mačka Kitty, že áno??? :grinning: :grinning: :grinning: ale držíme palčeky, aby sa nepomýlili...... :wink:

15. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, aj utka už zarezáva???? :fearful:
15. nov 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka idete prvý krát k tomu logo?????
15. nov 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko ..už druhý krát...no hroza...pokial začne spolupracovať :pensive:
15. nov 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko to ešte chápem,ak sa z dievčatka "stane" chlapec....ale naopak? ved ked tam raz vidia tie "gule" tak ako potom zmiznu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirrinka no neviem...........musím sa zamyslieť, mne to už tak dobre nepáli......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka tak sa držte.....skús Maťka niečím podplatiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. nov 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko veru,vydarila :slight_smile: ....supiš pupiš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ženy ja som k.o. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
veru, už zarezávam...Som síce v kancelárii, ale toľko máme roboty, že nestíham :frowning2:...
aninka, keď zž si taká bosorka, tam povedz aj mne kedy budem mať druhé bábo???
15. nov 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc,herečky....... :wink: Idem napchať doDeniska ešte palacinku a spať...ak sa podarí.... :sweat_smile:
@aninka29 to bude asi vo vzduchu, aj ja som k.o. :fearful:
@utka príjemnú prácu :slight_smile:
15. nov 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka joooj moja,to ti neviem povedať takto presne...ale dúfam,že to bude čoskoro :wink: :slight_smile: .....šup sa do častého romantikovania s mužíčkom :wink: :slight_smile: :slight_smile:
@denisenko zase máte palacinky? :grinning: .......pošlem k vám mojho muža....ten by ich tiež furt jedol.....dobre,že je tak málo doma..lebo inak by sme ich mali každý druhý deň :grinning: :grinning:

dobrú noc mamky...idem spať....už ani nevidím od únavy :pensive: :pensive: :pensive:
15. nov 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, ďakujem.
aninka, no keby boli doštičky v poriadku...
Dobrúúúúúúúúú...
15. nov 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...určite budu.....však ťa hádam nebudu večne trápiť.....

tak žeby dnes poslednááááá :wink:
15. nov 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééééé :wink:

tak žeby prvá :slight_smile:
16. nov 2010 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...na chvíľu som kuk...
16. nov 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@utka určite budeš čoskoro fit :slight_smile: ....prajem ti to veľmi,aby si bola zdravučká :slight_smile:

Simonka je v škôlke......Sabuška celú noc teplotovala,dvakrát sa povrackala :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....aj teraz má teplotu...spinká môj anjelik.....dúfam,že nebude choručká :frowning2:
16. nov 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes oslavuje svoju 20tku naša bubbka,ako napísala mirri :wink: :slight_smile: :slight_smile: ...tak píšem aj sem.......bubbka,prajem Ti všetko naj naj naj k narodeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
16. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!.............nejako včera nevydalo.....Laura bola od obeda nejaká mrzutá...potvorka malá :wink: ............už sme boli aj trošku vonku, síce mudra povedala,že až koncom tohoto týždňa, ale nedalo mi to keď je vonku tak príjemne :sunglasses:

@denisenko .............vitaj na rodnej hrude!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...............
@mirrinka ............jej tak budeš mať párik ako letty!!! :slight_smile:
@letty.............práve včera som rozmýšľala, že koľko už má Maťko a dnes čítam, že mesiac....pánabeka to letí!!.......a Maťko nejako viac grcká, keď si zahusťovala mliečko?...............aj ty dávaš malému kanavit?
@bubba..............blahoželám!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@jacka ...........na logopédiu idete 1x?
16. nov 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leni........možno sa jej nepáčilo vonku :dizzy_face: .....ja mám dnes Peťka mrzutka....som mu vonku nedovolila zazvoniť susede na zvonec...tak pol hodku vrieskal ako divý.......ani na dvore nechcel byť..ani na rukách ani na zemi.....nikde...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a konečne aj tu je slniečko a my sme museli domov...........som ho povyzliekala ....celý bol mokrý od jedu...a hned stíchol.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75 ...jáj nie 1x .....už sme tam raz boli.........a ešte to bude asi na dlhšie.......doma ho to čítanie prestalo baviť.......tak neviem ako ho prinútim .....opica malá
16. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme my zasa trošku von.......aj tak mám dnes net na dve veci.........neskutočne pomalé je to :angry: :angry: :angry: :angry:
16. nov 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.... :wink: ja zas nestíham...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tu moja druhá sestra s malými...3 a 1 ročnou....tak máme potechu------hukaju tu akože sirény a potom dieťa :grinning: ale už mám vybavený preukaz poistenca....som na neplatenej materskej dovolenke... :grinning:
16. nov 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok