• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

25. júla 2017 
dobré ránko...... :wink:
Denisko zas vstal o piatej..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už máme tatinka doma , tak sme na neho dvaja..... :wink: idem spravit mojim chlapom ranajky..... :wink: ozaj, Deniskovi som včera kupila ten Robittusin a celú noc nekašlal..... :wink:
3. dec 2010 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.......
3. dec 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Konečne piatok!!! Ale to počasie :frowning2:...
3. dec 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
@jacka čože tak stručne :dizzy_face:
@denisenko jeej, tak ste komplet rodinka doma :dizzy_face: tak si to užívajte :wink: ...to vyzlečenie pri krste netrvalo dlho, raz dva ho pomazal a šup šup obliekať
chrustík spinušká, sa napakal, trikrát pozvrackal :frowning2: , jaj, to naš vrackanie, už aj ja som to neraz schytala :confused:
3. dec 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste, mamky? :pensive:
3. dec 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@letty86 ...tu som...len ked sa priblížim k pc....okamžite je pri mne Peťko a naťahuje na mna ruky.......tak sa mi zle píše.....

dobrá zima je zas......už aby prišla jar....
3. dec 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Peťuľko by sa mojkal :dizzy_face:
jaaj, u nás chvíľu snežilo, potom pršalo :angry: ,také depkovité počasie
3. dec 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Zajtra príde moje zlatíčko domov!!! Už sa teším...Urobíme mu Mikuláša o deň skôr, lebo v pondelok ráno už budem v robote, keď on bude vstávať...Tak by som zmeškala tú jeho radosť :wink:...
Tak pekný víkend. Ak budete písať len tak málo ako dnes...
3. dec 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem pekný víkendík.......vraj má byť pekne :sunglasses: :sunglasses: :wink:
3. dec 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky....ja len tak na skok :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nestíham vás čítať....návšteva odíde v pondelok..tak to dobehnem :wink:
len som chcela napísať....že Sabuška je chorá :frowning2: ...zas tie priedušky.....a predstavte si...to ma štve najviac...má zapáleny kĺbik na nôžke :cry: :frowning2: ...uvidíme či sa to zlepší...a ak nie tak v utorok na neviem aké vyšetrenia :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
papa
4. dec 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
My sme už komplet všetci doma...Vikiho dnes doviezli naši, ale už aj odišli.
aninka, to mi je ľúto. rýchlo sa vyliečte :wink:.
A ostatné maminy...kde ste?
4. dec 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

tu som.....však som ťažká závisláčka...... :grinning: ...len bolo tak pekne tak som chcela byť s nimi vonku......fajnučká kosa........mnam mnam..... :pensive:

@aninka29 .......uff.......to čo sa stalo maličkej....chudatko moje....inak.....si sa ma pýtala na detičky....či su zdravé.....a ja že ááááno..tak to už neplatí........obaja soplíkujú...a kašlu na svet............ale ked počujem tie choré deti v školke...tak sa a ani nedivím.....že zas niečo.....takže lieky zas dookola tie isté :angry:
@utka .....Viki sa tešil domov?....
4. dec 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka veru sa už tešil...
Teraz si čistí topánočky, lebo k nám príde Mikuláš skôr. Ale nechcel si ich vyčistiť, lebo vraj je teraz už moderný Mikuláš a nosí darčky v takých látkových čižmičkách :grinning: .
4. dec 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Kde ste?Nezamrzli ste?U nás bolo -15.
5. dec 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....

@utka ...že v látkových ..... :grinning: :grinning: :grinning: ...to je prípad :grinning: :grinning:

fuj aj tu bolo čerstvo...ale len -14.....a len teraz vykukolo slniečko.......takže žiadne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dec 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka Keby si ho počula, čo dnes zabil. Skladala som ponožky a poprosila som ho, či by ich neuložil do šuflíkov. Keď ukladal manželove, tak hovorí: "Mami, aký tam má neporiadok." A manžel mu na to: "Tak mi poupratuj". A Viki, že:"Ja? Sranduješ tatino? Nerob zo mňa debila!"...Kde na tie reči chodí...vidno, že má 4 veľké sesternice!!!
5. dec 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@utka ...to je prípad......aj mna by zaujmalo kde na to chodí......pokladík :dizzy_face:
5. dec 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No neviem...on je veľmi vnímavý a všetko počúva, aj keď je v izbičke a hrá sa...
A ako som písala, má 4 veľké sesternice...22, 20, 15 a 13 ročné.
5. dec 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú nôcku. Zajtra zase vstávať a makať...
5. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
krásne mikulášske ránko sa praje..... :dizzy_face:
6. dec 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk....... :wink:
6. dec 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jacka ahoj :dizzy_face: aj tebe a všetkým herečkám káááásny mikulášsky deň :slight_smile:
6. dec 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojteeee!
Aj ja Vám všetkým prejem krásneho Mikuláša!
My sme v robote dostávali deky. Super, nie?
6. dec 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!!!!............tak veru krásneho a sladkého mikuláša!! :dizzy_face: :dizzy_face: ...............už máme ušká prepichmuté :cry: .............môj chrústik maličký tak plačkal a ja s ňou :cry: :cry: :cry: .............teraz mastiť a preťahovať a dúfať, že sa to nezapáli.....

@jacka .....správne si uhádla, katolíci................von chodíme 1x a niekedy ani nestihnem :pensive: .............juj a teraz cez tie mraziská som aj bála lolu brať von...............ty chodíš 2x, že......

@letty86 ..............tiež som už párkrát schytala mliečkovú sprchu..............vždy keď lola hltavo papká, tak potom grcká...ako dávaš ten kanavit???....v prvom mesiaci raz za týždeň a teraz už len raz za mesiac???.........

@utka ..............ty si šikovná, že už aj darčeky zabalené!!! :slight_smile: :slight_smile: ..............ty tuším aj stromček robíš trošku skôr..kedy teraz plánuješ???.............držím palce, aby sa vám už laringytída vyhýbala!!!.............a viki chodí ešte do tej inejš škôlky??....ako ten hrudník??.........zlepšilo sa to???

@aninka29.........ďakujem za receptík!!...................zapálený kĺbik??!!! ............ako to zistili??...........a z čoho sa to stalo??

6. dec 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leninka75, ďakujeme pekne!
Viki ešte chodí do tej škôlky. Ešte do Vianoc predpokladám. V stredu mám volať tej doktorke, čo to má tam na straosti a povie mi, že čo a ako, či sa to zlepšilo...ja dúfam, že áno, ale nejako zmenu nie je vidieť :frowning2:.
Tak ideme spinkať. Dobrú nôcku.
6. dec 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To čo?
Aj posledná, aj prvá???
A kde ste baby???
7. dec 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!! :slight_smile: .........a čože je to dnes??? :confused: :confused: ...................aj u vás je také počasie???...............prší a prší.....na zemi čľapkanica, fuj.....lepší bol ten mráz....
7. dec 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....
ja dnes nejak nestíham.....o chvilu padám pre Matka........a večer hádam skor kuk :wink:
7. dec 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtéééé...

no ale žienky...to čo toto???????.........

ja sa k pc nemožem ani priblížiť...Peťko si okamžite berie stoličku a hned ku mne........všetko postláčať........poťukať.....pobuchať....tak neviem ako budem písať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

aj tu je člapkanica......že fúúúúj neznášam toto počasie,,.........
8. dec 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
@jacka všetky sa kamsi vyparili :pensive: a za chvíľu pôjdem aj ja :pensive: ...dnes máme toho veľa...ideme na kontrolu s kľbikmi, skočím k mudre, lebo maťkovi hnisá tá ranka po tbc, tak nech na to pre istotu pozrie a ešte musím skočiť na alergo, vikinka bude brať vakcíny kvôli tej alergii :frowning2: . Počasie tak akurát na depku, hmla, hmla, hmla :confounded:
@leninka75 presne tak dávam ten kanavit :wink: . trosku si to zle vyrátala :sweat_smile: , Maťko sa narodil 13teho :wink:
8. dec 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok