Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
16. nov 2010

Ahojte!
Zajtra je voľnooo...huráááá...
Boli sme na lampiónovom sprievode, vapustilo sa pár lampiónov šťastia a šli sme domov 😉

denisenko
16. nov 2010

@utka aspon ste to mali rýchlo za sebou.... 😀 naši museli aj spievať......... 😀

utka
16. nov 2010

@denisenko mali, len som si myslela, že to bude lepšie zorgenizované...A že Viki vydrží dlhšie...ale aj tak dobre 😉.
Dobrú nôcku.

jacka
17. nov 2010

ahojtéééé....

@denisenko ..ako je doma?.......

kto nám pošle slniečko????? 😎 😎 ...my tu máme krásnych 4st 😝 😝 😝

utka
17. nov 2010

Ahojte!
jacka, slniečko nemáme ani my, síce je tu 10 stupňov, ale tak škaredo...

mirrinka
17. nov 2010

my máme slniečko....chytajtéééééééééééééé 😎 😎 😎 😎 😎 😎

bubba
17. nov 2010

aj mýýýýýýýýýýýýýýýýý poobede berieme zajaca von 😀 😀 😀 nech sa popasie 😀

utka
17. nov 2010

Už aj tu vykúka...

mirrinka
17. nov 2010

šak som ti poslala,utka 😀

@bubba náš Miro Šmajda už zdochol ☹

utka
17. nov 2010

@mirrinka ďakujeeem...
Miro Šmajda? hahaha

jacka
17. nov 2010

dakujem aj ja 😎 😎 😎 .........len nech ešte dlho vydržííííí 😎

aký Šmajda???? 😅

mirrinka
17. nov 2010

náš zajac sa volal Miro Šmajda....Lianka mu vyberala meno 😀

aninka29
17. nov 2010

@mirrinka dobré meno 😀 😀 😀 😀

aj u nás dnes bolo krásne 😎 😎 ..teplúčko.....

utka
17. nov 2010

My sme boli dnes prezuť autíčko, vyumývať ho, poupratovať zvnútra...ako nové 😉...Však si musím naň dávať pozor, na môjho tátošíka 😉...

bubba
17. nov 2010

@mirrinka a ako dlho vám vydržal?my máme plány jak hovado jaký dom mu manžel vystružliká z dreva a tak...no asi sa nám to neoplatí - dnes sa chudák zajac už vozil v kočiari miesto bábiky 😀 😀 😀 😀

utka
17. nov 2010

Ach jaaaaj...zajtra ráno vstávať do práce. Ešteže je už štvrtok 😉...

utka
17. nov 2010

Dobrú noc!

jacka
18. nov 2010

ahojtééééé.......

@utka tak ti prajem príjemnu prácu.... 😉
@mirrinka ..aj dnes nám pošleš slniečko?...... 🙂

aninka29
18. nov 2010

ahojte
dnes je super počasie 😝 😝 😝 ....to preto,že som chcela ísť na nákupy 😠 .......detičky zo škôlky dnes šli do divadla 🙂 ...som zvedavá ako sa bude Simonke páčiť 🙂
4 a 5 decembra...bude u nás v KE ľadová revue Pinocchio......snáď sa podarí prísť manžovi domov.....veľmi by som chcela ísť so Simonkou.......ale to musí byť doma aj manža,keďže Sabku by som nemala kde nechať..........a budúci víkend ideme trsať na detskú didžinu 😀

aninka29
18. nov 2010

a dnes poobede nás čaká so Sabkou očkovanie ☹

mirrinka
18. nov 2010

@bubba nevydržal dlho,neviem už teraz presne,ale možno tri,štyri mesiace... ☹ ani sme nevedeli,že zdochol,lebo ked sme sa odsťahovali,tak sme ho tam nechali a naši to nechceli povedať Lianke,tak asi až po dvoch mesiacoch sme sa to dozvedeli ☹

@jacka veľmi rada by som aj dnes poslala to slniečko,ale dnes nemáme.....pošlite niekto aj do KE 😎

pekné ránko 🙂

mirrinka
18. nov 2010

@aninka29 aj my sme mali v pláne ísť na toho Pinocchia,už som aj pozerala lístky na nate,ale nakoniec nám ani jeden z tých troch dátumov nevyhovuje,tak zase nič z toho ako minulý rok ☹ dobre,že som o tom Lianke ani nepovedala..

aninka29
18. nov 2010

@mirrinka ja dúfam,že manžovi sa podarí dojsť...a pôjdeme...lebo minulý rok nám to tiež nevyšlo.......a ak nedojde,tak máme smolu aj my zase 😝 ..............mirri,ty nechceš ísť s Liankou na diskotéku?....bude to v meste.....bude tam taký dobrý ujo animátor 🙂 a koná sa to 28ho

mirrinka
18. nov 2010

@aninka29 rada by som,ale to je víkend,a my sme cez víkendy málokedy doma....tak neviem... a kde to je presne a o kolkej? ak by sme tu náhodou boli,tak by som určite išla 😉

jacka
18. nov 2010

@mirrinka ..tak škoda......možno zajtra...dobre? 😉 .............................ty sa ako citiš?.......bruško rastie?...a na mene ste sa už dohodli?.....no a mohla by si nám zase hodiť foto 🙂

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ..držte sa....potom sa ozvi ako Sabínka sa držala.....

aninka29
18. nov 2010

@mirrinka je to na Krivej ulici...blízko pri centre..a trvá to od 17:00 do 19:00............ak by ste boli domka,tak dojdite...dáš mi vedieť a ja ti to upresním 🙂 😉

aninka29
18. nov 2010

@jacka ja len dúfam,že nás aj zaočkuje...už nech to máme za sebou......Sabuška celý utorok preteplotovala.....tak uvidíme

mirrinka
18. nov 2010

@jacka dakujem za opýtanie,cítim sa dobre,len v noci mi už trochu to brucho zavadzia,neviem ako sa "usalašiť" 😀 😀 😀 meno je vybraté už dávno,kedže by to mal byť chlapec (dúfam,že sa dr.nezmýlil) tak bude po tatovi - Martin ....slúbila som mu to,tak čo už narobím....ale je to pekné meno,tak som celkom spokojná...horšie by bolo keby sa volal nejaký Ignác 😀

neviem,či som túto fotku už dávala....

mirrinka
18. nov 2010

@aninka29 ok,ak budeme doma,tak ti volám alebo píšem....idete aj vy?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre