• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

22. septembra 2017 
kuk :slight_smile:
Sabušku neočkovali.....vraj pre istotu počkáme.....takže budúci týždeň.....buchtička váži 10kg a pár gramov.....dobré nie,ročná...a štvorročná Simonka váži 15 kíl :grinning:
boli sme len na takom menšom nákupe potravín a sarapatín do domácnosti...a zajtra už fakt idem pokúpiť niečo na seba :wink:....a pôjdem kuk aj nejakú new obývaciu stenu.....už by sa aj patrilo
@denisenko aké požičanie? :grinning: ..mamka s tatíkom nech sa snažia....a nebude si musieť Nisko nikoho požičiavať :wink: :slight_smile:
18. nov 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 treba najskor požičať na skúšku :grinning: Sabínka ma fajn váhu...Denisko v jej veku mal 11kg...teraz je ako záchodový pavúčik...samá ruka...samá noha.... :dizzy_face:
18. nov 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko aj Simonka je záchodový pavúčik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...Sabuška je oproti Simke väčšia bucľa..............inak...Sabinka už spinká :pensive: :dizzy_face:
jáááj......a ešte som chcela.....ostala som taká nijaká.....Sabuška plačkala,ked ju dokina počúvala...../a proste,ona od toho osudného očkovania,čo sa tak zašla...tak teraz zachádza skoro stále pri veľkom plači/....a omodrelo jej na tú chvílku kým sa nenadýchla okolo ústočiek.......doktorka to spomenula.....tak som sa opýtala,či to môže byť nejaký problém.....tak len povedala...."no,nemalo by to tak byť"....a to je všetko :angry: ....tak som jej povedala,že veď na kardiologii povedali,že je všetko v poriadku,má len mierny šelest.....vo februári máme ísť na kontrolu,opýtala som sa,či s ňou teda mám ísť opäť už teraz.....tak že nie,nie,počkáme,uvidíme :confused: ....a ja teraz neviem čo mám robiť :frowning2: ...či fakt počkať...alebo ísť...neviem,nevyznám sa v tom....inak je maličká úplne v poriadku
18. nov 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte sa pýtala na Simonku,že ako sa má...tak jej vravím,že zatial dobre...len ten noštek nás stále trápi...tak vraví "to budú nosné mandle" /ako keby som to nevedela/.....tak sa jej pýtam,či s ňou mám ísť pre istotu opäť na krčné.....tak,že zatiaľ netreba :confused: ...tak čo....budeme čakať,kým sa to zlepší...alebo nedajbože zhorší????.........na žiadnu otázku som dnes nedostala normálnu odpoveď....
18. nov 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Mňa dnes bolí hlava ako koňa! Asi si budem musieť niečo dať...
aninka, to si sa teda ozaj nič nedozvedela :frowning2:...
jacka, ako spal Peťko?
deni, tak ty si teda riadne zaneprázdnená...si ťa všetci chcú užiť, čooo?
A čo leninka?Dnes tu nebola...
18. nov 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc...
18. nov 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
Simušku som dnes nedala do škôlky....sa nejak veľmi rozkašľala :frowning2: :angry: ........pochybujem,že ju to počas víkendu prejde...môžem ja jej dávať hocijaké sirupy a neviem čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak som prišla konečne kuk :wink: tento týždeň mám taký rozlietaný, na budúci týždeň máme krrstiny, tak som si bola niečo kúpiť a aj pár darčekov pozháňať...normálne ma unavilo to behanie po obchodoch, ale dobre to padlo a konečne som nepozerala po tehu oblečku :dizzy_face: , aj keď do svojho pôvodného čísla S, no neviem, neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: či sa niekedy ešte zmestím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@aninka29 mudra sa tiež mohla jasnejšie vyjadriť :unamused: to aby človek čítal medzi riadkami :angry: to tiež nemám rada..
držím palčeky
dnes idem po vikinku skôr, nebude tam spinkaž, som jej to sľúbila a taaak sa tešila, už včera to učiteľkám povedala :grinning:
19. nov 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Dnes je vonku otras!!! Spala by soooom...ale nemôžem :frowning2:
19. nov 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru to je hnus vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prajem vám krásny víkendík........ :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
19. nov 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ty kam ideš,že sa už lúčiš????

my sme tiež behali celé doobedie po nákupoch....teda....nič sme nekúpili :angry: nezohnala som na seba žiadnu bundu,zo všetkého čo sa mi páčilo nemali moju veľkosť :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....kúpila som si až jedno triko a pulover...a holkám snehule /inak tie detské botky,sú strašne drahé :angry:...a vynosia to jednu zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:/.................poviem vám..ísť sama nakupovať s dvomi deťmi...to je o držku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...
pôjdeme sa ešte zajtra prejsť po meste,snáď niečo zoženiem......dúfam,že nebude pršať
u nás dnes bolo celkom pekne..aj taký mini oskar vyšiel :sunglasses:
19. nov 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...nikam moja.....nikam....len cez víkend tu nikto nebude :wink:
19. nov 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam že zajtra sa vyčasí.......a nakukne taký mini oskar aj ku nám :wink:
19. nov 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 ...o tom nakupovaní s dvoma detmi mi nič nevrav..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: .a tá cena.....tomu ja hovorím zderstvo.....maličké a také drahé ako pre dospelého :angry:
19. nov 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..tak aby ti nebolo luto...tak ti pošlem pár kvapiek..ak chceš :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. nov 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
božinku ..aninka...to čo si dala na fb...až mi stislo srdce a skoro som plakala.......brrr :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
19. nov 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj :wink: ako chlapci? už by si mohla aj ty dať fotečky krásavcov, už som ich dlllllho nevidela :slight_smile:
a kde sú ostatné herečky?
isto tu budú, keď ja nebudem môcť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
@aninka29 aj ja som bola dnes na nákupy....deniska som nechala babke na krku a šla som deťom kupiť darčeky...a už aj všetky mám...zlatý dráčik..... :grinning: len ten účet budem musieť schovať, nech ho nevidí tatinko...... :grinning: :grinning: :grinning:

@jacka veru nejaká aktuálna foto by sa hodila.....či až ako pod stromček???? :grinning:
@letty86 že číslo S...... :pensive: vtipálek....to som sa zmestila až po pol roku...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale držím palce.... :wink:
19. nov 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 .......chlapci...no jedna básen.....jeden provokuje,........druhy si to nedá......škriepka je hned na svete.......ale zatial vyhráva silnejší.....a. slabší...ide rovno ku maminke ako pre ochranu :wink: :wink:
@denisenko ----veru..už som ich dávno nefotila.....skusim...ked sa budu pekne hrať....... :slight_smile:
19. nov 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka aj mne to trhalo srdce :cry: :frowning2: ......tak preto som to dala zdielať od kamarátky......nech si uvedomia tí,čo si neuvedomujú :frowning2:
@denisenko tebe je ako dobre.....darčeky už máš...super :slight_smile: ...
@jacka inak vrelá vďaka za tých pár kvapiek...už aj došli :angry: :angry: :angry: :angry: .....................ja tu víkend budem určite :slight_smile:
19. nov 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 .......však nemáš za čo -.........hocikedy....

je to strašné čo si tam dala.....bohužial...sú aj také svine :pensive:
19. nov 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denisenko .....sa máš....že máš darčeky.....moje sú ešte v obchode....a asi aj dlho budu :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka to je pekné od teba,že si taká prajná :grinning: :grinning: :grinning:
aj moje sú ešte v obchode :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teda okrem jedného :slight_smile:
19. nov 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 že..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. nov 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 už spinkáte?
19. nov 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka áno,Sabi je už v hajanoch :pensive: :dizzy_face: ........už by mohla ísť aj Simuška...dnes mi nejak moc píli uši :grinning:
19. nov 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
My sme včera trochu oslavovali...Išli sme spať o pol jednej, aj krpec a o 7:45 už bol hore :frowning2:...
Ja už mám skoro všetky darčeky. Ešte svokre a malémi za švagrinú niečo a hotovo!
20. nov 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@utka a čo ste oslavovali?.............ako ti je dobre,že už máš darčeky z krku :slight_smile:

ja som dnes ako blbá celé doobedie pendlovala po meste.....a aj tak som si tú poondenú bundu nekúpila :angry: :angry: :angry: ...budem chodiť holá asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ale nakúpila som deťom,ako vždy :slight_smile:
@jacka kde si????????? :wink:
20. nov 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aninka29 tu som moja...nejak som nestíhala.......riadiť ..navariť.....a tak....a teraz chceme ísť do mesta na nákup..... :wink:
20. nov 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...čo si pokupila......a aká oslava?
20. nov 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok