Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
30. nov 2010

@aninka29 .........hm.....aj Peťko mal také hustejšie soplíky.....ale boli žlté...nie zelené.......tak to je fakt choroba.....ale budem silno držať palčeky aby vám nedali atb......

chlapci su zdravučký.........ale len MAtejko...má stále upachatý noštek.........mu to prejde hádam len na jar......už aby bola 😉

a vy ako so školkou?.......v pohodičke...... 🙂

jacka
30. nov 2010

teda vonku je už -3......super......a nám zase nešla elektrika........tak som musela všetko z kotla vybrať...aby nebuchol...idu mi na nervy........ 😠 😠

jacka
30. nov 2010

ozaj aninka......ako teraz jazdíš?.........ja som poprosila suseda aby ma zviezol.......čo hanba nehanba.......hádam sa niekde nezabijeme......

jacka
30. nov 2010

@utka ....ako bolo vo ZV......to prečo ste šli až tak neskoro......v sobotu poobede?... 😅 ...či mi niečo ušlo?

jacka
30. nov 2010

no..dobre som si pokecala......možem ísť 😀 😀

aninka29
30. nov 2010

kde ste ženy?
nestačí,že mám dnes dosť blbý deň 😠 ...ešte mi k tomu chýbala čerešnička na torte..a rovno dve 😝 😝 😝 ...v škôlke oznámili,že sa vyskytli vši 😕 😠 😠 😠 /zatiaľ som Simonke nič nenašla/....dnes zavolala jedna mamička,že včera našla svojej dcére vši....dievčatko dnes ani nenastúpilo do škôlky....takže sa uvidí,že čo a ako 😝 ......a druhá super správička.....zajtra budeme mať návštevu...dorazí brat so svojou priateľkou...akože teším sa na nich to áno 🙂.....len ja neznášam,keď sa niekto ohlási v hodine dvanástej,alebo vôbec 😝.......a je toho viac,len sa mi to nechce rozoberať....proste,dnes mám dosť 😝 😝 😝

jacka
30. nov 2010

@aninka29 ..jak kde ste...však čo ma nevidíš???? 😉

jacka
30. nov 2010

@aninka29 ,.,,,,,,takže den debil?......neboj zajtra bude lepšie 🙂

jacka
30. nov 2010

no kde si zdrhla?...... 🙂

aninka29
30. nov 2010

@jacka tu som 🙂 .....kým so ja písala...ty si si pokecala 😀

aninka29
30. nov 2010

@jacka noo...zatiaľ jazdím 😉 🙂 .....ale keď bude fakt že sneh,alebo nebodaj poľadovica....tak to do auta určite nesadnem 😝 ..........v škôlke super 🙂 klop klop klop.......

jacka
30. nov 2010

@aninka29 že -..pekne som si pokecala..... 😀 😀

jacka
30. nov 2010

@aninka29 ...my tu máme pekne ako na klzisku........a to nevravím o tých upravených cestách....

leninka75
30. nov 2010

ahojte!!...........nejako mi to vychádza vás kuk až večer 😨 ....................dnes bola celkom pohodička aj vonku sme boli sa trošku vymraziť, ale zato sme tak dobre buvinkali 😵 😔 ...................včera som jedla knedľu, žeby ju z toho bolelo bruško??........................

@aninka29 ....u vás sa tie choroby nejako stále točia do kolečka!! ☹ ☹ ☹ ...........a brácho bol len nedávno, teda aspoň sa mi to zdá..............náhodou ani ten recept si mi nekukla???..............

@jacka ...............máš pravdu, radšej nech je jazda bezpečná......dnes to teda parádne šmýkalo, teda aspoň u nás........

@letty...........aký je maťko zlatučký a spokojný!!!...............farár maťkovi aj hruď pomazával??............ja rozmýšľam ako Lauričku oblečiem, aby som ju mohla rýchlo odokryť a aby jej nebola zimka................

@utka.............nejako mi to ušlo kde je viky??................

zajtra ideme na poradňu, som zvedavá koľko sme pribrali.....................dobrú nôcku 😔

utka
30. nov 2010

@jacka bolo dobre...išli sme až v sobotu,lebo v piatok prišiel k nám aj svokor a boli s manželom na vianočných trhoch.
leninka, Viki je u svokrovcov vo ZV.

denisenko
1. dec 2010

dobré ránko..... 😉
prváááááá...... 😉
som sa zas nevyspala......ten deniskov kašel už asi prechádza aj na mna......aj z nosa tečie....ale len jemu....... 😝
@leninka75 z knedle? to hádam nie....... 😔 aj vy máte takú kosu????? 😝
@jacka prosím ta, a čo vám robia s tou elektrikou? niečo opravujú, alebo kvoli snehu?lebo bez elektriny a v zime....no neviem.....ak má niekto elektrické kúrenie, tak sa asi pekne podakuje..... 😖
@aninka29 vši? ....čiapky a neumyté vlasy, že????.....Denisko len čo dá čiapku na hlavu hned sa škriabe.....potí sa mu rozumček 😀 ale ostrihat...to nie...... 😠

denisenko
1. dec 2010

@letty86 nádherné bábatko...... 😉 a ked je ešte aj dobručké..čo viac si priat? 😉

ja som bola včera Deniskovi skúšat v požičovni nejaké slušné nohavice....ale mali až dvoje a z toho jedny na 2 roky... 😀 😀 😀 😀 😀 aspon som nemala žiadnu dilemu...len som nechcela čierne, ale do Ziliny sa mi kvoli tomu nechce.. 😝 😝

a pol dna som behala kvoli klučkám, ešte pár dní a bude zo mna chlap..... 😝 už aby bol náš tatinko doma---- 😝

denisenko
1. dec 2010

joj, zima je.......pustím kotol...a chladničku a idem niečo nakúpit a potom hor sa zas upratovat 😝 podlahy sú už 20 x vytreté...a stále si to asi nik nevšimol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ešte kuchynskú linku....tak padáááám...nech to ubúda....pri oknách mi asi odmrznú ruky........ 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

aninka29
1. dec 2010

ahojte 🙂 ...to je kosa 😝 😝
@jacka včera som musela ísť off...Simonka niečo veľmi dôležité potrebovala 😀
@leninka75 nekukla som....ale sľubujem ti...že dnes,kým mám ako tak čas pozriem...a hneď recept napíšem 😉 🙂
@denisenko a načo slušácke nohavice pre Niska??......ideš sa vydávať? 🙂 🙂 🙂 ....náš tatino je už doma 😵 ....teda...už zmizol niekam 😀

aninka29
1. dec 2010

@denisenko to v takej kose ideš umývať okná???........noo...urob si už dopredu horúci grog 😉 ..jáááj,ako dávno som nepila 😀 😀 😀

jacka
1. dec 2010

ahojte......kuk.......

jacka
1. dec 2010

a zase nám snežííííí 😠 😠

@denisenko .....sneh potrhal káble......a elektrikári su ako PAT A MAt..... 😠 😠

@aninka29 ....boli ste u dr?

jacka
1. dec 2010

keby ste videla kao Peťko závisláči na gummy bear...a schnapim.....normálne ked mu to pustím ..možu aj bomby padať.......... 😀 😀 ...chudatko .......ešte len rok má....čo ho to ja učím..... 😔

jacka
1. dec 2010

ja si tu nejak v poslednej dobe vediem monológy........

jacka
1. dec 2010

@denisenko ....ty si ale šikulka.........prezrad na čom frčíš???.... 😀 😀

utka
1. dec 2010

Ahojte.
Aj u nás padá a padá...a ja som šla autom do robotky...čiže aj z robotky... a tie cesty!!!Hrôza!!!
Ale zvládla som to 😉.

jacka
1. dec 2010

@utka ...šikulka si 😵
Maťko zajtra nepojde do školky.....nie je auto......konečne ho dal do opravy......

a padá a padá.......len škoda že nevydrží do vianoc...

jacka
1. dec 2010

som tu asi zase sama....... 😖

denisenko
1. dec 2010

@jacka okná počkajú...sneží celý den.... 😖 a pata s matom stretám na každom kroku... 😝 😀
@aninka29 samozrejme....18.12.2O1O..... 😅 teda ak sa nám tatinko štastlivo vráti...... 😔 😵
joj, teda fakt toto počasie....ráno sme sa po ceste do obchodu s Niskom mohli akurát tak korčulovat.....a potom že nám to trvalo dve hodiny 😀 myslíte, že to vydrží do vianoc???? 😀

leninka75
1. dec 2010

ahojte!!!.................téééééééda, riadne nám tu nasnežilo a cestári zasa sladko spinkajú 😖 😖 😖 .................no neviem do vianoc, hm.............hlásia nejaké oteplenie...................

@denisenko .............veru kosa je aj u nás, brrrr.................váš tatino sa ale má pri takej šikovnej žienke, príde si nahotové 😉 😉................

@jacka .............môj svokor je pat a mat v jednej osobe 😀 😀 😀 ...................prečo išlo auto do opravy??.............aspoň máš chvíľku kľud keď Peťko pozerá 🙂 🙂 ..........Lilka zasa posledný týždeň frčí na PC hrách na stránke rexík......

a ozaj prvá poradňa úspešne za nami 🙂 🙂 .............buchtička pribrala 740 g 😵 😵 , takže teraz má 4 410 g.........asi budúci pondelok budeme pichať ušká ☹ ..................

@aninka29 ...........mysli na mňa!! 😉

@utka ............a viky je choručký, keď je vo ZV??

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre