Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
18. nov 2010

kuk 🙂
Sabušku neočkovali.....vraj pre istotu počkáme.....takže budúci týždeň.....buchtička váži 10kg a pár gramov.....dobré nie,ročná...a štvorročná Simonka váži 15 kíl 😀
boli sme len na takom menšom nákupe potravín a sarapatín do domácnosti...a zajtra už fakt idem pokúpiť niečo na seba 😉....a pôjdem kuk aj nejakú new obývaciu stenu.....už by sa aj patrilo
@denisenko aké požičanie? 😀 ..mamka s tatíkom nech sa snažia....a nebude si musieť Nisko nikoho požičiavať 😉 🙂

denisenko
18. nov 2010

@aninka29 treba najskor požičať na skúšku 😀 Sabínka ma fajn váhu...Denisko v jej veku mal 11kg...teraz je ako záchodový pavúčik...samá ruka...samá noha.... 😵

aninka29
18. nov 2010

@denisenko aj Simonka je záchodový pavúčik 🙂 🙂 🙂 ...Sabuška je oproti Simke väčšia bucľa..............inak...Sabinka už spinká 😔 😵
jáááj......a ešte som chcela.....ostala som taká nijaká.....Sabuška plačkala,ked ju dokina počúvala...../a proste,ona od toho osudného očkovania,čo sa tak zašla...tak teraz zachádza skoro stále pri veľkom plači/....a omodrelo jej na tú chvílku kým sa nenadýchla okolo ústočiek.......doktorka to spomenula.....tak som sa opýtala,či to môže byť nejaký problém.....tak len povedala...."no,nemalo by to tak byť"....a to je všetko 😠 ....tak som jej povedala,že veď na kardiologii povedali,že je všetko v poriadku,má len mierny šelest.....vo februári máme ísť na kontrolu,opýtala som sa,či s ňou teda mám ísť opäť už teraz.....tak že nie,nie,počkáme,uvidíme 😕 ....a ja teraz neviem čo mám robiť ☹ ...či fakt počkať...alebo ísť...neviem,nevyznám sa v tom....inak je maličká úplne v poriadku

aninka29
18. nov 2010

a ešte sa pýtala na Simonku,že ako sa má...tak jej vravím,že zatial dobre...len ten noštek nás stále trápi...tak vraví "to budú nosné mandle" /ako keby som to nevedela/.....tak sa jej pýtam,či s ňou mám ísť pre istotu opäť na krčné.....tak,že zatiaľ netreba 😕 ...tak čo....budeme čakať,kým sa to zlepší...alebo nedajbože zhorší????.........na žiadnu otázku som dnes nedostala normálnu odpoveď....

utka
18. nov 2010

Ahojte!
Mňa dnes bolí hlava ako koňa! Asi si budem musieť niečo dať...
aninka, to si sa teda ozaj nič nedozvedela ☹...
jacka, ako spal Peťko?
deni, tak ty si teda riadne zaneprázdnená...si ťa všetci chcú užiť, čooo?
A čo leninka?Dnes tu nebola...

utka
18. nov 2010

Dobrú noc...

aninka29
19. nov 2010

dobré ránko 🙂
Simušku som dnes nedala do škôlky....sa nejak veľmi rozkašľala ☹ 😠 ........pochybujem,že ju to počas víkendu prejde...môžem ja jej dávať hocijaké sirupy a neviem čo 😝

letty86
19. nov 2010

ahojte
tak som prišla konečne kuk 😉 tento týždeň mám taký rozlietaný, na budúci týždeň máme krrstiny, tak som si bola niečo kúpiť a aj pár darčekov pozháňať...normálne ma unavilo to behanie po obchodoch, ale dobre to padlo a konečne som nepozerala po tehu oblečku 😵 , aj keď do svojho pôvodného čísla S, no neviem, neviem 😝 či sa niekedy ešte zmestím ☹ ☹ ☹
@aninka29 mudra sa tiež mohla jasnejšie vyjadriť 😒 to aby človek čítal medzi riadkami 😠 to tiež nemám rada..
držím palčeky
dnes idem po vikinku skôr, nebude tam spinkaž, som jej to sľúbila a taaak sa tešila, už včera to učiteľkám povedala 😀

utka
19. nov 2010

Ahojte!
Dnes je vonku otras!!! Spala by soooom...ale nemôžem ☹

jacka
19. nov 2010

veru to je hnus vonku 😝 😝 😝 😝

prajem vám krásny víkendík........ 😵 😵 😉 😉

aninka29
19. nov 2010

@jacka ty kam ideš,že sa už lúčiš????

my sme tiež behali celé doobedie po nákupoch....teda....nič sme nekúpili 😠 nezohnala som na seba žiadnu bundu,zo všetkého čo sa mi páčilo nemali moju veľkosť 😠 😝 .....kúpila som si až jedno triko a pulover...a holkám snehule /inak tie detské botky,sú strašne drahé 😠...a vynosia to jednu zimu 😝/.................poviem vám..ísť sama nakupovať s dvomi deťmi...to je o držku 😝 😝 😝...
pôjdeme sa ešte zajtra prejsť po meste,snáď niečo zoženiem......dúfam,že nebude pršať
u nás dnes bolo celkom pekne..aj taký mini oskar vyšiel 😎

jacka
19. nov 2010

@aninka29 ...nikam moja.....nikam....len cez víkend tu nikto nebude 😉

jacka
19. nov 2010

dufam že zajtra sa vyčasí.......a nakukne taký mini oskar aj ku nám 😉

jacka
19. nov 2010

@aninka29 ...o tom nakupovaní s dvoma detmi mi nič nevrav..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 .a tá cena.....tomu ja hovorím zderstvo.....maličké a také drahé ako pre dospelého 😠

jacka
19. nov 2010

ani..tak aby ti nebolo luto...tak ti pošlem pár kvapiek..ak chceš 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉

jacka
19. nov 2010

božinku ..aninka...to čo si dala na fb...až mi stislo srdce a skoro som plakala.......brrr ☹ ☹ 😢 😢

letty86
19. nov 2010

@jacka ahoj 😉 ako chlapci? už by si mohla aj ty dať fotečky krásavcov, už som ich dlllllho nevidela 🙂
a kde sú ostatné herečky?
isto tu budú, keď ja nebudem môcť 😝

denisenko
19. nov 2010

ahojte... 😉
@aninka29 aj ja som bola dnes na nákupy....deniska som nechala babke na krku a šla som deťom kupiť darčeky...a už aj všetky mám...zlatý dráčik..... 😀 len ten účet budem musieť schovať, nech ho nevidí tatinko...... 😀 😀 😀

@jacka veru nejaká aktuálna foto by sa hodila.....či až ako pod stromček???? 😀
@letty86 že číslo S...... 😔 vtipálek....to som sa zmestila až po pol roku...... 😝 😀 ale držím palce.... 😉

jacka
19. nov 2010

@letty86 .......chlapci...no jedna básen.....jeden provokuje,........druhy si to nedá......škriepka je hned na svete.......ale zatial vyhráva silnejší.....a. slabší...ide rovno ku maminke ako pre ochranu 😉 😉
@denisenko ----veru..už som ich dávno nefotila.....skusim...ked sa budu pekne hrať....... 🙂

aninka29
19. nov 2010

@jacka aj mne to trhalo srdce 😢 ☹ ......tak preto som to dala zdielať od kamarátky......nech si uvedomia tí,čo si neuvedomujú ☹
@denisenko tebe je ako dobre.....darčeky už máš...super 🙂 ...
@jacka inak vrelá vďaka za tých pár kvapiek...už aj došli 😠 😠 😠 😠 .....................ja tu víkend budem určite 🙂

jacka
19. nov 2010

@aninka29 .......však nemáš za čo -.........hocikedy....

je to strašné čo si tam dala.....bohužial...sú aj také svine 😔

jacka
19. nov 2010

@denisenko .....sa máš....že máš darčeky.....moje sú ešte v obchode....a asi aj dlho budu 😔 😝 😝

aninka29
19. nov 2010

@jacka to je pekné od teba,že si taká prajná 😀 😀 😀
aj moje sú ešte v obchode 😝 ...teda okrem jedného 🙂

jacka
19. nov 2010

@aninka29 že..... 😀 😀 😀 😀 😉

jacka
19. nov 2010

@aninka29 už spinkáte?

aninka29
19. nov 2010

@jacka áno,Sabi je už v hajanoch 😔 😵 ........už by mohla ísť aj Simuška...dnes mi nejak moc píli uši 😀

utka
20. nov 2010

Ahojte.
My sme včera trochu oslavovali...Išli sme spať o pol jednej, aj krpec a o 7:45 už bol hore ☹...
Ja už mám skoro všetky darčeky. Ešte svokre a malémi za švagrinú niečo a hotovo!

aninka29
20. nov 2010

ahojte 🙂
@utka a čo ste oslavovali?.............ako ti je dobre,že už máš darčeky z krku 🙂

ja som dnes ako blbá celé doobedie pendlovala po meste.....a aj tak som si tú poondenú bundu nekúpila 😠 😠 😠 ...budem chodiť holá asi 😝 .....ale nakúpila som deťom,ako vždy 🙂
@jacka kde si????????? 😉

jacka
20. nov 2010

@aninka29 tu som moja...nejak som nestíhala.......riadiť ..navariť.....a tak....a teraz chceme ísť do mesta na nákup..... 😉

jacka
20. nov 2010

@utka ...čo si pokupila......a aká oslava?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre