Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
18. nov 2010

@jacka chlapci sú zdraví?........na Simonku sa už zase začína čosi lepiť 😠 ....snáď sa cez víkend prelieči....ja nechcem,aby zase brala atb 😠

jacka
18. nov 2010

@mirrinka ...fíha ha..to už ste taký velký???....... 🙂 ....hrozne to letí......pekné meno....bude tu další Maťko 😵

@aninka29 tak to som aj ja zvedavá či vás zaočkuje.....nezvyknu ked su choré detičky......pre istotu

aninka29
18. nov 2010

@mirrinka fuuuu...téééda,už máš riadne brušinko 😵 😵 😵 😵 ..čakala som,že budeš mať malilinké,keďže si taká chudunká 🙂 ...krásne...to bude fakt chalan 🙂 .......tatko bude v siedmom nebi 😵 ..mne sa Martin páči 🙂
@mirrinka no chceme ísť veľmi...ja len dúfam,že budú dievčatá zdravé...lebo ak budú choré,tak asi nič z toho nebude....ale Simuška sa teší

aninka29
18. nov 2010

@jacka veď práve.....uvidíme čo povie mudra 😝

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ..ale figu....MAťko ešte kašle...ale dala som ho do školky....také zlé to zase nie je.....a Peťko spolkíkuje...ja len dufam že zo zúbkov....kašle mu pomaličky prechádza........tak radšej dnes s ním ani nejdem von .....ked je už ako tak ...

jacka
18. nov 2010

@aninka29 a aj je prechladnutá Sabínka?......už nemala teplotu?

mirrinka
18. nov 2010

no,už sme dosť veľkí....mnohí sa ma pýtajú,že kedy idem rodiť a ked poviem,že až v apríli,tak že či to budú dvojičky 😀 pri Lianke som také brucho mala asi v ôsmom mesiaci 😀 ale už to nejako vydržím aj s takým kufriskom,len nech bude všetko v poriadku 😉

aninka29
18. nov 2010

@jacka aj Simonka začala pokašlievať sem tam...ale vieš čo...dala som ju do škôlky...ma to nebaví už.....keď môžu ostatné...môže aj ona 😝 ...a minule som sa tak nasr.la 😠 ...jedno dievčatko v škôlke..kašle jak tuberák...a chodilo k deťom...a rovno do tváre na nich začalo kašlať......super zábava 😠 😠 😠 😠

aninka29
18. nov 2010

@jacka nie nie je....len ten urotok nešťastný preteplotovala...mala 38,8...celý deň aj noc...skoro celý deň prespinkala...a potom už odbre...tak neviem,či to budú zuby,lebo zatiaľ nič nové na obzore nevidím,alebo na ňu niečo pomaličky lezie
@mirrinka určite bude všetko v poriadku 😵 😵 😵 ...

jacka
18. nov 2010

@aninka29 tak toto ked vidím tak by som ...... 😠 😠 😠 😠 ............ 😝 ........hlaven že mne učka povedala že normálen rodičom vraví aby si ich nechali doma...a na druhy den je tam zase.......no uznaj

aninka29
18. nov 2010

@mirrinka kolko si pribrala Miri?....veľa určite niee,že 😉

aninka29
18. nov 2010

@jacka u nás je to taky tak s týmto 😠 😠 😠 😠 .....

mirrinka
18. nov 2010

@aninka29 na začiatku som schudla 2 kg a teraz za posledné 2 mesiace mám + 5kg

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ..zubky uvidíš neskor.........ja moj teplotoval.....a zubok vyšiel neskor........aj si to dr. povedala že ste teplotovala či jej povieš v poradni:

jacka
18. nov 2010

@mirrinka neboj všetko bude o.k....mne pri druhom vyšlo tiež rýchlo bruško....a vyzerala som ku koncu ako slnonica.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2010

@mirrinka len sa pekne napapuškaj....aby bol Maťko velký a zdravučký 🙂

aninka29
18. nov 2010

@mirrinka to je tak akurát 🙂
@jacka no,keď ty si vyzerala ako slonica,tak ja som potom vyzerala ako mamut 😀 ................poviem v poradni v dokine

aninka29
18. nov 2010

o hodku mám byť u kozmetičky....ale keď sa Sabuška dovtedy nezobudí....tak som došla 😝 ...budiť ju nebudem............nič mi dnes nevychádza 😠 😝 😝 😝

jacka
18. nov 2010

@aninka29 .....pamätám....sme tu fučali obe 😀 😀 😀 😀 😀

tebe spinká?......mne tu vreští .....nevie čo chce....asi mu vadí že som na koni 😀 😀 😀 😀

aninka29
18. nov 2010

@jacka jáj veru fučali 😀 .....hlavne v tom teple to bolo o držku 😀 .....veru spinká...to je jej čas 😵 ...a ja sa idem unudiť ....navarené mám,upratané tiež...fakt nemám do čoho pichnúť.....som si dnešný deň premyslela do bodky...a aj tak to nevyšlo,kvôli tomu počasiu 😝

jacka
18. nov 2010

@aninka29 ...jáááj...zlaté časy........ 😵 😉

ja si už radšej nič neplánujem......idem brať to čo príde 😀 😀 😀 😀

dobre že ti spinká.......brala by som aspon polovicu spánku čo Sabínka prespinká pre Peťka...........ten moj nespavec už dokázal že vydrží celý den bez spania... 😠

aninka29
18. nov 2010

@jacka Peťulko je akčný chalan 🙂 🙂 🙂 ....Sabuška ešte spánok potrebuje...ona je fakt ako taký medvedík 😵 😵 .....aj cez deň hocikedy si hodí vankúšik na zem a relaxuje 😀 ...a vydáva zvuky "háhá"...akože hajká 😀

jacka
18. nov 2010

@aninka29 😵 😵 ...moj pokladík.............musí byť zlatučká

ja ked dám Peťka doobedu spať.....tak hned že eeeeee ...a je preč...... 😝 ...takže viac spávame len na obed...záleží od toho kedy sa ráno zobudí

jacka
18. nov 2010

a s našimi dvojmami je čo?..........my sme u boli pečené varené.... 😀 😀

aninka29
18. nov 2010

@jacka nooo...často sa tu neukazujú......my sme tu už boli ako na koni 😀 😀

aninka29
18. nov 2010

@jacka Sabuška doteraz spávala dvakrát.....ale v poslednom čase spí iba raz.....ale to si dá poriadne dlhého šlofíka 🙂 🙂

jacka
18. nov 2010

@aninka29 veru tak.......našli sme si čas......alebo žeby sme boli závisláčky?.......

no kolko potiahne ked len raz?

aninka29
18. nov 2010

@jacka asi to bude tým závislačením 😀 😀 😀 ........no štyri hodky potiahne určite 🙂 .........a tým pádom,že už nespí dvakrát...tak je už o piatej večer hotová ako langoš...mám čo robiť,aby som ju do šiestej ešte nejak zabavila.....o štvrť na sedem je už v hajanoch a vstáva o pol siedmej ráno cca 🙂 ....dnes spinkala do siedmej...možno by pospala dlhšie,ale zobudila ju Simonka

aninka29
18. nov 2010

@jacka Peťko sa ešte v noci budieva?

aninka29
18. nov 2010

chystáte sa tento rok piecť medovníčky baby? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre